Jump to content

Moto Zajednica

Da li imamo nekoga sa Kosova i Metohije?

Recommended Posts

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ovo je dokaz da teška i zla vremena radjaju velike i hrabre ljude.

Bravo momci!

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Svaka čast momci, alal vera!!! Ovim ste pokazali ogromnu veličinu i snagu, kapa dole evo klanjam se!!!

Tako treba da se držimo!! Brz oporavak želim Ivanu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Naravoučenie:

-Izaberi uvek nekog od poverenja ko će znati gde si i kojim putem krenuo,

-podeliti s njim live location (preko whatsup ili Google),

-javiš mu ako usput menjaš plan, 

-korisna  opcija na viber/whatsup " Last seen"

- Na mobilnom definišeš "Panic button" koji šalje GPS lokaciju i vreme...

Promenio član rast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Znam da se nadjem sam po nekim vukojebinama da ne znam ni sam gde sam i padao mi je ovakav scenario napamet ali uvek posle toga pomislim ma nece to da se desi. Licno cak ne volim nikom da pricam gde planiram da idem, ali sad vidim da to sto radim uopste nije pametno.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam supruzi rekao da ako je izleteo "na desno" jako su male sanse da ga vidi neko ako ga ne bude trazio. A pomislio sam na takav scenario jer sam vozio tuda cesto kao i dosta kolega, i jako je nezahvalno kad si sam. 

 

Momci, vi ste spasili zivot! Hvala vam, kao da ste moj spasili. 

Predlazem da budete proglaseni za BjB Viteze svi koji ste ucestvovali a na forumu ste. To nije velika stvar, sem ovde virtuelno, ali treba da stoji uz vase ime nagrada za delo koje ste ucinili, a ogromno je!!!

Ivane, srecan rodjendan, da da Bog da se silno navozas u buducnosti!

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moj naklon ljudino, i tebi i ekipi koja je coveku zivot spasila! Pocev od Filipa pa na dalje.

Reagovali ste odmah, uradili sta je trebalo, svi!

 

Ako vas put kroz Kragujevac navede rado cu vas ugostiti, spasili ste zivot, veca nagrada ne postoji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

" Vi mislite da je naš posao da idemo pored Ibra i da ga tražimo?"

- Baš to je njihov posao, eto čak i znaju šta treba, samo ne znaju da treba.

Još zalosnije ako ste od nekog "našeg" policajca dobili taj odgovor.

Inače samo nek je dobro dečko, 2 dana i 2 noći ležati u bolovima pored puta, ufff. Samo nek je sve gotovo.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Samo da znate da je sve pocelo zahvaljujuci bj bikers forumu. Po internetu su kruzile razne lazne informacije koje su samo zavaravale tragove, ovde sam video Filipa i tako usao u kontakt sa njim. Ubacili smo ga u nasu malu viber grupu da ne bismo gubili vreme. Nismo znali gde da ga trazimo, sreca pa smo sa kamera videli da je prosao Zvecan i uputio se ka Mitrovici, znamo teren i znali smo gde da ga trazimo, sve rizicne krivine za nasa dva tocka bile su i za njega, taj pravac koji je dobar zavrsava se opasnom krivinom..Inace te kamere su uzete jos u subotu znate od strane koga i zavrsile u ormaru.(cak smo posle dobili komentar "Vi mislite da je nas posao da idemo pored Ibra i da ga trazimo?")Svako slomljeno drvo, grana, sve smo obisli..Da smo krenuli od Zvecana ka Raski izgubili bismo mnogo vremena i ne bismo uspeli, isli bismo suprotno od njega a on je blizu..Filip i Nenad nam javili da je imao poziv u mts mrezi oko 19h sto me je navelo na to da je tu kod nas a ne juzno gde nema mreze, sto je znacilo 4-5km od mesta gde smo se sastali ka juznoj Mitrovici. Kidnapovanje smo odmah iskljucili jer i sami znate da je tablica samo pozadi, uglavnom lanac preko tako da nije mogao bas on da se cilja od strane nasih komsija. I oni voze motore, cak su se i oni ukljucili za neke informacije. Oko 21h mu se prazni baterija. Kasnije prica Ivan da je cuo telefon i znao da mu je spas da dodje do njega ali nije mogao, odleteo je sa navigacije na drugu stranu..Cekamo da se oporavi i da se upoznamo, decko je 2 dana i 2 noci lezao u sumi pored Ibra, gde je hladno i ima svega i svacega, bez vode i hrane..Pored svega je imao snage da se zeza i da pita kako mu je motor  Ima nas svuda, u svim gradovima, svi smo braca, drzimo se i nadam se da bi svako uradio isto. Bilo je nas nekoliko i svi smo na dva tocka, uspeli smo samo zato sto smo drugaciji od drugih i znamo koliko bi nama znacilo da se neko nadje u nevolji. Pozdrav za sve! Cuvajte se.
Ufffff naježio sam se. Svaka čast na organizaciji, pametnom razmisljanju, trudu, i realizaciji.
Panduri k'o panduri, a i ostale državne službe, jebe se njima da rade bilo sta sto ne moraju, kako kod vas tako kod nas.

Nudim se i ja da vas ugostim u Beogradu, za biko kakvu pomoć takođe možete se obratiti.
Radim i šlep motora, ako vam zapne negde u okolini pomoći će sve free...
Pustam kontakt na PP

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3075 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Ima Boga...svakojako se moglo završiti, ima li goreg završetka života, u eri najviše tehnologije praćenja, prisluškivanja, od bespomoćnosti da se javiš na poziv i sl. ... Užas! Još jednom, hvala Bogu... dobro je. Svaka čast na delanju. 

Eto, malo puta sam bivao po nekim vukojebinama gde i dometa nema... da mi se i guma probušila, mogao bi se slikati, gde ljudska duša prodje jednom ili ne prodje za pola dana... A kamo li da sletiš sa puta... Nemam običaj da se javljam nikome, jer ni sam ne znam gde ću okrenuti... Jedna porukica mnogo nekad znači... 

 

Brz oporavak... 

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Svaka čast ljudi, naklon do poda :care::takoje:

Brz oporavak i motoristi i motoru, ima još dosta da se vozi, kraj sezone ni na vidiku :)

A za pandure nemam reči... :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Uhhhh sta reci da vec nije receno, svaka cast momci :care:

 

Ne bi bilo lose da dodjete u goste kod nas kad Ivanu bude bolje, treba zabeleziti ovakav trenutuak onako kako dolikuje.

Trenutak gde se vidi sloga, pozrtvovanost, pomoc prijatelja i na kraju spas zivota.

Trenutak zapisati i zalepiti da stoji u temi "Motoristi na drumu" jer koliko god mislili da se nama nece desiti.... zlo ne spava, ocigledno je da moze samo nismo bas svesni.

 

Zamolio bi ostale kolege da se Policija ne pominje (da ne ode tema u drugom smeru) jer pomena nisu ni vredni. 

Hvala Bogu ima dobrih ljudi, oni zasluzuju svu paznju ovog dogadjaja.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Hvala svim akterima ovog događaja što su nam podarili nešto tako pozitivno i inspirativno. Počelo je sa nezgodom koja je mogla da završi tragično a završilo kao najlepša priča ove godine.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Jel moze neka bliza info kako se desilo i usled cega? Je li bila noc ili dan, vlazno ili suvo, i je li velika krivina? Iz postova vidim da je u blizini Kosovske Mitrovice.

 

Meni je stric izleteo kolima pre nekoliko godina, kod Paracina, autoput, ali ispod nivoa auto puta. Bili smo jedan iza drugoga, ja iza njega svega mozda min, i nisam ga video. Prosao sam pored ne videvsi ga.

Hocu reci, desava se da se ne vidi sa glavnog puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zvečan, Beograd
  • Motocikl: Cagiva Navigator 1000

Dobar pravac, nov asfalt i neobelezen put. Na kraju pravca bas opasna krivina na kojoj je bas to opasno parce stari beli klizavi asfalt..A Ibar na metar od mesta..Dan, 15h. Najveci problem i jeste bio sto je ispod nivoa puta. 

9AC4C7C5-2F02-471C-A8CE-FAA12FB77F81.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ima li neki info?
Ivanovo stanje?


Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zvečan, Beograd
  • Motocikl: Cagiva Navigator 1000

Bolje je, svestan, prica, bolje dise..Ide na bolje hvala Bogu. Planiramo da ga kidnapujemo iz bolnice i vodimo u Trebinje;)

  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Tek sad kad njega slušam imam predstavu koji ste vi carevi i koja je veličina tog organizovanja potrage.

Svaka vam čast.:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja