Jump to content

Moto Zajednica

Hepco & Becker logo na koferu

Recommended Posts

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nije prošlo ni mesec dana od kad sam se u odgovarajućoj temi pohvalio novim koferom, a već bih mogao da se upišem u temu "šta me je iznerviralo" <_<. Naime, tokom prve, malo duže, vožnje sa novim koferom do Kladova, Negotina, Zaječara...nakon prespavane noći u KL vidim da mi nema plastičnog loga na koferu. Da li je otpao negde usput ili ga je neko noću skinuo (pre mislim da je ono prvo), nije ni bitno. E sad, na sajtu H&B nudi se logo kao rezervni deo ali je slanje (sem za Nemačku i par zemalja) isključivo putem DHL-a koji uslugu naplaćuje paprenih 90e. Ista usluga, kada se šalje u Nemačku je 4,95e, u Austriju 7,95e. 

Da li na forumu postoji neka dobra duša koja živi u Nemačkoj ili Austriji, pa da naruči ovaj logo na svoju adresu i potom mi prosledi redovnom poštom za Srbiju. 

PS: opcija B je da naručim samolepivi stiker sa H&B logom od domaćih "proizvođača" (ako ima uopšte), ali ne znam da li mogu da postignu OEM kvalitet. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1144 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Vijaj ove sto rade tank padove i slicno-nalepnice,mogu da ti urade sta hoces i da ti zaliju da bude onako debela nalepnica-kao 3d.Ti im posaljes kako hoces da izgleda.Bolje to nego da te deru ovi za evre.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Pronašao sam jednog momka na KP koji radi 3D stikere i odradio mi je logo za 100 dinara:

IMG-d5fb77b0756a65acdbb99b7a21646046-V.j

Danas mi šalje, nadam se da će biti OK s' obzirom na simboličnu cenu. Ovako, na slici, izgleda super! 

Promenio član DraganNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja