Jump to content

Moto Zajednica

Drustvo za voznju?

Recommended Posts

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Ima li zainteresovanih za zajednicke/grupne voznje po Srbiji? Mi smo grupica drugara koji vole da se vozikaju zajedno (broj ljudi u ekipi varira). Vozimo sve i svasta... od skutera, preko zujalica do turera i endura. Nije nam bitno kakvu masinu vozite, bitno nam je da svi budemo na pribliznim frekvencijama. Svi volimo da putujemo i obilazimo kulturnoistorijske i prirodne znamenitosti po Srbiji. Volimo druzenje, muziku, fotografiju a i gurmanluci nam nisu strani. Zbog prirode nasih poslova najvise smo orijentisani na jednodnevne a ponekad (ali na zalost vrlo retko) i dvodnevne vikend voznje. Volimo krivine ali smo svesni da niko od nas nije Rossi ;) Neki se voze solo a neki sa suvozacicama. Ukoliko ima zainteresovanih... javite se da se vidimo, upoznamo pa ako odogovaramo jedni drugima da uzivamo u voznjama i druzenju.

Pozz i sve najbolje.

  • Sviđa mi se 20
  • Hvala 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 838 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Koliko sam prošle godine forsirao solo ture zbog korone, toliko sam sad u fazonu da tražim društvo za vožnju :D a i voleo bih neke od ljudi ovde sa foruma da upoznam i uživo :) 

 

U svakom slučaju, ja sam vrlo zainteresovan, ali zbog renoviranja stana ne mogu da obećam kad bih mogao da se pridružim, tako da pusti poruku kad se rešite da vozite, a ja ću da vam se pridružim ili ne :) i ako vas odbijem nekoliko puta za redom nije jer vas ne volim već su krivi majstori, majstori :D 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

@DarkoČa и ја обично викендима организујемо неке туре по локалу, у складу са могућностима и слободним временом.
У суботу била лепа вожња до Букуље, а следећа је у плану Фрушка Гора.
Ту смо да се дружимо и возамо... :takoje:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Ja cu samo reci da PRATIM! :) Zasto da ne ako se uklopim!
Pozdrav drugari!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@KILEbg tvoj predlog je i sustina mog prijavljivanja na ovaj sajt koji sam inace pratio od pocetka.

Trenutna situacija upravo pogoduje druzenju i voznji po Srbiji ove sezone. Imam nekoliko isplaniranih tura od po 1-2 dana, pa kad uslovi omoguce ...

Mozemo da razmenimo telefone preko PP radi lakse komunikacije.

Pozdrav,

Dejan

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Баш  Даре и ја имамо Viber групу за вожње (нас двадесетак је тренутно активно).
Ако ко жели радо ћу га убацити само нека остави број.
Некако се лакше преко Vibera чути.
Наравно тема је ту за предлоге рута.:takoje: 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Da... to sam zaboravio da napisem. Ko god je zainteresovan moze u pp da ostavi svoj broj i dodajem ga na viber grupu. Nas jos nema ni ukupno dvadesetak a kamo li aktivnih ali lagano... nije sve u kolicini ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

I ja sam uvek za druženje i vožnju. Muku mučim što sam daleko od centra zbivanja, u Leskovcu, džaba imamo dobre pljeskavice, kad društvo za vožnju manjka.

A voleo bi i da upoznam ekipu s foruma..


I meni odgovaraju jednodnevne vikend voznje,.taman se uklapam..




Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Ja sam jako zainteresovan za ovakav tip organizacije i voznje, ako ima neka grupa na viber-u, evo i broj 060/30-00-467

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Bravo @KILEbg - meni je upravo to bio generator za učlanjenje na ovaj forum!

Pratiću ovu priču jer sam i ja imao ideju za organizovanjem VIKEND tura. Svima koji žive po obodima Srbije (izuzev centralnog dela) nije jednostavno da u jednom danu "odrade" odlazak na drugi kraj Srbije (naročito sa obilaskom značajnih delova) i istog dana se vrate kući. Zato mi je ideja bila da se organizuju vikend ture koje su od NS ili BG udaljenje 250-350 km, da se negde prenoći i sutradan (nedelja) vrati kući. Nema preteranog napora, žurka uz klopu i piće u subotu uveče i laganica povratak u nedelju. Ima jako puno lepih mesta na jugu (i povoljne cene) koje mogu biti odredište za noćenje i druženje. Pored svega ja sam pristalica vožnje tipa "individualna vožnja u grupi" koja podrazumeva da svako može da vozi svoju vožnju i ne treba ni da brza ni da koči u odnosu na ostale. Svi se u krakom vremenu nađu na mestu sastajanja ili malo sačekaju tokom vožnje. Tako je prošle godine funkcionisalo u DRUGOM delu kruga oko Srbije i verujte mi da je to najbolji način da svi budu zadovoljni...:neznam:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F
2 hours ago, Marko05 said:

Наравно тема је ту за предлоге рута.:takoje: 

Svakako, samo trenutno nemam internet na imanju kod Kraljeva (gde drzim motor i odakle planiram putovanja). Poslao sam ti PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

@ZoraNS Slazem se s.tobom. Za nas sa juga stvarno je problem da se pridružimo tim voznjama. Meni iz Leskovca treba ceo dan samo da dodjem i da se vratim iz Bg. Ili nedaj Bože NS. I to ne računajući voznju koju treba da odvozim s vama.
Evo recimo juče sam bio do Vrnjačke banje, maltene na pola puta do Bg, pa sam se vratio kuci u 9:30 uveče.

Ali ako se organizuje neka tura u centralnom ili juznom delu Srbije, barem malo blize meni, rado cu se pridruziti. Verujem da nisam jedini, ima nas juznjaka ovde još. Svi mi volimo druzenje i voznju, a jos vise volimo da upoznamo ekipu sa foruma.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Ma vazna je dobra zelja i da se interesovanja uklope, a za organizaciju je lako.

Ima lokacija i na jugu koja su lepa za obilazak.

@Predator016 mozda imas neki predlog iz tvog kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Ma ima puno toga da se vidi, Vlasinsko jezero, Sicevacka klisura sa jednim fantasticnim vidikovcem, Bovansko jezero, Djavolja varos, Caricin grad, Maglič.....ovo samo na prvu loptu....ima jos koliko hocete.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 7 minuta, dragan_alumiroi je napisao:

Jedan vikend severnjaci u goste na jug, pa sledeći vikend obrnuto. Pa da vidimo ko je bolji domacin. :takoje:

Mi zapadnjaci ćemo da ocenjujemo.:jee:

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
Ima li zainteresovanih za zajednicke/grupne voznje po Srbiji? Mi smo grupica drugara koji vole da se vozikaju zajedno (broj ljudi u ekipi varira). Vozimo sve i svasta... od skutera, preko zujalica do turera i endura. Nije nam bitno kakvu masinu vozite, bitno nam je da svi budemo na pribliznim frekvencijama. Svi volimo da putujemo i obilazimo kulturnoistorijske i prirodne znamenitosti po Srbiji. Volimo druzenje, muziku, fotografiju a i gurmanluci nam nisu strani. Zbog prirode nasih poslova najvise smo orijentisani na jednodnevne a ponekad (ali na zalost vrlo retko) i dvodnevne vikend voznje. Volimo krivine ali smo svesni da niko od nas nije Rossi  Neki se voze solo a neki sa suvozacicama. Ukoliko ima zainteresovanih... javite se da se vidimo, upoznamo pa ako odogovaramo jedni drugima da uzivamo u voznjama i druzenju.
Pozz i sve najbolje.
Odlican predlog. Ja mogu vikendom pa javljaj rute, tu smo!

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja