Jump to content

Moto Zajednica

BMW 530 (E39) M sport paket opreme

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

 

5965ae0ada59-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW 530 M sport, 2003. godište, Limuzina, Dizel 2926 cm3, vozilo prešlo 215000 km, Aranđelovac. Putnička...

 

Promenio član Bojan Budjevac
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Jel sam istripovao, ili je vec bio oglas i posle oko mesec dana pisalo da je prodato? 

 

Ako sam pogresio, izvinjavam se unapred, nesto sam permutovao onda. 

 

Uglavnom, prelep auto, sa perfekt opremom i nepoderivom m57306D1 masinerijom ispod haube ukombinovan sa šaltačem(nisam ljubitelj) najbolja varijanta. 

Srecna prodaja. 

Promenio član miksamgm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre 1 sat, miksamgm je napisao:

Jel sam istripovao, ili je vec bio oglas i posle oko mesec dana pisalo da je prodato? 

 

Ako sam pogresio, izvinjavam se unapred, nesto sam permutovao onda. 

 

Uglavnom, prelep auto, sa perfekt opremom i nepoderivom m57306D1 masinerijom ispod haube ukombinovan sa šaltačem(nisam ljubitelj) najbolja varijanta. 

Srecna prodaja. 

Bio je na oglasu, ali sam ga u međuvremenu ponovo postavio.

Nisam hteo da ga prodam, ali sad bih ga prodao, imam neku kombinaciju za motor, pa fali para... Svakako ga ne bih dao dzabe jer ko se razume, zna o čemu se radi.

Tako je! Nepoderiv agregat, redni sestak, manuelni menjac (sto je kod ovih modela i bolja varijanta) ne kvari se, mala potrosnja (smesna za 3.0 motor), milina voziti. 

Hvala puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
Pre 2 sati, Bojan Budjevac je napisao:

 

Tako je! Nepoderiv agregat, redni sestak, manuelni menjac (sto je kod ovih modela i bolja varijanta) ne kvari se, mala potrosnja (smesna za 3.0 motor), milina voziti. 

Hvala puno.

Aj malo da ti drzimo oglas na vrhu :)

Ja kao bmw fanatik, narocito e39 kao poslednjeg mohikanca u bmw gami, za m57 3.0d mogu slobodno da kazem da je nešto napravljeno sa greskom, koju su uvideli par godina kasnije. 

Greska je u tome, sto na tom motoru nema sta da se pokvari. Lanac i lančanici debeli par cm, hladjenje vrhunsko, gusani blok, gusana izduvna, sve je napravljeno najkvalitetnije moguce. Ulje i filteri na 10K km i tera milionE km. 

Onda su poceli da pametuju i da istanjuju deo po deo u masini i sad ti motori vise ne liče na izvorni m57. Novi pucaju kao ledenice, istanjeni a nasvirani sa 200 na 300ks. Jbg, to je vec duboka tema, potrošačkog društva. 

 

A potrosnja je prica za sebe. 

Taj šaltač u gradu ne prelazi 11l u špicu, na otvorenom niko ne bi poverovao da moze da sidje na 5l do 130-150km/h.

 

Ja imam jedan primerak, vec 8 godina i nadam se da ga necu nikad prodavati. 

 

Uglavnom, auto ti je toop, ali je cena za naše tržište prejaka. Nadam se da ces ga prodati za te pare, ali moras cekati ljubitelja. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ko je ikada vozio peticu sa rednim šestakom zna koliko taj auto vredi. Uopšte me čudi da ih ima na oglasima.

Imam E39 525 dizel, sa automatskim menjačem. Kupljen je kao 2 god star, sada ima pravih 390.000 km. Za to vreme servis automatskog menjača nije uradjen ni jedan jedini put, na žalost. Tast ga je pre 2 -3 god ostavio da propada jer je kupio drugi auto.
Bilo mi ga žao pa sam ga preuzeo i uz nekih 700€ vratio u život. Ne znam zašto ni kako, auto je imao samo 1 lit ulja u motoru. Nemam pojma ni koliko je tako vožen. Dolio sam ulje, odvezao kod majstora i rekao sredjuj redom.

Evo opet je limuzina, težak kao tenk i neumoran. Ne troši ulje, ne greši pri šaltanju, ne dimi Ninu kom režimu rada. Siguran, pouzdan, kvalitetan....

Kakav je sa tim jačim motorom mogu samo da zamislim.

Neka je sa srećom prodaja!

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 44 minuta, Bokes je napisao:

Ko je ikada vozio peticu sa rednim šestakom zna koliko taj auto vredi. Uopšte me čudi da ih ima na oglasima.

Imam E39 525 dizel, sa automatskim menjačem. Kupljen je kao 2 god star, sada ima pravih 390.000 km. Za to vreme servis automatskog menjača nije uradjen ni jedan jedini put, na žalost. Tast ga je pre 2 -3 god ostavio da propada jer je kupio drugi auto.
Bilo mi ga žao pa sam ga preuzeo i uz nekih 700€ vratio u život. Ne znam zašto ni kako, auto je imao samo 1 lit ulja u motoru. Nemam pojma ni koliko je tako vožen. Dolio sam ulje, odvezao kod majstora i rekao sredjuj redom.

Evo opet je limuzina, težak kao tenk i neumoran. Ne troši ulje, ne greši pri šaltanju, ne dimi Ninu kom režimu rada. Siguran, pouzdan, kvalitetan....

Kakav je sa tim jačim motorom mogu samo da zamislim.

Neka je sa srećom prodaja!

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 

Tako je. Inace 3.0d motori vaze za najbolje BMW motore... Inace ta kubikaza je idealna mera za peticu jer je kompatibilna sa celokupnom tezinom auta. 

Vozi se kao motor :sampion:

Inace od pre par meseci sam poce da radim sa BMW delovima...imam svašta na stanju, kao i e39 sa 2.5 motorom i automatskim menjacem...pa ako nesto treba, tu smo..

Promenio član Bojan Budjevac
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre 12 sati, miksamgm je napisao:

Aj malo da ti drzimo oglas na vrhu :)

Ja kao bmw fanatik, narocito e39 kao poslednjeg mohikanca u bmw gami, za m57 3.0d mogu slobodno da kazem da je nešto napravljeno sa greskom, koju su uvideli par godina kasnije. 

Greska je u tome, sto na tom motoru nema sta da se pokvari. Lanac i lančanici debeli par cm, hladjenje vrhunsko, gusani blok, gusana izduvna, sve je napravljeno najkvalitetnije moguce. Ulje i filteri na 10K km i tera milionE km. 

Onda su poceli da pametuju i da istanjuju deo po deo u masini i sad ti motori vise ne liče na izvorni m57. Novi pucaju kao ledenice, istanjeni a nasvirani sa 200 na 300ks. Jbg, to je vec duboka tema, potrošačkog društva. 

 

A potrosnja je prica za sebe. 

Taj šaltač u gradu ne prelazi 11l u špicu, na otvorenom niko ne bi poverovao da moze da sidje na 5l do 130-150km/h.

 

Ja imam jedan primerak, vec 8 godina i nadam se da ga necu nikad prodavati. 

 

Uglavnom, auto ti je toop, ali je cena za naše tržište prejaka. Nadam se da ces ga prodati za te pare, ali moras cekati ljubitelja. 

Svaka cast! Vidi se da si pravi poznavalac BMW vozila. 

Ja svakodnevno vozim neku kombinovanu voznju, jer putujem na posao...

Otvoren put - grad njegova potrosnja u toj voznji je izmedju 6-7 litara. Nije ni celih 7! 

Kada ga malo ostrije vozim i ubacim malo vise grada dodje do 7, ovako on je oko 6 litara.

Verovali ili ne, on meni jos uvek nigde nije presao 7 litara. Meni se ljudi smeju, misleci da lazem... Zbog toga izbegavam i da pričam o potrosnji ljudima koji ne znaju. 

Manje trosi nego 2.0 dizel, a imao sam 3 komada sa motorom 2.0

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kod mene samo 3.0d motorizacija:ups:

Videcemo sta ce biti sledeci model za porodicni auto(e39 je lični, njega samo ja vozim) ali 3.0d mora biti ispod haubice. 

Ako sta bude zatrebalo od enterijerskih dzidza-bidza, cujemo se... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja