Jump to content

Moto Zajednica

Ludi traktorista

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Subota,lep dan bez mnogo sunca,idealan. Prvo Rudnik,ne staje mi se tamo,milion motora,produzim prema Cacku. Na ulazu u Cacak dugacak pravac,skoro sam na njegovom kraju,vozim oko 120,nema guzve....,  znate osecaj kada vam istrci zec,srna,pas ispred vozila,niotkuda,odjednom. Bez upozorenja,najave,samo iskoci na put i tu je. E,sada umesto zivuljke zamislite traktor sa tanjiracom koji iskace na put u mojoj traci. Sreca pa nisam zevao okolo,bio sam usresredjen na put, nagazio kocnicu kao da mi zivot zavisi od toga:confused0068:, traktorista kada me video toliko se trznuo da je umalo spao sa traktora i pustio gas,traktor skoro da je stao. Pribrao se i dao gas,prelazi u suprotnu traku a tanjiraca se polako odaljava od desne ivice moje trake. Sa mojim divljackim kocenjem  taman da se provucem izmedju tanjirace i desne ivice puta.  Nisam stao,nastavio sam da vozim,nisam se ni uplasio,osluskujem otkucaje srca...nista narocito. Valjda odbrambeni mehanizam na ludake koji hoce da te ubiju.  Zao mi je sto nisam imao kameru,to je trebalo prikazivati svuda.  Spasao sam se zahvaljujuci budnosti i sjajnim kocnicama.  K1200 RS ugradjen servo pojacivac kocenja sa dual sistemom i ABS om.  Toplo preporucujem takav sistem kocenja. Neki se nece sloziti sa mnom,ali ja ne bih ovo kucao da tog sistema kocenja nije bilo.   Eto,osecao sam potrebu da ovo podelim sa vama. Cuvajte se ludaka uvek i svuda,narocito tamo de ih najmanje ocekujete !!   

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ja više nigde ne idem bez kamere. Drugara sam "spasio" baš zbog kamere i dobio je ozbiljnu odšetu. kameru imam i u kolima na konto je uhvačen manijak koji umalo nije zgazio dete na pešačkom. Opasna sam "drukara" kad su kreten na drumu u pitanju. Kretene opasno napušim i "Izvini nisam te video" skoro pa nema nikakvu težinu

mxno0h.jpg?Expires=1620285900&Signature=
STREAMABLE.COM

Watch "0-02-05-0688f7d56dc3ae125f0c4208573b5594ff699871599c2ce97791fd2b4b1c2ed7_8eabb8bf" on Streamable.

 

  • Sviđa mi se 5
  • Zbunjen 3
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Kažu da ljudi pod "stresom" mogu da imaju različita vidjenja nekog dogadjaja. I meni se neči put čini kao da mi je nešto izgledalo drugačije nego što jeste. E pa da ne bi mozgao kamera je čudo. Snimke uglavnom i ne gledam sa vožnji jer se svodi na manje više isto, ali ume da se skine neki kadar za uspomenu, ali mi je više bitan neki bezbednosni momenat. Pa velliki brat nas snima 24/7 ......pa mogu i ja ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1432 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Bane, moram da komentarisem jer ovde idem skoro svaki dan u vikendicu. 

Ako si vec izabrao Slatinu moraš da imaš percepciju na čitavoj deonici pogotovo gde su kuće da moraš jako da usporis da si ne bi iznenadio. 

Kad krene livada ide gas. 

Ovaj jadnik je verovatno izlazio iz sokaka u rikverc i dok je presalto u prvu ti si se vec pojavio. 

Ne možeš od ovoga pobeći, prilagodi se. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Sve super...

120?!?!?! Na putu?!?!?!
Oko Čačka? Tamo dozvoljeno 50-60 koliko se sećam...

Duplo veća brzina kretanja....

Tebe treba u zatvor.

Kad smo kod bahatih u saobraćaju.
Umesto 15m/s krećeš se sa 30m/s

Umesto da treba 7-8 sekundi da dođeš to neke određene tačke, ti dolećeš za 3-4.

Fizika je čudo...
Ste svi bežali sa časova?

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Bane, moram da komentarisem jer ovde idem skoro svaki dan u vikendicu. 
Ako si vec izabrao Slatinu moraš da imaš percepciju na čitavoj deonici pogotovo gde su kuće da moraš jako da usporis da si ne bi iznenadio. 
Kad krene livada ide gas. 
Ovaj jadnik je verovatno izlazio iz sokaka u rikverc i dok je presalto u prvu ti si se vec pojavio. 
Ne možeš od ovoga pobeći, prilagodi se. 
Uz svo dužno poštovanje evo na slici se vidi da je čovek zauzeo celu ulicu. Ako se isparkiravao u rikverc iz sokaka gde je ovo cveće sa desne strane nema potrebe da zauzima celu ulicu. Drugo....veova često se vozim tim putevima jer živim u Sremčici i poznajem taj kraj odlično i kao treće nisam lud da "divljam" po tim selima i Ralja ringovima gde su se mnogi izlomili. Mene nervira opšta bolekuracija jer ako se ne ponašamo bar po nekim pravilima može sranje da se desi, a to za nas motoriste može da bude pogubno... slažeš se ??? Pozzz

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka


8b0aa4401b6c958146a4d063960634ef.jpg
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Nisu svi na tom putu radi užitka, ili poslati da smetaju motoristima, mislim da si prenaglio u reakciji i da imaš nerealna očekivanja za ove naše puteve...
Zapravo mislim da baš treba i da očekuješ ovakve situacije iza bukvalno svake nesagledive krivine.
A vala i na vidljivim uključenjima...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Чекај, бре, па није Бане дивљао, нити тражио било шта ненормално! Човек је нормално возио, а онда му аутомобил препречи цео пут и стоји тако одређено време. Као што се дало видети, Бане се зауставио пре њега, без паничног кочења. 

Овај у колима или не зна да вози, када му цео пут и толико времена треба за испаркиравање или намерно то ради. У сваком случају, на путу му није место.

Да нема снимка па да дискутујемо о брзини, да ли је било места да се прође, да ли је цео пут заузет... Овако, нема расправе. Они који овако возе, као овај возач аутомобила, не заслужују возачку дозволу. 

Сви знамо, из искуства, да они који се овако несигурно испаркиравају и крећу, ни друге ствари везано за саобраћај не могу да испрате. 

 

Одакле вам идеја да, након видео снимка, Банету било шта добацујете?! 

Promenio član Zuba87
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 36 minuta, Ji 4Tze je napisao:

Nisu svi na tom putu radi užitka, ili poslati da smetaju motoristima, mislim da si prenaglio u reakciji i da imaš nerealna očekivanja za ove naše puteve...
Zapravo mislim da baš treba i da očekuješ ovakve situacije iza bukvalno svake nesagledive krivine.
A vala i na vidljivim uključenjima...

Ok......znači da ne treba da očekujem da imam prednost tako gde treba i gde znakom mi je omogućena, ne treba da očekujem da pijani traktoristi voze pod rotacijom i svetlima što je obavezno i da skreću levo desno kako im se digne, onda treba da očekujem da lutalice koje hrane "ljubitelji" životinja jure sve živo je mnogo vole tu teritoriju itd itd......onda sam stvarno prenaglio, ne znam šta mi bi. Ovo je sve lepo regulisano svu u "svetu".......€€€€€€  po đepu pa su zato svi mnogo fini u kulturni, a ne mi divljaci psujemo i na tome se sve i završi.

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4666 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Stao je da gleda sta se to prodaje verovatno. ( onaj sa Toyotom)

Promenio član srbac
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 9 minuta, srbac je napisao:

Stao je da gleda sta se to prodaje verovatno. ( onaj sa Toyotom)

Verovatno i da pita kako se kreću cene :aha:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 246 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

Onog trenutka kad mi kao motoristi ne poštujemo ograničenja brzine u prometu, tog trenutka ne vrijede ni prava prednosti niti imamo prava očekivati da nas drugi sudionici u prometu vide.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Onog trenutka kad mi kao motoristi ne poštujemo ograničenja brzine u prometu, tog trenutka ne vrijede ni prava prednosti niti imamo prava očekivati da nas drugi sudionici u prometu vide.
Hoćeš da kažeš da vožiš 40 km na čas i do 80km na čas po regionalnom putu.....svaka čast , skidam kapu

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Sledeci put se nadam da ce @BaneVuk58 naici na ovog magarca sa tojotom u nekom Lend Kruzeru sa rol barovima ali isto sa kamerom samo onda te molim nemoj ni da mu sviras samo prodji kroz njega :)

Promenio član dvlns
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sindikat Samostalni Jahač, 324 postova
  • Lokacija: nacionalni park"Sebeš"
  • Motocikl: XTZ750+Tomos Automatic A3+VFR750 RC36

@BaneVuk58 ne vredi se raspravljati..

Ovde koliko vidim sve same poštenjačine na motorima ,koji voze sve po samim ograničenjima ,nikad Ama baš nikad ne zavrnu ručicu gasa ,gledaju u čarobne kugle ispred svake krivine i uvek znaju kako se vozi motocikl i kako treba reagovati u svakoj  situaciji.. I,onda naiđe stoka ljudska sa traktorom bez svetala iz sporednog puta i ubije nam drugara @ThePainkiller

Ili kao u tvojoj situaciji sa snimka gde idiot ne zna šta radi sa kolima i okreće, izlazi u rikverc,isparkirava ili šta god da mu je drugo bilo na umu.. 

Muka mi je više od takvih "poštenjačina"

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2398 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 hours ago, TAZZ said:

Sve super...

120?!?!?! Na putu?!?!?!
Oko Čačka? Tamo dozvoljeno 50-60 koliko se sećam...

Duplo veća brzina kretanja....

Tebe treba u zatvor.

Kad smo kod bahatih u saobraćaju.
Umesto 15m/s krećeš se sa 30m/s

Umesto da treba 7-8 sekundi da dođeš to neke određene tačke, ti dolećeš za 3-4.

Fizika je čudo...
Ste svi bežali sa časova?

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 

Ma daj druze 100 na sat se ide motorom dok pipnes gas, pogotovo ako je neki jaci. Ne opravdavam 120 na sat gde god da je, meni licno je prebrzo, mozda se i kolega zaneo, uostalom kao da kolima nikad ne odes preko ogranicenja, nikad nigde ne zuris ili slicno. A mozda mu doslo malo da zavrne. Bar je bio iskren i rekao. Taj bi ga isto isekao i da je 80 vozio a i 50. Tako da bez slanja u zatvor, imao je dobru opomenu i kraj price. Juce ste seli pola vas sa foruma na motor a vamo nam drzite casove bezbedne voznje. Ako je neko bio fer i korektan i normalan to nam je pokojni Boris, tako da manite se tih prica mogao si ovako mogao si onako, use u svoje kljuse i daj boze da niko od nas ne dodje u nikakvu kriticnu situaciju ma koliko brzo ili sporo vozio.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3482 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 32 minuta, Dule Sebeški je napisao:

@BaneVuk58 ne vredi se raspravljati..

Ovde koliko vidim sve same poštenjačine na motorima ,koji voze sve po samim ograničenjima ,nikad Ama baš nikad ne zavrnu ručicu gasa ,gledaju u čarobne kugle ispred svake krivine i uvek znaju kako se vozi motocikl i kako treba reagovati u svakoj  situaciji.. I,onda naiđe stoka ljudska sa traktorom bez svetala iz sporednog puta i ubije nam drugara @ThePainkiller

Ili kao u tvojoj situaciji sa snimka gde idiot ne zna šta radi sa kolima i okreće, izlazi u rikverc,isparkirava ili šta god da mu je drugo bilo na umu.. 

Muka mi je više od takvih "poštenjačina"

Više puta sam pregledao snimak i ne mogu da ukapiram koji je prekršaj napravio tip sa autom?

Situacija koju je motociklista ZATEKAO ispred sebe na putu jeste bila za njega bila neočekivana (ali nikako i kritična).

Čovek u autu je prethodno započeo/izvršio neku radnju na putu (izlazio sa parkinga ili sa sporednog puta, okretao se,  ..) pre nego što se motociklista pojavio i to na mestu gde je isprekidanom linijom to dozvoljeno. 

Znači automobil nije iznenada "izleteo" ispred motora ili ga "isekao" na bilo koji način, nego je u momentu nailaska motora već bio zaustavljen i pokušavao da dovrši ono što je započeo pre mailaska motora. 

Radi se o naseljenom mestu i ovo je i uobičajena i očekivana situacija. Znači nije bilo nikog i čovek je izašao na put, u međuvremenu naišao motorista (i trebao bez uzrujavanjada sačeka da ovaj dovrši radnju). Pa nije ovaj sa autom mogao momentalno da se popne uz drvo i oslobodi put motoristi. 

Kao što rekoh, nije prijatan događaj, ali nije ni iznenadan niti bi trebalo da je bio kritičan, a u svakom slučaju nije bio za postupak koji je napravio motorista. 

Po meni, u ovoj situaciji nije bilo prekršaja od strane automobiliste, ali jeste od strane motoriste (preticanje na punoj liniji i vređanje vozača bez razloga). 

To što neko (u ovom slučaju automobilista) nije bio dovoljno vešt i brz da brže završi započetu radnju i ukloni se sputa, ne daje nam za pravo da se ponašamo neprimereno. 

 

 

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Eto,
Lepo sročeno :D

Ok......znači da ne treba da očekujem da imam prednost tako gde treba i gde znakom mi je omogućena, ne treba da očekujem da pijani traktoristi voze pod rotacijom i svetlima što je obavezno i da skreću levo desno kako im se digne, onda treba da očekujem da lutalice koje hrane "ljubitelji" životinja jure sve živo je mnogo vole tu teritoriju itd itd......onda sam stvarno prenaglio, ne znam šta mi bi. Ovo je sve lepo regulisano svu u "svetu".......€€€€€€  po đepu pa su zato svi mnogo fini u kulturni, a ne mi divljaci psujemo i na tome se sve i završi.



Ti ko da si s kruške pao, zelene default_0a-smiley.gif ali da, upravo tako... ne treba da očekuješ dokle god je ovakva situacija.

Pravila, zakon - postoje.
Edukacija - ne postoji.
Kažnjavanje - ne postoji.
Institucije koje treba ovo da promene, ne postoje.
= Rezultati .... ne postoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Жико, први прекршај јесте укључивање на непрегледну улицу у рикверц. 

Други прекршај, заузимање обе траке, није дозвољено. Испрекидана линија јесте, али када хоћеш да скренеш у лево, а он то није радио. 

Трећи прекршај, када се укључујеш на пут са првенством пролаза то мораш учинити тако да не ометаш возила која се крећу тим путем. 

 

И четврта ствар, која не знам да ли је прекршај, али је ненормална, човек је од наиласка Банета на сред пута. Колико је ту био не знамо. Требало му је више од 3 секунде (чак можда и пуних 5) да убаци у прву и крене. То је небезбедно заустављање у кривини. 

 

А, да, сада се сетих још понеког прекршаја, ни један једини показиваш правца није укључен. 

Нису укључена дневна светла на возилу. 

Није везао појас. 

 

Низ прекршаја. 

 

Никаква цвећка. 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@drmilan_
Vidi druže ...

Dođe vreme kada mi koji smo kupili juče motor, se povučemo iz rasprave, pošto vi eto vrsni vozači odlazite, jedan za drugim, pre vremena...

Koliko god da ovo ogavno zvuči.....
Tako je....

U saobraćaju postoje budale, postoje kreteni, postoje izrodi, postoje ubice...

U autu kada smo, svi se drugačije ponašamo, obazrivi, gledamo kuda smo se uputili, a na motoru smo ko muve bez glave, ne gledamo gde idemo, navrćemo gas, vozimo DUPLO preko ograničenja, i Đavo nam kriv?

Ko se čuva, i Bog ga čuva.
Uvek postoje iznimci pravila, ali prirodna pravila se ne mogu zaobići.
Sa 120 van krivine? I sa autom je problem...
Sa 120 u zid, i sa autom je to problem...

Nemoj pominjati Borisa, jer otišao jeste, a ne zna se gotovo ništa.

Ljudi se pokliznu na stepenicama u kući rođenoj, i više ne ustanu.

Saobraćaj - uspešno izbegnuti udesi...

Ne bih želeo da se išta od napisanog istrgne iz konteksta, jer to eto gle čuda se veoma često dešava.

Kažem, na prvi post, da je kolega išao 60-80... Drugačije bi reagovao. Imao bi mnogo više mesta i za ne predviđene situacije.

Svestan sam da ovo nikako neće biti popularan odgovor, post, misao, ali od popularnih odgovora i mišljenja, ljudi stradaju. U ek se kritički treba osvrnuti.
Ja se osvrće i kažem, 120km/h na mestu gde je 50-60?!?! Šta da je umesto traktora istrčao buljuk dece preko ulice za loptom?
Slažem se da im mesto nije tu, ali nije ni traktoru...

Na Motociklu smo bre glineni golubovi, ranjiva kategorija, uzmimo se u pamet...
Ili će na žalost biti sve više i više tema u "Crna Hronika".

I Shoyka je omlatio auto dva-tri dana pre toga sa Borisom... I čovek sam lepo reče sve, ali SVE... Krajnje staloženo i mirno. Razume gde je pogrešio. I svestan je toga. I to je DOBRO!

Odlično se sve završilo, njemu nauk, ako je pametan, ko što mislim da jeste, izvući će pouke i razumeti fabulu radnje, koju mu je Inžinjer uputio, jer Inžinjer opominje jednom.

Svako Dobro i Srdačan pozdrav

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 8 minuta, Ji 4Tze je napisao:

Eto,
Lepo sročeno :D
 

 


Ti ko da si s kruške pao, zelene default_0a-smiley.gif ali da, upravo tako... ne treba da očekuješ dokle god je ovakva situacija.

Pravila, zakon - postoje.
Edukacija - ne postoji.
Kažnjavanje - ne postoji.
Institucije koje treba ovo da promene, ne postoje.
= Rezultati .... ne postoje.
 

 

Pa situacija će biti takva sve dok ćutimo.Ja ti neću zameriti ako ideš linijom manjeg otpora, svako je za sebe, a li ako mogu nekom da se na.ebem keva barem će meni biti lakše. Inaće edukacija postoji samo se ne primenjuje, kažnjavanje postoji ali kad se neko kazni digne se kuka i motika kakva smo zemlja...... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 10 minuta, TAZZ je napisao:


Kažem, na prvi post, da je kolega išao 60-80... Drugačije bi reagovao. Imao bi mnogo više mesta i za ne predviđene situacije.

.
Ja se osvrće i kažem, 120km/h na mestu gde je 50-60?!?! Šta da je umesto traktora istrčao buljuk dece preko ulice za loptom?

 

Искрено, прво сам ово помислио, а онда сам поново прочитао да је то ПРЕД Чачком, а ту је можда ограничење 80 (чак и 100 можда неким случајем), па 120 и није толико страшно прекорачење. 

Зато и сам одустао од коментара, а хтедох да куцам управо то: " У НАСЕЉЕНОМ МЕСТУ 120?!" Али, човек лепо рече да је пред, па је ипак друга тежина свега. Свакако морамо обратити пажњу на брзину, али није толико страшно колико (ми) је на први поглед деловало. 

Promenio član Zuba87

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Zubo...

"Subota,lep dan bez mnogo sunca,idealan. Prvo Rudnik,ne staje mi se tamo,milion motora,produzim prema Cacku. Na ulazu u Cacak dugacak pravac,skoro sam na njegovom kraju,vozim oko 120,nema guzve....,  znate osecaj kada vam istrci zec,srna,pas ispred vozila,niotkuda,odjednom. Bez upozorenja,najave,samo iskoci na put i tu je. E,sada umesto zivuljke zamislite traktor sa tanjiracom koji iskace na put u mojoj traci."

Sve je to ok...
Ali nije dozvoljeno preko 80...
Čak je zadnjih 500m- kilometar mislim spušteno na 50.
Kažem, mislim... Ali sam kraj je tih 500m-1km...

Opet kažem, sva sreća, odreagovao je kolega dobro, prisebno, izbegao opelo, i nadam se da će mu biti nauk.

>>Očekuj Neočekivano...JBT isplate reklama za CFMoto

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



72f0ee3ecedc89bf0655d3af4a5f5fc3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja