Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio liberty 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Cao ljudi, trebi mi savet, iskustvo. Uzeo sam skoro piaggio liberty 125 cc 2000god. Treba mi za po gradu inace.. Odma da predjem  na problem.. Pali na prvu.. Motor ide, vuce do 60km/h i lepo radi dok se ne zagreje.. Cim se zagreje odma pocne da se gusi, trokira i nece vise od 40km/h pun gas... Kod majstora je vec 5 dana. Inace ima nov karburator kineski od 150cc i dosta stvari je zamenjeno( ne znam sta tacno) a majstor mu je menjao bobinu, svecicu, orig karburator i dalje nece da vuce kad je zagrejan, znaci jos valjda namotaje sta vec da vidi i kaze odustaje.. Ne zna  sta moze da bude?? Kaze baca na ram slabo varnicu ili cak ne baca kad mu das pun gas.. Svecica je isto kineska ali je dobra kaze,kao nova.. Jel ima neko savet i majstora u blizini centra bg jer ne mogu s njim daleko da doguram.. Poz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
Cao ljudi, trebi mi savet, iskustvo. Uzeo sam skoro piaggio liberty 125 cc 2000god. Treba mi za po gradu inace.. Odma da predjem  na problem.. Pali na prvu.. Motor ide, vuce do 60km/h i lepo radi dok se ne zagreje.. Cim se zagreje odma pocne da se gusi, trokira i nece vise od 40km/h pun gas... Kod majstora je vec 5 dana. Inace ima nov karburator kineski od 150cc i dosta stvari je zamenjeno( ne znam sta tacno) a majstor mu je menjao bobinu, svecicu, orig karburator i dalje nece da vuce kad je zagrejan, znaci jos valjda namotaje sta vec da vidi i kaze odustaje.. Ne zna  sta moze da bude?? Kaze baca na ram slabo varnicu ili cak ne baca kad mu das pun gas.. Svecica je isto kineska ali je dobra kaze,kao nova.. Jel ima neko savet i majstora u blizini centra bg jer ne mogu s njim daleko da doguram.. Poz
Ja bih proverio regler i namotaje sto se tice struje a tu svecicu bi zamenio sa nekom originalnom tipa denso ili neka druga

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja