Jump to content

Moto Zajednica

Ludi traktorista

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4302 postova
3 minutes ago, TAZZ said:

Zubo...

"Subota,lep dan bez mnogo sunca,idealan. Prvo Rudnik,ne staje mi se tamo,milion motora,produzim prema Cacku. Na ulazu u Cacak dugacak pravac,skoro sam na njegovom kraju,vozim oko 120,nema guzve....,  znate osecaj kada vam istrci zec,srna,pas ispred vozila,niotkuda,odjednom. Bez upozorenja,najave,samo iskoci na put i tu je. E,sada umesto zivuljke zamislite traktor sa tanjiracom koji iskace na put u mojoj traci."

Sve je to ok...
Ali nije dozvoljeno preko 80...
Čak je zadnjih 500m- kilometar mislim spušteno na 50.
Kažem, mislim... Ali sam kraj je tih 500m-1km...

Opet kažem, sva sreća, odreagovao je kolega dobro, prisebno, izbegao opelo, i nadam se da će mu biti nauk.

>>Očekuj Neočekivano...
JBT isplate reklama za CFMoto

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 

Itekako znam. Ja sam najpoznatiji clan bjbikers-a u susretu sa zecevima, pa cak i jednim mravojedom.

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 29 minuta, zika56 je napisao:

Više puta sam pregledao snimak i ne mogu da ukapiram koji je prekršaj napravio tip sa autom?

Situacija koju je motociklista ZATEKAO ispred sebe na putu jeste bila za njega bila neočekivana (ali nikako i kritična).

Čovek u autu je prethodno započeo/izvršio neku radnju na putu (izlazio sa parkinga ili sa sporednog puta, okretao se,  ..) pre nego što se motociklista pojavio i to na mestu gde je isprekidanom linijom to dozvoljeno. 

Znači automobil nije iznenada "izleteo" ispred motora ili ga "isekao" na bilo koji način, nego je u momentu nailaska motora već bio zaustavljen i pokušavao da dovrši ono što je započeo pre mailaska motora. 

Radi se o naseljenom mestu i ovo je i uobičajena i očekivana situacija. Znači nije bilo nikog i čovek je izašao na put, u međuvremenu naišao motorista (i trebao bez uzrujavanjada sačeka da ovaj dovrši radnju). Pa nije ovaj sa autom mogao momentalno da se popne uz drvo i oslobodi put motoristi. 

Kao što rekoh, nije prijatan događaj, ali nije ni iznenadan niti bi trebalo da je bio kritičan, a u svakom slučaju nije bio za postupak koji je napravio motorista. 

Po meni, u ovoj situaciji nije bilo prekršaja od strane automobiliste, ali jeste od strane motoriste (preticanje na punoj liniji i vređanje vozača bez razloga). 

To što neko (u ovom slučaju automobilista) nije bio dovoljno vešt i brz da brže završi započetu radnju i ukloni se sputa, ne daje nam za pravo da se ponašamo neprimereno. 

 

 

 Uvek volim tvoje replike. Pravilo kaže da se ne smeju započinjati radnje koje mogu ugroziti ostale učesnike u saobraćaju.  Pošto si odgledao snimak kažeš više puta onda bi trebao da zaključiš da se auto iz kontra smera uključivao u svoj smer kretanja. U trenutku mog nailaska auto je malte ne stajao. Dali je kaži mi normalno u nazovi nepreglednoj krivini uostalom uopšte preduzimati bilo kakve radnje. Moja brzina je bila adekvatna uslovima puta. Naravno u snimku se ne vidi reakcija vozača kad sam mu trubio da označim moje prisustvo koje je bilo malte ne "Šta je bre, šta trubiš"......to me je najviše iznerviralo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1253 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Taj pravac od Prislonice do Preljine je dugačak 4-5 km, nema tu mnogo kuća oko puta i ono što ima je udaljeno dosta od magistrale. Put je širok i pregledan, kada bi neko vozio 50-60 km/h kamioni bi ga obilazili. Nikakvi "buljuci dece" se ne šetaju magistralom lupkajući loptu. Nemojmo preterivati stvarno...

Promenio član bajker71
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 3 minuta, Motorcyclist je napisao:

Itekako znam. Ja sam najpoznatiji clan bjbikers-a u susretu sa zecevima, pa cak i jednim mravojedom.

Ja puk'o šarplaninca sa stovarišta drva kod nema u Sremčici i posle pederi rekli policiji da nije njihov. Zato obožavam kad vidim džukele po ulici :maloljut:

  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 15 minuta, BaneVuk58 je napisao:

 Uvek volim tvoje replike. Pravilo kaže da se ne smeju započinjati radnje koje mogu ugroziti ostale učesnike u saobraćaju.  Pošto si odgledao snimak kažeš više puta onda bi trebao da zaključiš da se auto iz kontra smera uključivao u svoj smer kretanja. U trenutku mog nailaska auto je malte ne stajao. Dali je kaži mi normalno u nazovi nepreglednoj krivini uostalom uopšte preduzimati bilo kakve radnje. Moja brzina je bila adekvatna uslovima puta. Naravno u snimku se ne vidi reakcija vozača kad sam mu trubio da označim moje prisustvo koje je bilo malte ne "Šta je bre, šta trubiš"......to me je najviše iznerviralo.

Kolega, komentarisao sam isključivo na osnovu onoga što sam video na snimku (a video sam auto koji je zaustavljen na putu) i bez bilo kakvih predpostavki zbog čega je taj auto bio u poziciji u kojoj je bio (a može da bude gomila i opravdanih i ne opravdanih razloga za to). 

Ti si išao dovoljno sporo da si mogao da odreaguje na situaciju i (opet na osnovu onog što se videlo na snimku) ne znam šta je bio povod da juriš čoveka? 

Opet naglašavam da je poenta u tome da taj auto nije započeo radnju u momentu tvog nailaska, nego se već nalazio u toj poziciji kada si se ti pojavio. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@BaneVuk58 Kao neko ko je u datoj situaciji i sedeo za kormanom i ima snimak toga svestan si da i najbolja kamera ne prikazuje onome ko gleda snimak ono što je tvoje oko/mozak videlo (doživelo) u tom trenutku. Tvoja reakcija je bila proizvod tvog mentaliteta i doživljaju u tom trenutku - emotivna. Snimak to ne podržava, bar ja to tako vidim iz komocije fotelje i tastature.

 

80% šanse su da bih i ja isto u konkretnoj situaciji, sebi za dušu, u kacigu a ne obraćajući se njemu, spočitao i pomenuo podužu listu polnih akata od onih što mu dadoše dozvolu do njegovih vozačkih sposobnosti. Da sam bio u kolima u istoj situacji, šanse za tiradu bi pale na 40%. Jednostavno, setovanje mozga i naš doživljaj ranjivosti u kolima i na motoru je dramatično različit.

 

Da, jako mi idu na živce nedovoljno vešti i kilavi u saobraćaju. Tek nešto malo manje od onih otvoreno bahatih. Ali to je deo mojih slabosti. Proistekao iz činjenice da sam počeo da vozim kada je vladanje veštinom vožnje za većinu predstavljalo ideal kome se teži. Moja generacija je krišom uzimala ključeve od ćaletovih kola da bi vozila. Većinu dece mojih školskih drugara vožnja kao veština ne interesuje. Ni kola kao ultimatna igračka (motor da i ne pominjem) ih ne interesuju na taj način. To im je samo sredstvo da pređu iz tačke A do tačke B, skoro pa gnjavaža koja se mora. Devojke i žene za volanom, to je tek priča za sebe.

 

To nam je realnost. Kao što je realnost da i većina magistralnih drumova dubliraju kao ulice za naselja kroz koja prolaze. Da je auto koji si zatekao poprečen star 32 godine.

 

Mogao je auto da mu se ugasi usred manevra; da neće da ubaci u brzinu; da mu je osica uletela u kabinu; da mu je žar cigarete pao na jajca - možda. A možda je samo tupan i kurcoboljan i doživljava taj put kao svoj sokak, ekstenziju svog dvorišta. Sve je moguće. Kvalitet tvog snimka pre svega leži u demonstraciji značaja brzine prilagođene uslovu. Sve ostalo ovde ispisano je lako mršenje testisa.

 

Nego, koja kamera je u pitanju, koliko vremenski može da snimi u max rezoluciji ?  :)

 

 

 

 

 

 

Promenio član drs
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1850 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

JBG steta sto matorac u Tojoti nije stao,povukao rucnu i izasao da se raspravlja,pa da moze da ga lema.Ovako samo psovke nisu delotvorne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Evo namerno ova slika i hajde da zamislimo da ne znamo sta je bilo posle. Koliko opcija treba da procesuira vozac motora ako je jebiga odvrnuo gas. Sta je sledece sto ce uraditi konj u kolima, hoce otici desno ili levo ili nastaviti pravo? Znaci po vama je ok ovo jer da je @BaneVuk58 isao malo brze ili pogledao u stranu bilo bi ko ga jebe nije se sam cuvao.

 

Meni nije ok a suguran sam da nije ni po zakonu. Znaci svako ko ide preko ogranicenja i naidje na ISPRAVNO vozilo koje stoji na SRED puta i treba da najebe jer taj je "divljao" i narusava ugled "zajednice" e pa do mog

 

image.png.b9ca38a7a18d0bc4352ae3af750ed022.png

Promenio član dvlns
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Jeste lud traktorista, ali je takodje ludo voziti 120kmh tamo gde je ogranicenje 80kmh i ocekivati da sve ide glatko po planu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@dvlns
Nije u pitanju BJB... Zajednica... Šta god mladi čoveče...

U pitanju je ŽIVOT.
Verovatno još mislite da život ima više restarta, više life-ova, chekpointa i ostalog....

Kao što napisah, Shoyka je imao baš kako si opisao susret sa autom, samo nije navrnuo...

I prošao, kako on kaže, jeftino...
Sam kaže njegova krivica... Što je zverinjao...
Ti kao vozač si dužan da pretpostaviš ne pojmljivo. Jednostavno, takav je zakon. Ne kažem da je dobar... Takav je ... Koliko god da nama nema logike, iz drugog ugla kad gledaš, ima itekako.

Seda glava 40-45+ i glava od 25-35 leta ne pojme život na isti način...

Pozdrav

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

@drskamera je ova. Kupljena u gigatronu (ista cena) za te pare vrhunska, pošto ima i dve sony K4 kupljene nešto ranije za pet puta veće pare. A ujedno završavam svoje učešće u temi sa citatom legendarnog Dani Pedrosom...... " Lako je kritikovati (komentarisati) iz fotelje". Ja nisam nenormalan, nisam manijak, idiot u saobračaju, a imam i dovoljno godina i iskustva. Sigurno ne bih planuo bez veze. Svi u kući od toga sin i ja aktivni motoristi i ženski deo izetno bajker frendli. Ovo je plod kao što rekoh bolekuracija za drugog. Sve osim infarkta me ne zanima dal' je neko pušio ili popušio, čačkao radio, telefon da sad ne nabrajam koliko mi je bitno, a o tome svi vodimo maksimalno računa, da preduzimamo sve moguće radnje da se niko ne ugrozi našim delovanjem i iskrenu to čak i zahtevam od drugog da bude maksimalno odgovoram. E sad što smo mi takvi ljudi (kao i sa ovom koronom) što nas zabole......to je druga priča. Ćao drugari, čuvajte se 

129057.jpg
WWW.TEHNOMANIJA.RS

Akciona kamera EKEN H9R je jedina kamera u ovom cenovnom opsegu sa originalnim OmniVision Chipsensor 4689 vrhunskog kvaliteta za odličan kvalitet slike. 4K Ultra HD i super...

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@TAZZ hvala ti za mladi covece ali ja imam 48 godina i motor vozim samo na stazi jer volim da vozim brze i ne volim da bacam pasulj sta ce neki vozac tojote sledece da uradi.

 

I da samo da ne ostane nedoreceno @shoyyka je sam napisao da je zverao, presao u suprotnu traku i da je kriv. Sta mislis da li ovaj iz Tojote misli da je kriv???

 

 

Promenio član dvlns
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Evo samo i odoh, još jedna slika od pre neki dan. Mokro, Ibarska.....idiot pretiće pre išrafiranog polja šleper. 

@drs.....ovo je kaamera sa ALI-a :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
38 minutes ago, BaneVuk58 said:

Evo samo i odoh, još jedna slika od pre neki dan. Mokro, Ibarska.....idiot pretiće pre išrafiranog polja šleper. 

@drs.....ovo je kaamera sa ALI-a :D

Nije on idiot, trebao si da znas da ce on to da uradi i da usporis, a ne da jurcas :P 

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 1 sat, dvlns je napisao:

@TAZZ hvala ti za mladi covece ali ja imam 48 godina i motor vozim samo na stazi jer volim da vozim brze i ne volim da bacam pasulj sta ce neki vozac tojote sledece da uradi.

 

I da samo da ne ostane nedoreceno @shoyyka je sam napisao da je zverao, presao u suprotnu traku i da je kriv. Sta mislis da li ovaj iz Tojote misli da je kriv???

 

 

Pa kako drugačije,molim...Šta ću ja na njegovom delu puta? Kako sam pao počeo sam da sebe psujem, stvarno sam poželeo, u afektu, da sam polomio nogu (dalabu)... Prešao milion km. i eto... Stvarno istinita izreka da se učimo celog života... i umremo glupi!?! 

Izvinuo sam se 100 puta vozaču i njegovoj ženi...Dobri ljudi... Dodjoše panduri, pitaju, ko je, šta je? Evo ja, ovde je majmun što ne gleda put! Ljubazni, svaka im čast, uputiše me da se ne žalim na povrede, ako naravno ne moram, jer onda ide hitna, pa tužilac, kazna bla, bla... Ovako, prvi incident, samo Evropski, meni skuplja malo rega i to je to... 

 

Bilo bi najpametnije da kupim nekog R-ića pa kod tebe na stazu... Tamo nemaš kad da zveraš levo-desno..."Istreseš" se... i u auto pevajući... Padneš, bole te uvo, otlkizaš par desetina metara...Nego, problem je što moram da učim da padnem:)

 

A "incident" sa Banetom? Mislim, ako je u rikverc izlazio na put, iz "avlije", što je vrlo verovatno, bolje bi šleper izašao... A i zna se kako se uključuje gde nije pregledno... uz pomoć nekoga, jel'? Neko pomenu punu liniju, za auto ne bi trebalo da je na tom mestu puna, kako bi onda skrenuo iz suprotnog pravca... Da je auto pogrešio, naravno da jeste... Kad skrećete u raskrsnicama sa više traka, skrećete u najbližu traku,pa posle ide prestrojavanje, jel'? Ovaj se baš, odma' prestrojio u suprotnu:)

 

U stvari, zaboravih i šta komentarišemo? Banetovu reakciju? Pa iako ga je opsovao, šta mu fali? Bolje nego da je bilo ne daj Bože, zar ne? 

Mislio da kupim kameru, odustao...samo bi se džabe nervirao gledajući... jedino zbog dokaza, da, treba... koliko ovakvih i sličnih situacija, čak nekad i ne sviram, samo klimnem glavom... Šta ćeš, Srpski drumovi! 

 

A ovaj pravac Prislonica-Preljina? Navlačit, a nebezbedan...ograničenje je i 60 i 80...Bilo je tu dosta udesa, motorista... 

 

ncgqUFC.jpg

 

 

3qPKhTr.jpg

 

Jbg... oduži ga, sorry! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre sat vremena, drmilan_ je napisao:

Nije on idiot, trebao si da znas da ce on to da uradi i da usporis, a ne da jurcas :P 

Vaistinu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Daleko bilo da mi smeta što ga psuje nego mi bre stvarno nije jasno šta drugo očekuje nego da mu bar jedna budala izleti iza krivine.
Zašto bi neko iz auta brinuo našu brigu na drumu, je l ga neko učio? Je l ga neko kaznio? Je l ga neko učio da gleda motoriste?
Dakle?

Na onom pravcu u Prislonici na slikama iznad je čak lik u auto bolekurno uradio mošu kolegi pre mesec dana... Jeste skoro stao na STOP ali nije video kolegu.

Nema jedne situacije na ulici da favorizuje motoristu, nepažljivi vozači na 4 točka, loš asfalt, rizla na putu, nepregledne krivine zbog rastinja. Bukvalno je sve protiv dvotočkaša... a najbrži u takvom okruženju, i najranjiviji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ево, Бане га је учио с озбиљношћу крутом, учио га причом, а можда ће неко следећи и прутом. 

Од среде до петка, па би се МОЖДА макли даље од почетка. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

He, he, he uvek je naživopisnije u najtrivijalnijim temama.

@BaneVuk58 ti si u ovoj temi kriv za otmicu :D. Čovek otvorio temu o traktoru pred Čačkom, ti gruneš post sa Toyotom na Kosmaju i otmeš mu temu; svi komentari odoše na tu stranu. :jee:

 

 

  • Haha 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 27 minuta, shoyyka je napisao:

A ovaj pravac Prislonica-Preljina? Navlačit, a nebezbedan...ograničenje je i 60 i 80...Bilo je tu dosta udesa, motorista...

Baš u subotu vraćajući se sa Bukulje ka Ue prolazim tim pravcem i sve mi u glavi snimak udesa od pre nekoliko dana.

Peglamo Dare iz Čačka i ja lepo (80-100) a meni koncentracija i fokus na 1000%. Sve pratim sporedne puteve, njive, objekte pored puta...

Primetio sam da puteve pamtim po tome gde je ko pao, imao udes, neko sr*nje se desilo.

Ma svim tim putevima dok vozim drzi me neka doza straha (mada je i inače skoro uvek prisutna).

I uvek kad se malo opustim setim se situacije od jesenas na putu ka NP, kroz dolinu jorgovana.

Dobar asfalt, lepe krivine, nema gužve...

Kad u jednoj lakat krivini, na izlasku, punto pretovaren, parkiran po sred moje trake.

20201010_191110.thumb.jpg.9d1b96b1630ec1f4ae9838a44bd480a3.jpg

Bog me pogledao.

Promenio član Marko05

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nije tebe Mili Inžinjer pogledao...

Ne bi bio ovde ...

Opomenuo te...


Sećam se ovog snimka, kačen je ranije...
Divna vožnja i BUUU!
Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Pre 8 sati, TAZZ je napisao:

Sve super...

120?!?!?! Na putu?!?!?!
Oko Čačka? Tamo dozvoljeno 50-60 koliko se sećam...

Duplo veća brzina kretanja....

Tebe treba u zatvor.

Kad smo kod bahatih u saobraćaju.
Umesto 15m/s krećeš se sa 30m/s

Umesto da treba 7-8 sekundi da dođeš to neke određene tačke, ti dolećeš za 3-4.

Fizika je čudo...
Ste svi bežali sa časova?

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Šta ima da gledam kad izlazim iz mog dvorišta, imam KASKO

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
2 hours ago, BaneVuk58 said:

Ovo je plod kao što rekoh bolekuracija za drugog.

Suština većine problema u našem društvu, pa i ovog o kome ovde pričamo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Gospodja krenula da skreće bez migavca, plus kad stisne kočnicu, nešto joj nije u redu struja, pa joj svetla zadnja pobrkana. Kad je čula zvuk motora iza nje, stala i krenula u rikverc. Ja pridjem pored i kažem ne radi vam migavac, a ona kad je skapirala da ne vičem na nju, sa osmehom kaže " pa nisam ni dala migavac ". :rolleyes:

Da sam je stigao ranije, krenuo bih da je obilazim ,zakuco bih se to je sigurno, ja bih bio kriv, ona je na isprekidanoj. Jbg, svi smo u saobraćaju, na četiri i na dva točka. Svi grešimo ponekad, zavrćemo gas, obilazimo na punoj...itd, moramo da pazimo više.

07r15w.jpg?Expires=1620323580&Signature=
STREAMABLE.COM

Watch "migavac" on Streamable.

 

Promenio član Atorn

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja