Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Pegaso 650ie 2004

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Pozdrav, nov sam u svetu motora, pa tako i na ovom forumu. Kupio sam motor naveden u naslovu. Zanima me vase misljenje, ima li neko iskustva sa pomenutim modelom? Ne zanimaju me drugi modeli, koji je bolji i slicno, nego bas ovaj koji imam. Ako je neko vozio Aprilia Pegaso 650ie, voleo bih da cujem njegovo iskustvo, koje su mu najvece mane. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Moje mišljenje je...da je ovaj model užasan.

Interesantno da BMW, sa istim agregatom (dobro nije baš isti), pravi manje problema.

Pošto su uvideli da su napravili njesra, prešli su na Minarelli 660. Skroz druga priča.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ja sam poslednjih mesec dana tragao za jednim. Super se vozi, dobro sediste, nisu ni vibracije nesto velike za 1 cilindar. Ali avaj... svakom je nešto falilo sa spiskova gore a i šire. Na kraju u konsultaciji sa ozbiljnim majstorima dobijem jedinstveni stav da mi to ne treba u zivotu.  Steta, relativno dobar ram, oslanjanje pa i agregat, ali sitni problemi kvare pricu...

Nadam se da ćeš ti biti drugačije sreće sa tvojim primerkom, jer bilo je i takvih izuzetaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
12 hours ago, pronto said:

Interesantno da BMW, sa istim agregatom (dobro nije baš isti), pravi manje problema.

A samo jedan sraf manje u glavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako si mislio na ventil...a napisao šraf, onda da. 

Mislim da je mašina sa tim rešenjem išla do neke godine, pa je onda kratko prevljeno da bude kao i BMW...pa je posle zamenjen ceo motor, tačnije, ozbiljno je redizajniran ceo motocikl.

Mislim, ljutili se ili ne, nije neki. Ja je lično nisam posedovao, ali jeste moj dobar prijatelj sa kojim sam se vozio. On je uzeo novu...i jedva čekao da je se otarasi. Kasnije seo na VStrom (još 2005) opet novog i ima ga i dan danas...mislim da je dobacio do 100K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja