Jump to content

Moto Zajednica

Hayabusa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ruku na srce KAWASAKI je ljepsi  ;D

Kawa izgleda kao autobus,a ovi auspusi su kao na smederevcu!Ipak je sve stvar ukusa a o njemu ne treba raspravljati!

 

Ako ce mo vec o tome. U hayabuse auspuh manji nego u moje 125 ice, zadnji kraj ko da ih je vespa pravila...Sacekacemo najnovije testove i objektivna misljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Mozda je 240 milja?

 

240 milja je 386 km/h  ;D Da nije malo mnogo da bi bilo ograničenje?  ;D ;D ;D

ma zezam se nego me je pogodilo ovo 240km a na tu brzinu saltam u petu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Mozda je 240 milja?

 

240 milja je 386 km/h  ;D Da nije malo mnogo da bi bilo ograničenje?  ;D ;D ;D

ma zezam se nego me je pogodilo ovo 240km a na tu brzinu saltam u petu!

Zato sam napisao da me ispravite jer su mi na sajmu tako rekli.Da je nova Hayabusa limitirana na 240.Chak sam i na skupu u Sutomoru pitao tipa koji ima Busu k8 i on mi je rekao isto.Sad ako on nezna,neznam ni ja. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Sad ako on nezna,neznam ni ja. :)

 

Ili se zajebavao ili ne zna šta vozi  ;D

 

2008 Hayabusa

 

Competition in the hyper sport bike segment increased with the release of motorcycles like the BMW K1200S, Kawasaki Ninja ZX-12R, and Kawasaki Ninja ZX-14. This increased competition led to Suzuki heavily revising the GSX1300R for the 2008 model year.[3] Suzuki has dropped the GSX1300R designation in some countries and simply called the motorcycle the Hayabusa. The engine size was increased to 1340 cc (81.7 in3) with the compression ratio increasing to 12.5:1. The revised engine has a claimed 12% increase in power to 194 hp (145 kW).[4][5]

 

Fuel is now fed through a pair of new 44 mm (1.7 in) Suzuki Dual Throttle Valve (SDTV) throttle bodies. The Suzuki Drive Mode Selector (S-DMS), a technology introduced on the GSX-R line of motorcycles, provides three options of power delivery for a range of touring to wide open high performance. Some of the more notable features include a new 4-2-1-2 exhaust system meets Euro 3 and Tier 2 emission regulations, a slipper clutch, and redesigned bodywork.

 

The motorcycle in stock form is capable of the following performance:

 

    * 1/4 mile (402 m): 9.85 seconds @ 149.7 mph (241 km/h)

    * 0–60 mph: 2.77 seconds

    * 0–180 mph: 18.9 seconds

    * Top speed: 186 mph (299 km/h)electronically restricted

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_GSX1300R

 

Uzgred, ja nikada nikoga nisam čuo da kaže "moram da vozim svoju Hayabusu kod majstora da mi skine blokadu"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Igleda nezna sta vozi ;D

Znaci limitirana jeste ali na 300 na sat.Pa malo li je? ;D Leleee..katastrofa.Mada,je sporija od stare Hayabuse opet. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

jeste sporija, zbog blokade,sad citam moto reviju i pise da u petom stupnju prenosa stize do blokade od 295, e sad kad bi joj se skinula blokada ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
The Ghost Rider video series features some of the most extreme motorcycle action that you will ever see. In part of the 2002 release, Ghost Rider: the Final Ride, the 70km from Stockholm to Uppsala is covered in 14 minutes 55 seconds. His bike of choice, you guessed it, a Suzuki Hayabusa. The bike used in the videos was heavily modified in order to average a speed of 276 km/h (168 mph) for the entire trip.

 

To get an idea of the speed and power that is involved; the 2007 Suzuki Hayabusa 1300 had an unlimited top speed of 315 km/h. The 2008 model is 1340cc and features 12% higher engine performance from its four stroke, four cylinder, liquid cooled engine. With a dry weight (no fuel) of 220 kg, this is a monster. This is the bike to drive if you want to leave a Ferrari in your rearview. A turbocharged version set the street bike speed record of 411.68km/h. Just remember, at over 300 km/h with no seatbelts, airbags, roll cage or vehicle body to protect you, your body is the crumple zone and inertia is not your friend. If you have the skills and the insurance to handle one of these, you are in for a wild, wild time.

 

;D ;D ;D

 

http://www.uberreview.com/2007/07/redefining-awesome-the-suzuki-hayabusa-2008.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

a ovo sto vozi kao GHOST RIDER ?

To je Hayabusa Turbo, jel tako ?

 

Koje su njene karakteristike ?Jedino sto znam jeste da je brza od ove nase buse.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

a ovo sto vozi kao GHOST RIDER ?

To je Hayabusa Turbo, jel tako ?

 

Koje su njene karakteristike ?Jedino sto znam jeste da je brza od ove nase buse.... :D

Svaka turbina izvlaci iz motara 20-30ks,najveca fora je u glavi!Ona je cini mi se deklarisana na 400ks(mozda se varam)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

a ovo sto vozi kao GHOST RIDER ?

To je Hayabusa Turbo, jel tako ?

 

Koje su njene karakteristike ?Jedino sto znam jeste da je brza od ove nase buse.... :D

 

499hp

top speed: UNKNOWN :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Jedino sto znam jeste da je brza od ove nase buse.... :D

 

Željo, Željo, opet ne paziš na času, pa piše gore koja je brzina, još sam i boldirao  ;D 411.68  km/h.

 

Na netu sam nalazio dosta Turbo Hayabusa i svaka je imala razlicite karakteristike od 350hp do 500hp...

 

Nije svaka turbina ista, a i može da se podešava. Naravno, zavisi i koliko sam agregat može da izdrži.

 

post-1334-12879006616985_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ajde Acime,navikosmo se na tebe!Nisi valjda ljut?To je samo sukob misljenja!

 

Ja ljut? Matori smo mi dovoljno da se ne ljutimo tako lako. Bolje da se lepo nađemo i popijemo neko pivo i ispričamo, nema potrebe da se ljutimo  ;D

 

A i nema sukoba mišljenja među nama, ti ne voliš ABS, ja ga volim, ali tvrdim da je većini vozača potreban, a ti si govorio samo da tebi nije potreban  ;D

 

Da ne offujemo ovde. Evo vam zver, tražili ste, gledajte  ;D ;D ;D

 

Sean%20Big%20CC%20Santa%20Pod.jpg

 

700 konja

 

Nastavak ovde http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=20556.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ajde Acime,navikosmo se na tebe!Nisi valjda ljut?To je samo sukob misljenja!

 

Ja ljut? Matori smo mi dovoljno da se ne ljutimo tako lako. Bolje da se lepo nađemo i popijemo neko pivo i ispričamo, nema potrebe da se ljutimo  ;D

 

A i nema sukoba mišljenja među nama, ti ne voliš ABS, ja ga volim, ali tvrdim da je većini vozača potreban, a ti si govorio samo da tebi nije potreban  ;D

[/Ma donekle se slazem ali sam stvarno protivnik tehnoloske revolucije u motociklizmu!Gde je tu kraj,koliko konja u stvari koristimo i koliko nam je stvarno potrebno?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja