Jump to content

Moto Zajednica

Moto fest Banja Luka 2021

Recommended Posts

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kako sam ove godine bio po drugi put u drustvu ekipe iz MK Strsljen, cuh a i videh na fb da ce biti moto festa u Banja Luci. Rad sam za ici, i vec polako se dogovaramo u Subotici za odlazak tamo. Idem da vidim opet drage ljude i da se provozam.
 

Da li je jos ko planira da ide pa da se izdogovaramo na vreme, za neki zajednicki odlazak? Jeste tek maj, al brzo ce avgust. 
 

generalno meni je najbolje i najblize preko HR al upitno je sta ce biti tada sa ovim testovima i glupostima

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Ja sam jutros na FB-u video, samo da situacija bude kako treba i ja svakako planiram i idem, 2019 je gorelo, verujem da će i ove godine biti pun pogodak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 950 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Kolege,

 

Ako nekome treba smjestaj u BL, nas drug bajker ima par odlicnih apartmana. Parking sa cuvarskom sluzbom i video nadzorom.

 

Ovo su linkovi:

 

WWW.OLX.BA

STAN NA DAN CENTAR BANJALUKA Apartman, Banja Luka, 50 KM, Centar Banjaluka stan na dan -...

 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 950 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Dva su dogajaja.

Moto fest traje  od 20. do 22.08.2021.

30.31.07. je motorijada MK Istok. Dve razlicite stvari.

WWW.MOTOFESTBL.COM

Prošle godine je bio najbolji, a ove godine planiramo još bolji MOTOFEST! Treću godinu zaredom MOTOFEST...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Upoznah jednog od članova Mk Stršen na moto skupu u Grockoj, toliko smo se oduševili kakva legenda od lika i tako nas je srdčano pozvao da obavezno dođemo u Banja Luku da smo preneli ostalom društu i skupljamo se iz kraja nas 4-5 motora da odemo na Motofest. 

Verujem da će biti vrhunski i vredi za otići, a nikad nisam bio u Banja Luci tako da baš se radujem. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Mi nismo nista rezervisali, sve kao ma naćićemo nešto tamo na licu mesta.

Zna neko koliko se kreće smeštaj ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ako se sklope kockice sa poslom, tj. sklopim par dana slobodno, imam veliku želju da se provozam do Banja Luke, i nazad. U Trebinju sam bukirao hotelsku sobu. Za BL još ništa, nije mi problem šator, ali ako nađem neki smeštaj u blizini, više bi mi odgovaralo...a i da ne vučem sve sa sobom...

Pitanje za @mali_veseljak, vidim gore na sajtu treba prijava ko dolazi. Da li je to samo za kampere (zbog broja šatora), ili važi za sve ?

Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 950 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Izvini ali ne znam na sta mislis. Ja nism clan MK Strsljen i ne znam kakva su pravila za motorijadu. Okacio sam smo link kolege koji izdaje apartamne, mozda nekome zatreba.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ljudi je može neko od kolega iz BiH ili ko je skoro prolazio da mi kaže kakav je put Višegrad-Sarajevo-Visoko-Banja Luka? Gledamo rutu kojom bi ako se kockice slože došli u Banja Luku.

Imamo dve opcije:

1. Autoputem do Sremske Mitrovice, tačnije do Kuzmina a zatim kroz Bosnu koridorom Bjeljina-Brčko-Doboj-Banja Luka.

728824289_.thumb.png.dcef7a4f03b5ffd0a78e72784efea31c.png

Ova opcija mi je više manje poznata jer sam pre par godina prošao tom deonicom.

 

2. Autoputem do Batočine a zatim starim putem Kragujevac-Čačak-Užice a kroz Bosnu Višegrad-Sarajevo-Visoko-Banja Luka.

Screenshot_2.thumb.png.e50307044122bee42c99ad59b8cc5343.png

U ovoj opciji me samo brine to što ne znam kakva je ova deonica kroz Bosnu po pitanju kvaliteta puta jer vozim motor koji baš i ne voli loš put, krpe, zakrpe itd. Hvala unapred!

Promenio član SkoMy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST
pre 10 minuta, SkoMy je napisao:

Ljudi je može neko od kolega iz BiH ili ko je skoro prolazio da mi kaže kakav je put Višegrad-Sarajevo-Visoko-Banja Luka? Gledamo rutu kojom bi ako se kockice slože došli u Banja Luku.

Imamo dve opcije:

1. Autoputem do Sremske Mitrovice, tačnije do Kuzmina a zatim kroz Bosnu koridorom Bjeljina-Brčko-Doboj-Banja Luka.

728824289_.thumb.png.dcef7a4f03b5ffd0a78e72784efea31c.png

Ova opcija mi je više manje poznata jer sam pre par godina prošao tom deonicom.

 

2. Autoputem do Batočine a zatim starim putem Kragujevac-Čačak-Užice a kroz Bosnu Višegrad-Sarajevo-Visoko-Banja Luka.

Screenshot_2.thumb.png.e50307044122bee42c99ad59b8cc5343.png

U ovoj opciji me samo brine to što ne znam kakva je ova deonica kroz Bosnu po pitanju kvaliteta puta jer vozim motor koji baš i ne voli loš put, krpe, zakrpe itd. Hvala unapred!

Dobra deonica vozio više puta samo ja bih išao na Jajce od Travnika.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@sasamajstor Hvala na informaciji drug! Podložne su korekciji i jedna i druga ruta. Pošto u nedelju radim noćnu, moguće je da ćemo onda zbog više slobodnog vremena da u petak idemo preko Sarajeva a u povratku da bi brže stigli se kući vratimo preko Bjeljine i tako napravimo krug.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja