Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Uzmu ti pare svakako,ti uplatis recimo za dva izvestaja.I to ti stoji,imas dva na nalogu.I iskoristis jedan,ukoliko su podaci nepotpuni,on ti ne racuna da si iskoristio.I dalje imas dva.Pitanje je koliko je tacno,a izgleda da radi samo za vozila do 10 godina stara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
55 minutes ago, Bojan82 said:

Chevrolet Aveo, mišljenja? 

Jebena su ta kola slabijeg glasa za kupiti. Kupis pa se vencas sa njim jer retko ko to hoce da kupi posle. Gledaj samo ti klia ako vec to hoces, izletece neki dobar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

pa to, mislim da sam se definitivno odlucio seza taj model,necu da petljam dalje. 

Al ako nadjem ono što sam pre hteo, peglicu karavana onda ću to

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8
Pre 13 sati, Bojan82 je napisao:

Chevrolet Aveo, mišljenja? 

Imas limuzinu i onaj skraceni. U osnovi je ok, ali nije se bas proslavio na testu bezbednosti.

Ako ipak naidjes na neki ok primerak, a moze se naci (kolega ima nesto oko 40 000km na satu) nije los za malo para. Motor 1206cm3, godiste do 2011, za novije ne znam.

Ja vozio dva komada i bili su ok. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Gledasmo danas Clia par,nije pala kupovina.Auta od 1500do 2500e to vam je sve isto.

Prvi Clio,2300e,Italija,u far ulazi voda,farban lose,treba kupiti 6 guma odmah,alu felne unakazene,motor opran glanc,crevo usisa vazduha otpalo,puklo,visi,motor radi na leru cas na 1400 cas na 600.Menjac dobar,kvacilo dobro,volan.Nece da spusti ni centa cenu.Servis odma treba uraditi takodje.

Drugi 2008,Holandija,motor sapuce,odlicno deluje,nesto teze ide volan,kvacilo savrseno,menjac.Farban lose,kao cetkom.

Treba gume odmah kupiti,vrata vozaca nisu u vinklu,kad se zatvore ruku da gurnes odozgo.Dolazi majstor,kao sta to,savija patosnicu,stavlja na prag,guraju vrata njih dvojca oce Clia da prevrnu.Ne vredi nista.Odustaju,mi gledamo sa strane ne verujemo sta rade likovi.Volan dosta teze se okrece u mestu od onoga prvog Clia.

Nece da spusti nista cenu,ni za vrata,ma ni da cuje.Bukvalno ni evro dole.

Ostale krntije necu ni da pominjem.Gledasmo i auta od 6000,za taxi i sto je narocito depresivno,sve je to isto samo mladje.Limarijski kante.

Treci tvrdi auto NOV NOV NOV al moze samo nocu da se gleda tako da hvala,prijatno.

Nemam vise ideja

Promenio član Bojan82
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Po cemu si ti zakljucio da ja trazim auto bez mane?Sto ocu auto u koji ne ulazi voda kroz "zatvorena" vrata i da ne huci vetar tuda,a kosta 3000e?Mozda sam ja u zabludi,al takav ipak necu.Bolje da uzmem od 1500 takav isto i ulozim ako treba i 1000 i znam sta imam manje vise,sto cu najpre i da uradim.Sta mislite jel to pametnije:stabre:

Da se ponudio da popravi vrata,ili spustio dole malo ok,ovako necu.A jebe mu se,naice neko ko nece da primeti,tako oni razmisljaju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad
20 minutes ago, aca-pn said:

Ti stvarno očekuješ za 2300e da nadjes auto bez mane ? 

Ima. Ja proletos prodado' svog punta tj. zastavu 10 komši, '08, ~70K prešao, sve od opreme ima što je išlo u njega, za 2K.

 

@Bojan82Možda je najbolje da se strpiš i sačekaš da izleti tako nešto provereno u tvojoj okolini, i poštediš sebe nerviranja i gledanja krševa.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ma da. Auto placevi su jezivi. Neće da spusti cenu jer gubi zaradu, il će da minusira. Ko da oni gledaju šta kupuju, u tom cenovnom rangu. 

Pogledaj preko njihove oglase,primer Clio piše export only. E to je to, pranje motora, šminka i pecaj. Naivan sam bio pa sam sad razočaran otkrićem istine.

Ne smeta meni ni što je ogrebano, čuknuto, loše ofarbano,izlizano.To i očekujem da vidim. Al krivo jbg, ja sad treba to da idem sa nekim patosnica limarima da se ganjam i nerviram neka hvala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
56 minutes ago, Bojan82 said:

Gledasmo danas Clia par,nije pala kupovina.Auta od 1500do 2500e to vam je sve isto.

Prvi Clio,2300e,Italija,u far ulazi voda,farban lose,treba kupiti 6 guma odmah,alu felne unakazene,motor opran glanc,crevo usisa vazduha otpalo,puklo,visi,motor radi na leru cas na 1400 cas na 600.Menjac dobar,kvacilo dobro,volan.Nece da spusti ni centa cenu.Servis odma treba uraditi takodje.

Drugi 2008,Holandija,motor sapuce,odlicno deluje,nesto teze ide volan,kvacilo savrseno,menjac.Farban lose,kao cetkom.

Treba gume odmah kupiti,vrata vozaca nisu u vinklu,kad se zatvore ruku da gurnes odozgo.Dolazi majstor,kao sta to,savija patosnicu,stavlja na prag,guraju vrata njih dvojca oce Clia da prevrnu.Ne vredi nista.Odustaju,mi gledamo sa strane ne verujemo sta rade likovi.Volan dosta teze se okrece u mestu od onoga prvog Clia.

Nece da spusti nista cenu,ni za vrata,ma ni da cuje.Bukvalno ni evro dole.

Ostale krntije necu ni da pominjem.Gledasmo i auta od 6000,za taxi i sto je narocito depresivno,sve je to isto samo mladje.Limarijski kante.

Treci tvrdi auto NOV NOV NOV al moze samo nocu da se gleda tako da hvala,prijatno.

Nemam vise ideja

Ako hoćeš donesi 2700 za moj Clio. Nemaš bukvalno EUR da uložiš, čak imaš i neke stvari koje na drugim primercima nećeš da nađeš. Sve je sređeno do najmanje sitnice, brave, osvetljenje, amortizeri gepeka, komplet servis, trap. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R
pre 43 minuta, Bojan82 je napisao:

Može na pp broj? 

Jel te interesuje Grande Punto 1.2 2007? Ako te interesuje pozovi me na 0603610456. Imam i Agilu 2010 u perfektnom stanju sa 144.000 ali to je malo sluplje.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja verujem da je Punto kod nas dobra kupovina.

Jednostavno je dostupno sve sto treba za njega.

Buraz ima Clio 2 1.9DTi, drlja ga, malo popravlja, ali je brate mator auto sa 400.000, nije pazen ni malo. I dalje ide.

Vozio sam novog Clia pola godine. 1.2. katastrofa!!!! Ide slabije od bezbednog. 

Trosio mi je 7.2 litre minimum (na otvorenom ZR-NS. Ni jedno kocenje usput sem jednog kruznog toka)

Uzas!

Sad od "malih" kola imam Ignis Sport 1.5 2004. 110 KS.

Sad zimi po gradu ne ide ispod 10 litara. Blize je 11. Ali ga obozavam! Fantastican je za po gradu.

Jurio sam auto za mamu, svasta sam gledao i na kraju je odluka bila ili Punto ili Clio. Ja sam prevukao na Punta benzinca, ali je na kraju mama odustala od kupovine.

Punta sam mogao da nadjem mladjeg za iste pare, to mi je prevagnulo.

Ali ni sa Cliom ni sa Puntom nema greske.

Lako ce se prodati, cene im ne padaju, a pruzaju sve sto je prosecnom korisniku potrebno.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
On 31.12.2021. at 22:19, Surla85 je napisao:

Koliko ste nahvalili te renoe 1.2,dodje mi da kupim sad jedan da imam onako,da mi bude tu u dvoristu samo da ga mazim i pazim 

:sampion:

 

Meni je najjača fora što može da dobaci do zlatibora :dobar:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Mislim da je Punto 3 najbolji izbor,za odnos ulozeno dobijeno.Trosi 10l plina u NS cist grad bez da ga pazis otvoreno 5-6,klima ubedljivo nabolja u klasi.Farovi odlicni svetle kao dan.Sto je najbitnije delova na svakom cosku i dzabe su.Suprugin 2011 presao oko 190000km bez kvara redovno odrzavanje,menjali smo zadnji lonac i alternator i to je sve.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 836 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Nemoj Chevrolet ni za živu glavu. Od toga je Dačia bolja makar duplo. Još ako je DECEMI ...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2344 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Meni je i getz ok autic. Ima moj kolega sa 1.4 motorom i hvali da je dobar. Ima i onaj 1.1 za koji kazu da je malo tromij. Mozda samo malo vise troši kad se stisne po gasu. Ne znam... 

Promenio član stari roker
Update

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Šta sam ja:jee2:

Duzmem Mikru i stavim mu one trepavice. 

Okej su mi i Polo, xara Picaso, Twingo, Clio,Megane.Najlepsa 147,al ne bih da govorim pumpadziji " drug, sipaj benzin za 2 soma i  litru ulja u motor,idem da platim". 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Šta sam ja:jee2:
Duzmem Mikru i stavim mu one trepavice. 
Okej su mi i Polo, xara Picaso, Twingo, Clio,Megane.Najlepsa 147,al ne bih da govorim pumpadziji " drug, sipaj benzin za 2 soma i  litru ulja u motor,idem da platim". 
 
 
Xsara Picaso i Megane su od tih najbolji!
Šta Xsara Picaso preživi na taksiju to nije normalno!
Megane naravno dizel 1.5 dci troši kao upaljač i ide odlično.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk



  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
46 minutes ago, Bojan82 said:

Šta sam ja:jee2:

Duzmem Mikru i stavim mu one trepavice. 

Okej su mi i Polo, xara Picaso, Twingo, Clio,Megane.Najlepsa 147,al ne bih da govorim pumpadziji " drug, sipaj benzin za 2 soma i  litru ulja u motor,idem da platim". 

 

 

Pazi, ja sam uzeo ovu Alfu kao prelazno resenje za ćaleta. Od kad je kod nas, za godinu dana okruglo, dosuto manje od litar ulja, pali ko mina, ide mnogo dobro, nista se kvarilo nije, lep ko slika. Menjac mi je cudan samo, ja navikao na francuze kratak menjac, a ovde ko na tamiću :D Ako budes razmatrao, dodji da vidis, sve sto nadjemo da ne valja, skinemo sa cene.

 

Necu nesto forsirati prodaju, uvek nam valja jedan auto "viška" kod kuće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja