Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav drugari!

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Vec neko vreme planiram da se predstavim ali nikako da se nakanim. Zovem se Nenad - Nesa, imam 52 godine i sest godina sam na dva tocka.

Vozio sam Beverlija do oktobra a onda sam uspeo da pazarim Hondu X-adv 750. Do sada sam uglavnom vozio gradske voznje kuca - poso - kuca... sa par izleta. Sa X-adv-om sam presao od oktobra oko 2000 km i sto se kaze “da ga ne ureknem” prezadovoljan sam. Nisko teziste i brzo se navikne. Vozio sam par masina sa menjacem ali ovo je pesma u odnosu na njih. Znam da menjanje udje u rutinu i nemam nista protiv, ovo je moj utisak. 
Pozdrav svima i vidimo se negde na

drumu.

09139A61-AE55-4C2C-B7DC-22A46B95C034.thumb.jpeg.45275f4290c3c353a77e85c30d7a2a77.jpegAD9BA3DC-65DA-4155-B90E-3BA17F122CB4.thumb.jpeg.08aef40c63bc06170620e2bc4005e75f.jpeg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Odlična.
Kakav ti je utisak za to Tucano ćebe, ima smisla imati ga cele godine, kolko sam video, to je “all season” model? Kako po kiši, recimo krene pljusak...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Vozio sam celu zimu sve dok nije bilo snega i leda, do 4 stepena. Taj model je pro i moze da se skida zimski deo na rajsfeslus, na slici je skinuto cebence i umotan pokrivac u prednji deo. Odlican je za kisu, pljusak. Jedino mi malo smeta za kolena. Nije strasno, zavisi od duzine nogu. Ja sam 186 visok. Malo mi je izmatirao farbu na gornjem delu maske ispod rucki, moracu neki filc da postavim za sledecu sezonu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200R K53

Odlican izbor si napravio, jedna svestrana masina.

...Tucano je odlican u svim uslovima za koja je namenjen, ali se slazem sa Nesom da je malo tesno u kolenima, jer sam navikao da mi kolena rade, a visok sam 183.

 

Promenio član Dimilix

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja