Jump to content

Moto Zajednica

Hayabusa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Da li ste mozda vozili Suzuki Hayabusu ?!((jaooo sto je to meni lep i mocan motor, ma bruka , sve u jednoj aveti))  ;) I ako niste vozili, opsti komentar !!! Da cujemo utiske !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Komentar može ali utiske imaju retki.

 

Ne, nikad je ne bih vozio, mislim mislim ne bih mogao da je vozim ni približno do granica njenih mogućnosti, pa što da se mrcvarimo i "ona" i ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ili je zavolis zauvek ili ti se nikad ne svidi.Ono sto je mercedes slon medju autima to je ona medju motorima.Mogao bih da pisem o njoj danima ali ako kazem da je "ona"moja lutka bice dovoljno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Obožavam je , veoma rado bi je vozio mada u državi u kojoj živim ima malo puteva za to :'( :'( :'(.Mada i registacija  :'( :'( :'(. Ima ih relativno malo kod nas kontam iz gore navedenih razloga . Par puta na skupovima i na trci ubrzanja u Subotici sam je čuo , kakav zvuk :o. Nisu ludi ameri kad tvrde da nema zamene za kubikažu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

  Od kompletne  proizvodnje hayabuse 95% se proda u Americi a samo 5% u ostalom svetu!Podaci su mi stigli od buraza koji drzi servis u Americi tj. na Floridi tj.Port Sharlote!A sta tek ima od dodatne opreme!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

hehe pa kako kom  ;)

Motor je vrh stvarno, tu nema nista da se pricaa....Eto npr. meni je to najlepsi onako motor, ima i snagu ima i lepotu i sve...A jos kada ga vozi neka riba, hehehe

 

A daa... pa evo imam fotku---dve lepojke na 1m kvadratnom, hehe

 

(u stvari ne mogu da je nadjem sad, imam preko 5.000 slika pa kada budem nasao, stavljam imidijetli), hehe

 

Aahhhh ja bi to cudoviste zeleo da vozim jednog  dana, ali dok ja porastem jos i sve to....ondaaa nece biti drumskog saobracaja , vec samo vazdusnog, bice neka leteca busa, hahahha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Koliko je registracija za Busu....razmisljam o njoj za sledecu god. (pod uslovom da se sve kocke sloze)..... ???

Ili mozda ZZR 1400 neznam sta bih pre izabrao.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: cogito ergo Taurunum
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F Slingshot

 

Generalno ne volim plastike (iako sam vlasnik jedne ;)) al Busa rules... Jedina plastika koja mi se baš sviđa onako sav masivani ... prelep

 

Mada ne bi imao cahones da sednem na to sokoćalo...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Koliko je registracija za Busu....

 

Sve preko 1100ccm ti isto dodje.

 

 

Ja sam Busu prvi put provozao kad mi je bilo 17 godina. Od onda... ne znam, sto kaze m900 "nije lepa ali cepa", definitivno bajk koji postujem. Nikad nisam iskusio pun gas na hayabusi, ali motor je zadivljujuce vozan i okretan za svoju velicinu i tezinu. Sedeo sam na zzr1400 i Kawa za razliku od Buse odaje osecaj tromosti i inertnosti... Definitivno bi Busa bila moj izbor (kao 3. ili 4. bajk u garazi!  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Koliko je registracija za Busu....razmisljam o njoj za sledecu god. (pod uslovom da se sve kocke sloze)..... ???

Ili mozda ZZR 1400 neznam sta bih pre izabrao.....

Registracija je okruglo 500eura,iz iskustva!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Koliko je registracija za Busu....razmisljam o njoj za sledecu god. (pod uslovom da se sve kocke sloze)..... ???

Ili mozda ZZR 1400 neznam sta bih pre izabrao.....

Registracija je okruglo 500eura,iz iskustva!

 

Zavisi koje godiste. ali izmedju 400 i 500e racunaj.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cim sam video ima teme,odma sam se setio zelje :D Zelja je u stanju da 2 dana pishe meni o hayabusi preko msn...to je strashno :D

Ajde majke vam,lupite mu neke nemoguce cene da se vise ostavi hayabuse!!! plss :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Zelja zna da ceni prave vrednosti!Neka me pita sta hoce o njoj.Pricacu mu tri dana ako treba.Ne ide na tocak kad ona hoce kao ove hiljadarke vec samo kad ti pozelis.Nije bas nesto za neke duple krivine ali moze da prati!Napravljena je za dugacke i mnogo brze krivine.Ne trpi korekcije u samoj krivini ali kad ti sam procenis krivinu i nanisanis slusa kao devojka!Ne trpi oduzimanje gasa u samoj krivini i moze da te izbaci na drugi kraj puta!Znam je kao svoj dzep!Ovo mi je cetvrta po redu!Ima lose kocnice s obzirom na tezinu i svoje ubrzanje.Pokusao sam da resim sa teflonima ali samo malo bolje koci i itd!I PORED SVIH NJENIH MANA JA JE I DALJE VOLIM!Samo da ne vidi zena sta sam napisao jer i ovako prica da volim BUSU vise od nje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

vladice 69 zavidim ti! ALAL VERA, BUSICA  JE MOTOR MOJIH SNOVA.kralj nad svim motorima,sinonim za zver,,nemoze to svako voziti :)8)

Ona stara pesma govori:A u ruke Mandusica Vuka bice svaka puska ubojita!sto znaci da nije bitno kakav motor vozis vec kakav si covek i kakav si u grudima!
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

eeehehe Vlada smeker , "ZNAO SAM ONDA DA JE TO ZELJA", hahaha

 

jao ljudi, aj ako neko hoce da me provoza ili da mi da krug, nek se javi, hehehehe  ;) ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

odma da prodas yamahu i da uzmes ovo, pa vidis kako ti lepo cuci  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja