Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup

Recommended Posts

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

I mene to interesuje, pratim i njihovu stranicu na Fb... Nema jos nikakvih objava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Video sam poster, kopka me ovo na dnu... Ako dozvole epidemioloske mere.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина
On 5/12/2021 at 12:46 PM, daywalker said:

Video sam poster, kopka me ovo na dnu... Ako dozvole epidemioloske mere.. 

Ali je i turistička agencija svesna da ako i ovo promaše ove godine - bić BUĆ

Treba nam svima to Trebinje ko leba

Promenio član Grnca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
On 12.5.2021. at 11:54, DjoleLO je napisao:

Ima na tu temu...

 

Screenshot_20210508-184322_Instagram.jpg

Kako za sada stvari stoje, održavanje ovog moto skupa još uvek nije definitivno ni potvrđeno, niti odloženo, (još uvek se čeka zvanično odobrenje "nadležnih"). 

Planirao sam da na skup dođem preko Višegrada i Foče, a da se zatim spustim kanjonom Pive (pored pivskog jezera) kroz Crnu Goru (do Nikšića) i da odatle uđem u BiH. 

I u povratku bih opet išao preko Crne Gore (Žabljak, Pljevlja, ...). 

Znam da je državljanima Srbije omogućeno da u CG i BiH ulaze bez testa i bez potvrde za vakcinu, ali nisam siguran da li to važi samo ukoliko u te države ulaze direktno iz Srbije, ili im je dozvoljeno da recimo uđu u BiH preko CG (i suprotno)? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

@zika56

Građanima Srbije je dozvoljeno da u Bih bez ograničenja ulaze samo iz Srbije. Iz drugih zemalja je dozvoljen tranzit u trajanju 12h.

Sve ovo smo sami iskusili prilikom ulaska u Bih iz Crne Gore za vreme prvomajske ture. Pošto je kum stao prvi na granicu i rekao da idemo u Trebinje i da imamo smeštaj, carinik je rekao da to ne može, već samo tranzit. Posle 20-ak minuta natezanja, pustili su na na "ličnu odgovornost". Mi smo to Trebinje produžili za još jedan dan u Banja Luci (suprotno preporuci sa granice), i pored toga pri povratku u Srbiju nije bilo nikakvih problema.

 

Što se tiče moto skupa u Trebinju, izgleda da je već otkazano...

 

 

moto%20skup%202020.jpg
TREBINJELIVE.INFO

Čuveno, 21. druženje bajkera u Trebinju, otkazno je, saopšteno je iz Moto kluba "TNT". Motorijada, koja

 

Inače, mesto održavanja moto skupa je narušeno gradnjom zgrade, tako da bi trebalo svakako novo mesto za održavanje.

Promenio član doktor
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 13 minuta, doktor je napisao:

@zika56

Građanima Srbije je dozvoljeno da u Bih bez ograničenja ulaze samo iz Srbije. Iz drugih zemalja je dozvoljen tranzit u trajanju 12h.

Sve ovo smo sami iskusili prilikom ulaska u Bih iz Crne Gore za vreme prvomajske ture. Pošto je kum stao prvi na granicu i rekao da idemo u Trebinje i da imamo smeštaj, carinik je rekao da to ne može, već samo tranzit. Posle 20-ak minuta natezanja, pustili su na na "ličnu odgovornost". Mi smo to Trebinje produžili za još jedan dan u Banja Luci (suprotno preporuci sa granice), i pored toga pri povratku u Srbiju nije bilo nikakvih problema.

 

Što se tiče moto skupa u Trebinju, izgleda da je već otkazano...

 

 

moto%20skup%202020.jpg
TREBINJELIVE.INFO

Čuveno, 21. druženje bajkera u Trebinju, otkazno je, saopšteno je iz Moto kluba "TNT". Motorijada, koja

 

Inače, mesto održavanja moto skupa je narušeno gradnjom zgrade, tako da bi trebalo svakako novo mesto za održavanje.

Nije otkazano, ovaj plakat i objava odnose se na 2020.

Neko je pogrešno objavio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
1 hour ago, zika56 said:

Nije otkazano, ovaj plakat i objava odnose se na 2020.

Neko je pogrešno objavio. 

U pravu si, ja videh iste bendove pa nisam obratio pažnju na godinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Za Trebinje  ide info da ce se znati u ponedeljak, zivi bili pa docekali da se odrzi

Promenio član filipfg
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 12 sati, zika56 je napisao:

Kako za sada stvari stoje, održavanje ovog moto skupa još uvek nije definitivno ni potvrđeno, niti odloženo, (još uvek se čeka zvanično odobrenje "nadležnih"). 

Planirao sam da na skup dođem preko Višegrada i Foče, a da se zatim spustim kanjonom Pive (pored pivskog jezera) kroz Crnu Goru (do Nikšića) i da odatle uđem u BiH. 

I u povratku bih opet išao preko Crne Gore (Žabljak, Pljevlja, ...). 

Znam da je državljanima Srbije omogućeno da u CG i BiH ulaze bez testa i bez potvrde za vakcinu, ali nisam siguran da li to važi samo ukoliko u te države ulaze direktno iz Srbije, ili im je dozvoljeno da recimo uđu u BiH preko CG (i suprotno)? 

 

Mislim da je doktor u pravu, jer ako Crnogorac ulazi u Srbiju preko BiH, onda ide u karantin ili ga se oslobadja sa PCR ili vakcinom.

Taj info sam dobio sa naseg granicnog prelaza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

a šta je sa revakcinisanim jel  oni mogu sa tom potvrdom kao srpski državljani da ulaze u c goru iz albanije .pa onda u bosnu iz crne gore ili slične kombinacije -ne ulazi se direkt iz srbije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
6 hours ago, sasa ns 1 said:

a šta je sa revakcinisanim jel  oni mogu sa tom potvrdom kao srpski državljani da ulaze u c goru iz albanije .pa onda u bosnu iz crne gore ili slične kombinacije -ne ulazi se direkt iz srbije

Baš tako sam išao za prvomajske praznike...Kosovo-Albanija-Crna Gora-Bih...Sve OK, ne traži se ništa (ne treba ni vakcina ni PCR), jedino kroz Bih samo tranzit ako se ulazi sa teritorije druge zemlje, a ne Srbije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Jel to znači da mogu da uđem direktno iz Srbije u BiH, a da onda iz BiH prođem kroz Crnu Goru i vratim se u Srbiju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

praktično je isto,ispada da nemožemo nikako da odemo na skup u trebinje jer nemože da se postigne da se uđe i iziđe za 12 sati iz kojeg god pravca dođemo.Jedino je možda bolje da iziđemo negde kod trebinja jer ti graničari možda budu popustljiviji jer svi znaju za skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
On 5/22/2021 at 11:38 AM, sasa ns 1 said:

kako onda da ja uđem iz CG u bih i prenoćin u trebinju i stignem da izađem za 12 sati .Izgleda nikako

Mi smo nocili i u Trebinju,  i u Banja Luci,  suprotno preporuci sa granice (sa Crnom Gorom), i pri izlasku u Srbiju nije bilo problema. 

Ako ulaziš iz Srbije,  nema ograničenja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Jel može neko da pojasni ovo izlaženje i ulaženje u komšiluk?

Ako krećem iz Srbije i planiram da se provozam po Bih, Cg, Alb i Mk i svuda zadržim po dan-dva, koja je najbolja ruta za to i kojim redom da se sve izvoza bez ograničenja?

Fala : )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja