Jump to content

Moto Zajednica

Šuba

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Šuba mi je menjao semeringe i ulje u prednjoj viljušci. Za sad sve lepo drži i prestalo je curenje ulja.

 

Malo sam nezadovoljan što mi nije lepo podesio štapove po mekoæi kad sam pokupio motor od njega, tako da sam to morao sa IgorXT-om da ispravim.

 

Takoðe, verovatno je zbog žurbe i pogrešno namestio sajlu za kvaèilo, ali to nije bio veæi problem. Moguæe je i da je moja sajla malo kraæa od fabrièke, tako da je zbog toga sajla provuèena na drugi naèin. Ne znam taèno.

 

Sve u svemu, ok za sada. Dobro je, ali može i malo bolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Šuba je po meni OK. :) Ništa specijalno, korektno me je doèekao, cene opreme i usluga su mu uglavnom bitno pristupaènije nego kod veæine, što se mene i mog liènog iskustva tièe.

Svi su oni ok posle gomile ostavljenih IM para :misli: i dolazi se do neke polu-prijateljske opcije posle par vidjenja, ali bi to trebalo da ide brže :muzbend: (da ne kažem jeftinije). Mislim da smo mi mnogo mlada moto raja i imamo samo nekolicinu dobrih majstora, :carobnjak: a kako se sve to dešava u SRBIJI, mislim da još i DOBRO prolazimo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ne znam za cvaje (radi ih extra jedan lik u mom bloku al' ga je nemoguæe pronaæi-Babura), Šuba se nalazi posle nadvožnjaka za Banovo Brdo s leve strane prolaz kod radnje Auto-sport pa sledeæa kuæa desno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
Jer radi on 2taktne?Cvaje...?I gde se tacno nalazi?

 

Radi koliko znam sve zivo a nalazi se na Banovom brdu preko puta auto sporta ulica je Puskinova ako se nevaram,to ti je ulicica do koje dolazis kada sa B.Brda silazis ka adi sa desne strane vidi se AP tu skrenes a zatim vidis dvoriste puno raznih motora(uglavnom neispravnih)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Radi koliko znam sve zivo a nalazi se na Banovom brdu preko puta auto sporta ulica je Puskinova ako se nevaram' date='[/quote']

 

Puskinova je na Senjaku, proglasena za najlepsu ulicu u Beogradu. Ono Subino lici na sve samo ne na to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Šuba mi je menjao semeringe i ulje u prednjoj viljušci. Za sad sve lepo drži i prestalo je curenje ulja.

 

Evo mali update. IgorXT sada vozi tog CBR-a i procureo mu je jedan semering koji je pomenuti majstor zamenio. A da stvari budu jos gore, kada je Igor otisao kod njega da kupi nove semeringe Suba je rekao da on nikad nije menjao semeringe na tom motoru i cak da prvi put u zivotu vidi taj motor... Eto... Moje motore vise nikad nece ni videti u svom servisu.

 

Dakle, fala, ali ne fala. :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Uh šta sam ja sve èuo kakve je egzibicije radio ljudima na motorima, auuuuu....

 

mrzi me sve da pišem :x :x :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Uh šta sam ja sve èuo kakve je egzibicije radio ljudima na motorima' date=' auuuuu....

mrzi me sve da pišem :x :x :x[/quote'] Samo ako su iz PRVE ruke tj od vlasnika egzibicionisanog mopeda, UDRI Cope iz sve snage!!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Konkretno moj drug Radivoje je otisao da se zali kako mu nesto èukara u motoru, (lanac bregaste i sl...) Kad je doterao motor sa servisa manje se èulo, ali posle par 100 km, je poèelo da zakiva kao ludo... Ode on kod drugog majstora, ovaj otvori sve i kaze: Bato, pa tebi ovde nista nije uradjeno, samo je neko iskrivio kljestima spaner da bolje nategne lanac koji je u raskoraku, i koji je posle nekog vrenema riknuo i sjebao klizaèe lanca...

 

Ja sam oterao moj stari motor da se uradi identièan servis, jer sam imao nameru da ga prodam... Kako sam prodao motor, tako mi zvoni telefon i èujem ortaka kako vrišti jer mu je pukao lanac bregaste negde kod Èaèka, i èovek ne zna šta da radi...

 

Ortak ode da kupi ulja, neku robu, i još svašta nešto za servis, i ostavi oko 150evra. Snimi na patosu jedan raspareni tegiæ koji mu odgovara i pita koliko košta tegiæ? Ovaj kaže daj šta daš... Ortak opet pita za cenu, ovaj kaže, dobro daj 20 evra... :shock: :shock: :shock:

vrlo neprijatno saznanje kada isti u Luisu nov košta manje od 10 evra....

 

A meni lièno jako smeta što èovek ismejava mušterije kada mu se ne svidja motor koji mu dotera na servis, i zato ja tamo više ne ulazim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

I ne samo njega, nego sve "umisljene" majstore koje moras da "znas" da bi ti nesto uradili. Zdrava konkurencije ce kad-tad izbaciti kvalitetne ljude na povrsine.

 

:shock: :shock: :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Vidim da se Suba naljutio na mene jer sam preneo iskustva nekih ljudi, a i svolje licno iskustvo.

Ako je mene lagao Radivoje, nek mu ide na cast.

Ko radi taj i gresi, nema razloga za ljutnju, a da li bilo ko leci komplekse ili je gej, to je njegiva licna stvar i to svako ima pravo za svoje pare.

Zao mi je sto si banovan pa neke stvari ne mozemo da raspravimo na licu mesta, ali predopstavljam da citas, pa cu zato da kazem da kada mi je pukao lanac bregaste deset dana posto si ga "zamenio", bilo potpuno besmisleno da te zovem, reklamiram, i da ti kukam jer bi mi se smejao i mozda mislio da sam iskompleksiran....... tako da sam odlucio da promenim servisra...

A o ekipi koja je kod tebe, kao i tebi licno, nemam uopste lose misljnenje, i nemoj da generalizujemo stvari! Licno ste mi dragi i kao bajkeri i kao komsije, a posao i emocije treba razdvojiti, uostalom, svako moze da dodje na servis i sam da se sam uveri u kvalitet usluge, a mozda se tebi jednostavno nije svidela moja faca, motor itd... i zato sam imao takav tretman...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

lepo je sve to, iznesete svoje misljenje i taman da ste 2000% u pravu nije lepo banovati coveka kada zine da objasni svoju tacku gledista. I onda jos gazda zakljuca topik. Ma hajde. Hocete ga strpati na goli otok za majstore.

Imam 40 i debelo godina i jos nisam video dobrog majstora, a znam ih sve.

Svaki ima neku manu, ili je prepotentan ili alav na pare ili spor....To je realnost vremena i prostora u kome zivite.

U zdravlje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

zaboravio sam i mudrosere, oni su mozda najcesci. Zavrni me ko covek, ali mi nemoj mudrojebisati, to me vise boli, u dzepu nemam receptore za bol.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
lepo je sve to' date=' iznesete svoje misljenje i taman da ste 2000% u pravu nije lepo banovati coveka kada zine da objasni svoju tacku gledista. I onda jos gazda zakljuca topik. Ma hajde. Hocete ga strpati na goli otok za majstore.

Imam 40 i debelo godina i jos nisam video dobrog majstora, a znam ih sve.

Svaki ima neku manu, ili je prepotentan ili alav na pare ili spor....To je realnost vremena i prostora u kome zivite.

U zdravlje.[/quote']

 

Postoji komunikacija dostojna nas bajkera, sa sve argumentima za i protiv, a postoji i jezik koji ovaj forum nece tolerisati... mozda je zato moderator odlucio da coveka iskljuci iz rasprave. Ne zelim da izigravam bilo kome advokata, ali se ne secam da je Cope bilo kome rekao da je gay, peder, seljak, iskomplexiran i slicno.

 

Ovo je mesto gde se prijavljuju svi problemi, mane, strucni i nestrucni, i ne verujem da je neko bez razloga blacen a da je ostalo bez odgovora sa druge strane. Ako se ovde ne iznose argumenti, pobogu, a gde ce se iznositi. Ali nema smisla da se vredjamo.

 

Ja bih naprotiv rekao ovako, to sto je covek rekao zasluzuje ban, ali svakako treba da kaze sta ima , i ako Cope nije u pravu, da lepo objasni o cemu se radi, to ce mu biti najbolja reklama. Svakako ima pravo na odgovor, ali ipak na neki primeren nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvo: Shuba nije banovan, i ako da se samo ja pitam, bio bi.

 

Protic Shube nemam nista licno, coveka nikada nisam video i uopste nije stvar u Shubi, Kocki, Peri ili Djoki, stvar je u reakciji. Isto bih uradio i da mi Shuba rodjeni brat.

 

Jebote, ja ne znam kada ce serviseri da shvate da smo mnogo vise mi potrebni njima, nego oni nama. Ja kada mi se pokvari motor, i ako serviser ne postoji, u ekstremnom slucaju mogu da odem u radnju i kupim novi. Ako mene nema, serviser zatvara radnju - NEMA POSLA, NEMA PARA!

 

Ovakve i slicne teme su hiljadu puta prezvakane ovde i verujem da se svi slazemo da NE ZELIMO DA NAS ZAJEBAVAJU ZA NASE PARE (a pogotovo ne zelimo, da nas napusavaju kada iznesemo iskustva sa njima). Sto pre i oni to shvate, to ce nam svima biti lepse!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja