Jump to content

Moto Zajednica

Rade Kocka

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: obrenovac

danas se ispricasmo Rade i ja,pregledao mi motor,detaljno,dogovorili se za nabavku i zamenu pneumatika i problema kao i do sada nije bilo!

No:1

slobodno idite kod coveka ne ujeda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Ja upravo bio prvi put kod Radeta.

Jeste da ima malo nezgodan pristup,deluje polunadrkano,ali van toga,sto je i najbitnije,sve najbolje!

Nastelovao mi je ler gas,kvacilo,zatego lanac,dao par saveta i nije hteo nista da naplati.

Spremio sam se za neko tesko smaranje a ispalo je super.

 

Sa moje strane,za sada,sve pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ja jos nijednom nisam bio a da nije nadrkan, ko` da ga teraju da radi!!! Postaje jos nervozniji kad shvati da ima ljudi koji se razumeju u moto mehaniku i tad ni savet u vidu nekog podatka nece da da. Svaki put smo na ostrici noza, ne kapira de nece svako da mu se ulizuje (prosto je sa film to koliko mu se ljudi uvlace, on ih zajebava, oni trpe i ulizuju se do besvesti. Razumem potrebu, ali sto je mnogo, mnogo je!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Jednom prilikom sam mu trazio klackalicu ventila za cb550sc, Neverovatno trazijo mi je 80-90e bez zamene. Kasnije mi je ista stigla iz Engleske nova za 35e na ruke!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Ja bio opet pre par dana i definitivno necu vise ici tamo.

Ja otisao i kazem mu kako mi se motor gasi do jaja i kako stalno moram da mu drzim mali gas da se ne bi ugasio.

On meni kao =motor je odlican,u tebi je problem" i sto je najgore kaze mi"sta ti fali da mu malo drzis gas"...?????

Strasno. Sta mi fali da mu drzim gas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Ja bio opet pre par dana i definitivno necu vise ici tamo.

Ja otisao i kazem mu kako mi se motor gasi do jaja i kako stalno moram da mu drzim mali gas da se ne bi ugasio.

On meni kao =motor je odlican,u tebi je problem" i sto je najgore kaze mi"sta ti fali da mu malo drzis gas"...?????

Strasno. Sta mi fali da mu drzim gas?

pa sta ti fali?

sta ti fali i da guras malo motor? ustedeces na benzinu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Po meni je ekstra majstor.Pre nekoliko godina mi je zavrsio opasan posao!Zamislite kad vam motor prolupa ispred musterija,ja ga zovem a on kaze:dolazi odmah ako nisu odustali od motora!Imao sam sreca i rezervnu radilicu pa mi on spakovao za cetiri sata!Motor sam prodao i covek se vozi i dan-danas!naplatio mi je 200eura!I vuk sit i koze na broju!!!!!!!!!!!1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Po meni je ekstra majstor.Pre nekoliko godina mi je zavrsio opasan posao!Zamislite kad vam motor prolupa ispred musterija,ja ga zovem a on kaze:dolazi odmah ako nisu odustali od motora!Imao sam sreca i rezervnu radilicu pa mi on spakovao za cetiri sata!Motor sam prodao i covek se vozi i dan-danas!naplatio mi je 200eura!I vuk sit i koze na broju!!!!!!!!!!!1

Mene baš zanima koji je motor u pitanju, da može da ga izvadi rasturi i spakuje za četri sata, i to kako treba. Ja znam za potrebe i želju da se brzo završi, ali ova priča mi deluje nerealna. OK završio ti posao, uzeo ti malo para (ja za te pare otvaram i zatvaram motor i vadim ga i vraćam u ram) pa ga hvališ, ali reci samo da je super majstor i gotovo......Radeta kocku znam bar 25 godina i jeste dobar majstor, i jeste nadrkan i oduvek je bio i uvek će biti. ende.

ko to može da istrpi ide kod njega............ ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ja sam kod kuce skinuo masinu sa rama,znaci odneo sam samo agregat!Mnogo si sumjicav a ne vidim razloga za to!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Covek Misterija !!!  Tako bi mozda opisao coveka , ali ne mogu jer sam samo jednom imao susret sa njim i informacije sa ovog foruma... Culo se svasta o njemu, da greshi, stavlja gumu u kontra smeru, nece da steluje karbon , nece ovo , nece ono , mrgud, skup, jeftin, nadrkan, komentari tipa , ka ga ebe sto je nervozan, ja sam musterija i treba da me postuje da bi mu opet dosao....Uh taj Rade Kocka je izgleda mnogo tezak tip. Neko ga je odlicno uporedio sa cuvenim majstor Zivotom,Zokijem Radmilovicem Odlicno , jer mislim da je Rade upravo takav. Nadrkan maximalno, ali hoce da ucini, uradi, ponekad i ustine kroz pare ili kvalitet, ali na kraju mora da je svasta istrpeo . decenijama sam p[rolazio pored radnje i video svakakve motore ispred radnje, koja je , kako je neko uperedi sa radnjama drugih servisera – ista kakva je bila i pre 25 godina.

Elem , moj prvi i jedini susret sa tim covekom je bio letos kada sam ostao bez vode i motor mi prokuvao i morao sam da stanem bas tu , preko puta Radeta Kocke...QQ meni !!!  Da sam znao ne bi mu se ni obratio pa bi upotrebio sta god treba da sredim motor samo da mu se ne obratim. Bem ti , koliko je tom coveku pun Qr svega !!! Popravljao je nekog KTMa, ja najljubaznije objasnih da sam se tu zadesio i da mi je prokuvao motor i ne znam cime sam ga toliko iznervirao ali definitivno treba nekog ili da zna ili da mu bude jaaaako simpatican da bi ovaj reagovao i komunicirao kako treba. Istrpeh ja tu malo, znam po sebi kad mi dodje takva minuta, ali, trebali mi je parce zice ili 2 buksne da kratko spojim termodavac za ventilator. Bem ti lebarnik, da li je buksna ili biksna (zbog njega sam dan danas u dilemi), jeste razlika , ali me tako izribao da ne znam sta hocu , pa mi drzao predavanje kako se kaze i sta ja uopste hocu jer su to dve razlicite stvari...A dobro zna smrad sta mi treba jar sam mu rejkao za ventilator hladnjaka...UH jebote....ja pokusavam da mu objasnim da sam i ja skiknuo od brige jer mi je motor prokuvao i ostao bez vode i da sam ga malko i vozio i da je jedva isao i da sam se brate zabrinuo i usro sta ce da se desi. Trebalo mu je dobrih 15 minuta da oladi i ustade covek, donese dve buksne, napravi mi kratkospojnik i malo sam ga smirio pricom da poznajemo neke ljude sa BJBa itd....Znaci , treba da niste pametnjakovic, ili da ste mu jednostavno manje nesimpaticni od onih drugih, zatim maximalno otkulirate da biste dobili nesto od njega. Rekose moje kolege da ne vole da se chepe i sve ostalo sta to podrazumeva. Ja takodje  to jezivo mrzim.A ko ne mrzi!? Jedan rece kako je Rade shvatio da je ovaj ozbiljan bajker jer ima dobru kacigu i opremu pa je onda bio malo prijatniji, ali ko zna sta jos treba da bi se Kocka – skockao. Ali opet , inteligentan covek kome bi uvek poverio motor. Tezak jedan covek, mnogo tezak, ali ako je dobar majstor, ako je posteniji od ostalih, ako se mnogo njih kune u njega mozda treba razumeti i njega i njegovu muku sa nama i nasim motorima i jednostavno , moram reci da vise postujem i volim te nadrkane koji ce uvek da ti ucine i dobro urade posao nego one lepo upakovane, kulturne, po svetskim standardima ustirkane koji ce te zajebati ko jen dva. Ne volim ljude koji niti smrde, nit mirishu. Ovaj je takav kakav jeste , ali je otvoren i znas na cemu si. To sto je malko lood, jebi ga.. Moram reci da mi je posle bio i simpatican tako shashav , a i moj fitilj je isto veoma kratak i zamalo da ga oteram u 3 majcine. Malo procaskali, sipao ja vodurinu u motor i dosao kuci sretan sto motoru nije bilo nista.

Tako je kod Radeta Kocke -  uzmi ili ostavi.  Pravi Mrgud !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Imam samo pozitivna iskustva sa Kockom i najvise volim da saradjujem sa njim. Kad god odem kod njega on mi kaze: "sine glava me boli od tebe"  :D . Jeste tezak i ljut ali nije pokvaren..

Ljuto se jede, a pokvareno baca....   ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Ja vam kazem da je ziva legenda. Sve sto On uradi to je stvarno uradjeno i nema sta ne moze da uradi! Legenda!

Preporucujem ga maksimalno!

Neko gore pomenuo da se "ljuto jede a pokvareno baca" - mnogo dobra izreka!

PoZz svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

ja sam bio kod njega solo, pa mi reche da mi je motor sranje(kawa er5-prvi motor), da ne dolazim u sred sezone da ga spremam za istu (ja ga kupio dva dana pre toga?) te da on najgora iskustva ima sa japanskim motorima (shirok pojam jako mogao je da mi kaze i  ne volim tockove) al ja bejah strpljiv, tad bash naidje neki moj poznanik (a i njegov)  sa ktmom. DOsao da se raspita nesto. Tek posto mu je rekao da sam okej decko (sta sad to treba da znaci??) ovaj je pristao da mi radi motor. Par dana kasnije smo se culi rekao mi je da dodjem u pola tri po motor, eto mene tamo a radnja zakljucana , kocka na rucku. Sacekam ja do pet da vise uzmem motor . Ispostavlja se da on poznaje nekog drugog lika (krajnje nebitnog) koji je prepoznao moj  motor kad je nesto svracao do njega (bio je kod istog coveka, gledao neki drugi motor kad sam ja kupio svoj), i on mu se nikako ne svidja (?????)  Da mi je neko pricao da se ovaj covek sa svojim boemskim izgledom bavi ovim pricama ja , ne bih poverovao...

 

Dam mu novac i zaboravim ga.

bolje da mi je rekao da nece da radi, nego da potrosim toliko vremena na njega. 

 

Krajnje ne preporucujem ovog majstora, za te novce mozete drugde dobiti isti tehnicki tretman (da ne bude sada protivreklama) uz svu duznu ljubaznost.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam bio pred umag, delovao mi je volan malo kriv, covek odvrnuo, ispravio i zategao, pogledao ostale stvari koje su me mucile, dogovorili se sta od toga bi trebalo raditi i kada moze,.... sveopsti utisak: OK je majstor i sasvim je ljubazan bio. Decko sa Pegazom dosao, nemoze ubaci u brzinu, prisustvovao sam dijagnozi, Kocka mu je sve detaljno izobjasnjavao, upozoriuo ga koliko sta moze d aga kosta, u sta sve moze da s epretvori problem kad otvore masinu.... Do sada, sve ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ne radi mu za vas poluosovina od Tojote, odnosno štap od prednje viljuške (SHOWA, Kayaba, i tako dalje)... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Rade Kocka?

Ja prosto ne mogu da nadjem reci hvale za tog coveka.Kao vozac amater na motoru,u subotu sam imao prvi susret sa majstor Radetom.

Listajuci stranice i citajuci razne komentare svih majstora,zagrizao sam m... i rekao idem kod najboljih.

Tako je i bilo.Covek je jako prijatan za saradnju,ljubazno me primio,cackao je i sto mu nisam rekao i sto je najbolje od svega,nije mi skinuo kozu sa ledja.

Sve preporuke,covek je doktor za motore. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja