Jump to content

Moto Zajednica

Moto fest Banja Luka 2021

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Sve pohvale za organizatore skupa, vrhunski odradjeno, verovatno cu i dogodine opet :takoje:.

 

Los deo je bio povratak, ozbiljna kisa celim putem, samo deo Slovenije je bio suv, telefon/navigacija se udavio nesto pre Zagreba. Posto ne poznajem put nasumice sam pratio kola za koja sam mislio da idu u mom pravcu, izbio sam na pogresan deo Austrije, nista preterano strasno da nije bilo hladno i vlazno. Na 100 km od kuce sam ozbiljno razmisljao da nadjem prenociste. Ali sam odustao, bilo me sramota od samog sebe, uglavnom planiranih 6 sati voznje se produzilo na 8.5, stigao kuci smrznut, mokar, umoran i zadovoljan :)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1046 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

A sta ja da kazem koji se vratio preko ljubljane :) sve ukupno 12 sati :)

A kisu sam uhvatio od zagreba sve do beca,kao da smo je jurili. Ne znam kroz koju suvu sloveniju si ti prosao :)

Promenio član Vampa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang
1 minute ago, Vampa said:

A sta ja da kazem koji se vratio preko ljubljane :) sve ukupno 12 sati :)

 

Taman sam krenuo da ti pisem upitnu poruku na temu kako je prosao povratak :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Da kucnem i ja neko slovo. Posle mnogo dileme ici ili ne zbog vremena, ispostavilo se da smo napravili pravi potez, i bas veliki promasaj bi bio da nismo otisli. Bog nas je pogledao i od sva tri dana samo smo juče zakačili malo kiše u okolini Mrkonjić Grada. OZBILJNA organizacija i ozbiljan domaci zadatak su zadali organizatori svim ostalima. Prvi put sam bio na Moto festu i mislim da cu ga ubaciti u redovan godišnji kalendar. Sve bilo na najvećem mogucem nivou, preko hrane, pića, druzenja, voznje po široj okolini Banja Luke koja ima zaista sta da pokaze i da ponudi svim gostima. I šta me posebno raduje je da smo konačno uspeli da se dduzimo i vozimo sa drugarima sa bjb-a, i hvala na na divnom danu. @Marko05, @gavrela, @DarkoČa, bilo je zadovoljstvo. I slušam kako je dosadan put do Banja Luke, jest ali samo onaj najkraci i najbrzi. Treba malo produziti kilometrazu i eto vrhunskog uzivanja. Izvozasmo danas prelepih 550km i vec u 19:00 stigosmo za Bg. BL- Jajce- Donji Vakuf- Travnik- Sarajevo- Olovo- Kladanj- Zvornik - Bg. Sve sto mogu reci je FENOMENALNO. Temp nije presla 15 stepeni, ali srce puno. Banja Luka kapa dole, dolazimo dogodineIMG_20220527_082236.jpgIMG_20220527_193946.jpgIMG_20220528_101658.jpgIMG_20220528_130246.jpgIMG_20220529_085453.jpg915abbf00a206c3935a95941803aee07.jpg870ccaa1d5b76a465d85972634c61d5f.jpgf29bddeaf6308604368a06c7db8c3a63.jpg

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 614 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Takođe legende moje, baš mi je bilo drago da smo se i videli i vozili i uživali na festu. HHEEHEEHEH al jaga je kriva što smo zakasnili na defile pa smo mi odvozali defile naš po BL :jee1:

Pravimo dogovore za dalje vožnjice, jedva čekam :takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 26 minuta, DarkoČa je napisao:

Takođe legende moje, baš mi je bilo drago da smo se i videli i vozili i uživali na festu. HHEEHEEHEH al jaga je kriva što smo zakasnili na defile pa smo mi odvozali defile naš po BL :jee1:

Pravimo dogovore za dalje vožnjice, jedva čekam :takoje:

Kao i uvek! Kašnjenje je tako u modi kod nekolicine vas :lol3:...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 614 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Upravo sada, mick je napisao:

Kao i uvek! Kašnjenje je tako u modi kod nekolicine vas :lol3:...

:jee:kako bi rekli, akademskih 10 minuta :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 4 minuta, DarkoČa je napisao:

:jee:kako bi rekli, akademskih 10 minuta :)

Neka, neka..ide popravni! :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

A uuuuuuuuuuu ljudi ala su sinoć Bane Sanšajn i ekipa napravili totalni haos ....

Ludilo najvećeg stepena ... Takva je atmosfera bila da je neopisivo .. takvu energiju ne pamtim i sve to kao šlag na torti za ovaj fantastičan vikend , hvala Banja Luko , hvala organizaciji hvala svima - ne zaboravno apsolutno sve .

Vidimo se opet i opet i opet :sampion:

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
A uuuuuuuuuuu ljudi ala su sinoć Bane Sanšajn i ekipa napravili totalni haos ....
Ludilo najvećeg stepena ... Takva je atmosfera bila da je neopisivo .. takvu energiju ne pamtim i sve to kao šlag na torti za ovaj fantastičan vikend , hvala Banja Luko , hvala organizaciji hvala svima - ne zaboravno apsolutno sve .
Vidimo se opet i opet i opet :sampion:
Bane Sanšajn? On je živ jbt. Ja toliko dugo nisam čuo za njega da sam ga već sa'ranio od onolikih opijata.
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 inazuma
pre 51 minuta, GR 46 je napisao:

A uuuuuuuuuuu ljudi ala su sinoć Bane Sanšajn i ekipa napravili totalni haos ....

Ludilo najvećeg stepena ... Takva je atmosfera bila da je neopisivo .. takvu energiju ne pamtim i sve to kao šlag na torti za ovaj fantastičan vikend , hvala Banja Luko , hvala organizaciji hvala svima - ne zaboravno apsolutno sve .

Vidimo se opet i opet i opet :sampion:

E jbg.

Ja zbrisao u nedelju ujutru.

Al me bar nije kiša zakačila. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 961 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT
1 hour ago, GR 46 said:

A uuuuuuuuuuu ljudi ala su sinoć Bane Sanšajn i ekipa napravili totalni haos ....

Ludilo najvećeg stepena ... Takva je atmosfera bila da je neopisivo .. takvu energiju ne pamtim i sve to kao šlag na torti za ovaj fantastičan vikend , hvala Banja Luko , hvala organizaciji hvala svima - ne zaboravno apsolutno sve .

Vidimo se opet i opet i opet :sampion:

Kidaju...sjetio sam se svoje mladosti :jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

On je živ hahahahahahaha 

Toliko je bio kristalno cist zvuk , efekti, mozda preterujem ili sam ostarila ali bas su ostavili veliki utisak.. verovatno su osetili zemljotres koliko su ljudi skakali .. 

 

Da , nas je ispratila sitna kisa jutros kada smo krenule , i uhvatio veliki pljusak negde oko Doboja ali sve u svemu ma nek ide zivot , vredelo je :sampion:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Мени је у суботу Најда са хитовима Смака поправио расположење.
Скоро нисам чуо квалитетнији звук.
Стварно је била светска организација. 

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Hornet
17 hours ago, GR 46 said:

A uuuuuuuuuuu ljudi ala su sinoć Bane Sanšajn i ekipa napravili totalni haos ....

Ludilo najvećeg stepena ... Takva je atmosfera bila da je neopisivo .. takvu energiju ne pamtim i sve to kao šlag na torti za ovaj fantastičan vikend , hvala Banja Luko , hvala organizaciji hvala svima - ne zaboravno apsolutno sve .

Vidimo se opet i opet i opet :sampion:

Sansajn bio vrhunski ali sam se preprijarno iznenadio od Brkova. Do sad ih nisam slusao ali , skroz lud bend prave atmosveru zvek.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Hornet

Meni je prvi put da idem za BL na moto skup, drugari sa kojima vozim su bili  i prethodnih godina i kazu da je prosle godine bilo bas ludilo, ove godine je malo vrijeme pobrkalo stvari jer racunam da je dosta ljudi odustalo od odlaska zbog najavljene kise. 

 

Suma sumarum ja sam odusevljen, duzenje na nivou , mnogo novih poznanstava . Toliko ljudi na jedno mjesto a bas se osjecala sloga. Koncerti odlicni , bilo je za svakoga po nesto od muzike .

 

Mi u petak kad smo isli 10km posle mostara nas uhvati kisa nekih 15min i pokisnemo , taman stanemo obucemo kisna ono opet upece sunce pa se potparimo . Taman stigli 50km pred Banjaluku kad zatvoren put zbog Rafting takmicenja, te vozi okolo preko brda josh 100km. Bas mi se bio oduzio put , mislio sam nikad stic. Juce u povratku ocekivali potop po prognozi. Kad smo krenuli malo rosila kisa , posle suvo do pred mostar a onda jedno 30min bas jakog pljuska i razvedri se . Tako da smo prosli mnogo bolje no sto sam ocekivao .

 

Suma sumarum ja sam prezadovoljan i boze zdravlja Banjaluko vidimo se i sledece godine :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
On 31. 5. 2022. at 8:40, Slavo je napisao:

Meni je prvi put da idem za BL na moto skup, drugari sa kojima vozim su bili  i prethodnih godina i kazu da je prosle godine bilo bas ludilo, ove godine je malo vrijeme pobrkalo stvari jer racunam da je dosta ljudi odustalo od odlaska zbog najavljene kise. 

 

Suma sumarum ja sam odusevljen, duzenje na nivou , mnogo novih poznanstava . Toliko ljudi na jedno mjesto a bas se osjecala sloga. Koncerti odlicni , bilo je za svakoga po nesto od muzike .

 

Mi u petak kad smo isli 10km posle mostara nas uhvati kisa nekih 15min i pokisnemo , taman stanemo obucemo kisna ono opet upece sunce pa se potparimo . Taman stigli 50km pred Banjaluku kad zatvoren put zbog Rafting takmicenja, te vozi okolo preko brda josh 100km. Bas mi se bio oduzio put , mislio sam nikad stic. Juce u povratku ocekivali potop po prognozi. Kad smo krenuli malo rosila kisa , posle suvo do pred mostar a onda jedno 30min bas jakog pljuska i razvedri se . Tako da smo prosli mnogo bolje no sto sam ocekivao .

 

Suma sumarum ja sam prezadovoljan i boze zdravlja Banjaluko vidimo se i sledece godine :D

Ja se toplo nadam da cu biti tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5490 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Slobodno možeš da ostaviš motor na parkingu za motore ispred kaštela, parkirabo je neprekidno stotine/hiljade motora.

Prošle godine sam jedno veče ostavio tu motor da ne bi vozio pod gasom do smeštaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja