Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ima, ja gledam samo u području Bg. Ne želim turneju Srbijom u razgledanje krševa. Tu blizu nije problem. 

Ima jedan kandidat Clio pa u toku sl. nedelje idem da vidim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Evo imamo mi klia 1.5dci, vlasnici bili matorci 10ak god. Servisna knjiga uredno vodjenja, ima klimu, treba dopuniti, čiča nije znao sta je AC dugme pa nije ni dirao :D  Uzeli ga sad skoro, pali na ovu hladnocu bez greske, ne dimi, lepo vuce, samo ja ne volim dizele i prodao bih ga za nekog benzinca, npr twinga :D tako da jedno 1100 bez cenkanja kontam da vredi. Ima i gume ja mu nabacio all season al pise i da su ms a imaju i pahulju. Dot 2019 gumama. Sledece nedelje mu sleduje servis i to je to. Da napomenem da ja ovde nemam nikakcu zaradu. A evo ga i autic, devojka ga vozi 15 dana mesecno ukupno po 30km. Na satu je nesto preko 300.000

 

8-C05-DF58-4492-4902-A01-E-60-F5-EFC2825

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Najboljo auto za do 1500e je ubedljivo i samo TWINGO. Udoban, prostran iznutra, zato nema gepek, al ne putujes sa njim turneje, svuda se zavuce, pregledan u pm. Najbolje auto

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad
10 hours ago, Bojan82 said:

vise od 105 KS ili 88 KW

Misliš više od 80KW ;)

 

Evo, prijatelj kolege sa fiat foruma prodaje C3 koji bi ti možda odgovarao ... https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18895710/citroen-c3 

A evo i teme na forumu, https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/83522-p-citroec-c3-2003-16-plin/

 

Mi smo skoro pazarili istog citrusa, 1.6 benzinca, samo automatika, za kevu. Preudoban auto, ide k'o zmaj, a ne troši nešto preterano. Još ovaj ima pllin. Isto je Exclusive oprema, znači automatska klima, podizači na prednjim vratima, tempomat, senzori za kišu, itd. Jeste ovaj sa oglasa malo zapušten, ali i cena mu je u startu za trećinu manja od one koju smo mi platili, a piše da može još dole jer je istekla reg. Jedino što nije vlasnik, ali to treba videti sa prodavcem kakva je situacija.

 

Ili ako nisi gadljiv na fiata, mada videh da si napisao da ne bi punta ... doduše ovo i nije punto, ustvari jeste, al' se ne zove tako ... :happy:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/83174-p-fiat-palio-12-3v-2001g/  Koliko vidim iz pratećeg teksta, dobro je održavan, dugo u vlasništvu, a cena kao bolji bicikl. :takoje:

 

Sad se setih da je i kolega @draza prodavao jednog Daihatsua za smešnu kintu, a sređenog domaćinski. Samo ne znam je li odustao u mеđuvremenu od prodaje...

Promenio član RaS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

@drmilan_pitaću burazera dal bi uopšte hteo da me vozo do Subotice, ako me ne otera u 3 lepe javiću ti se u inbox.Ustvari, moraćeš prvo detaljno da ga islikaš da vidi on to, pa šta mi kaže. Ja sam biranje prepustio njemu 100%,jer ja na nijednom ne vidim ništa i svaki mi je "a šta mu fali" tj. sve mi ok. Ništa ne obećavam. 

@RaSza C3 sam isto zainteresovan, hvala, u razmatranju je. 

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ma ja video temu pa okacio, ako ne ti mozda se nekom svidi. Mi ga uzeli jer bila hića a nisam fan dizela. Al da ide kad se da gas ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1873 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ako se uklapaš u ovu cenu za Clia, sedi na prvi jutarnji bus i pravac Subotica, ne treba ti niko. Ako ti se svidi, odmah kod notara, ugovor o poklonu, i prenos plaćaš u svojoj opštini. Sve ti je auto put do kuće, i polako. Ako je probna dozvola, okači P.

Ne verujem da bi ovde neko okačio oglas, bilo auto ili motor, i da napiše da je dobar, a da bude suprotno. 

I sipaj goriva ! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad
5 minutes ago, Bojan82 said:

Citroen je 109KS:jok:

Taman ! ;) Do 80KW ili 109KS je dozvoljeno. :takoje:

 

Da ne bude da navrćem vodu na svoju vodenicu, prodavca ne poznajem, meni ni iz džepa ni u džep. Samo hoću da kažem da C3 sa 1.6 od 80KW ide kao šašav jer je dosta lagan auto. 

 

U svakom slučaju tu ti je u BG, ne vidim zašto ga ne bi pogledao. Uz jedno dubinsko pranje enterijera i lagano saniranje limarije imaš gospodsku vožnju za male pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

:oda2:

 

Kako si položio, položio si, sad pamet u glavu, i bez divljanja ! :takoje: 

 

Pogotovo ako pazariš nešto ~100Ks ili preko, kao što je ovaj citrus. Čim ga stisneš malo po gasu, začas ode ti u prekoračenje, i eto s_anja u najavi... :popovanje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez
Pre 1 sat, Blaza je napisao:

Ako se uklapaš u ovu cenu za Clia, sedi na prvi jutarnji bus i pravac Subotica, ne treba ti niko. Ako ti se svidi, odmah kod notara, ugovor o poklonu, i prenos plaćaš u svojoj opštini. Sve ti je auto put do kuće, i polako. Ako je probna dozvola, okači P.

Ne verujem da bi ovde neko okačio oglas, bilo auto ili motor, i da napiše da je dobar, a da bude suprotno. 

I sipaj goriva ! :)

Imam jednog u uskom izboru ovde u Bg pa prvo zelim da vidim njega,benzinac,preso dosta manje nego njegov,lepo izgleda ovako.

Za sad je to to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, Bojan82 said:

Imam jednog u uskom izboru ovde u Bg pa prvo zelim da vidim njega,benzinac,preso dosta manje nego njegov,lepo izgleda ovako.

Za sad je to to.

To sto pise na tabli koliko je presao nije merodavno :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, Bojan82 said:

Imam jednog u uskom izboru ovde u Bg pa prvo zelim da vidim njega,benzinac,preso dosta manje nego njegov,lepo izgleda ovako.

Za sad je to to.

Ja da sam u bgu ne bih nigde drugde ni gledao aute, iskreno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ne gledam ni ja, tražiću Clio benzinac 1,2 do max 1500 evradi dok ne nadjem i to je to. Ne mogu dalje da mislim o automobilima.Ne žurim nigde, sad će raspust ni ne treba mi auto kad ne idem u školu:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2343 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 2 sati, Bojan82 je napisao:

Ne gledam ni ja, tražiću Clio benzinac 1,2 do max 1500 evradi dok ne nadjem i to je to. Ne mogu dalje da mislim o automobilima.Ne žurim nigde, sad će raspust ni ne treba mi auto kad ne idem u školu:)

Ima u BG par komada. Na oglasima izgledaju pristojno. Ja sam našao jedan ovde par km od mene pa cu ici da pogledam. Isto 1.2 benzin. Al dok na'vatam nekog ko se bolje razume od mene da pogleda... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

To je najgori deo. Burazer dalje neće, u Bg mu gužva:rolleyes:Najbolje u dnevnoj sobi da mi se stvori pa da on to pogleda uz kafu. A razume se stvarno dobro.

Kum bi sa mnom i u Azerbejdzan krenuo da pomogne al se ništa ne razume. Drugar oće al samo kontrira i za njega ne postoje kola ako nisu citroen i smara s tim opasno. To su mi pomoćnici:lol:

Svi znamo šta će na kraju biti! I ja znam.Ne umem da kupim auto.Zato sam blizu da ustvari sam lepo kupim Yuga za smešne pare i da me boli uvo ako crkne brzo,košta ko bolji usisivač. 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Svidja mi se baš taj C3, al taj plin jbg. Jel može to da eksplodira? 
Moze ako si bas uporan

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Dare, posle onog aparata za kokice letos kad je moja žena ostala bez obrva i trepavica. 

Bdada, dedu sam već pitao oće da proda zverinu, neće. Kaže ide 160 prešo Yugo 25 000 samo ne odvaja se:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Kupi ti auto sa plinom slobodno ali prodaj sav alat koji varnici

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma kakav yugo. Za te pare uzmi nekog malog francuza da nije truo, odvoji 200-300 evra mehaniku da središ (trapove i servis), ulje kontroliši i dolivaj. Enterijer treba da bude ok, to se ne krpi. Ili presvlake neke lepe da staviš. Volan i menjač ako su pohabani ima neki u okolini Pančeva odlično to radi, za male pare. Tipa 20 evra.

 

On 12/27/2021 at 11:06 PM, Bojan82 said:

Dare, posle onog aparata za kokice letos kad je moja žena ostala bez obrva i trepavica. 

Bdada, dedu sam već pitao oće da proda zverinu, neće. Kaže ide 160 prešo Yugo 25 000 samo ne odvaja se:)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja