Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM SKUTER

Recommended Posts

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pozdrav svima . Kupujem neki skuter od 125 150 ili 250ccm  do nekih 800e ili bih mogao dam auto ili kes i auto ( vredi nekih 600e-800e ).....Daihatsu Charade 1.3 1998-o god . Klima abs.....sredjen i  komplet ofarban 

Prednost 4t . Estetika mi nesto i nije bitna jer se bavim farbanjem .  Moze ponude ovde ili pp......hvala svima . 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ponuda je extra . Cak sta vise ima skutera koliko god volis u toj ceni . Ali sam mislio mozda neko ovde ima nesto ili mu odgovara neka kombinacija........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Naravno . U sustini ako malo bolje pogledas bices izneznadjes sta sve ima da se kupi . Onaj sto trazi 1000 daje i za 800 . Tako da ima i ozbiljnih skutera i dobrih . Ali iskreno klinac mi sada doboja prvu dozvolu i problem je naci nesto sto on moze da vozi . A skuteri i motori od 125 su vise cenjeni nego od 400 . Tako da jos razmisljam sta da radim . Ovde kod nas niko nece da ga dira jer me svi znaju . A jedini razlog sto ovo radim je to da prvo krene malo na skuteru sbog saobracaja da vozi pa tek onda na motor . Inace ima xl125 koju sam odradeo do posledjeg srafa kako farbanje tako i masinu . Jedino je to malo problem ako me razumes .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Jos neki dan ponuda vazi i onda krecem u kupovinu . Ima li ko sta da ponui . 600e i auto za skuplji skuter ili skuter do 800e . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1010 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Nisam upoznat o cemu se radi . Meni ovde niko nista nije ponudio , sole pamet ono krsevi itd itd a u prodajem ih je bilo podosta i za manje . Jbg morao sam da napisem 800 jer ako napisem 1000 oni nude one od 800 u 1000  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Ha, ha, razumem. Prodavac uvek traži maximum. Ovde se radi o skuteru nekog od članova, stoji mu kući nevozi ga. 

Promenio član Cvijanović
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja