Jump to content

Moto Zajednica

Nećeš se smiriti dok...(kaže žena)

Recommended Posts

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Nema tu mnogo filozofiranja...tako je trebalo da se desi... i desilo se! 

Onaj odozgo me malo čuknuo po vugla... poslušaću ga, primiriti se malo... Poluvreme... 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Šole, ima ona pesma od Baje malog Knindže.... "Kad ti kažu da sve obustaviš, a ti mili sve pojačaj...!"

Promenio član WoodyRider

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 14 minuta, WoodyRider je napisao:

Šole, ima ona pesma od Baje malog Knindže.... "Kad ti kažu da sve obustaviš, a ti mili sve pojačaj...!"

Haha..Mile kontraš! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Kakva priča, zbog jednog plavog nokta, nadam se da je ostatak organizma ok.
Šta bi bilo da ti pala sofa na prst, rasprodao nameštaj?

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 17 minuta, Ji 4Tze je napisao:

Kakva priča, zbog jednog plavog nokta, nadam se da je ostatak organizma ok.
Šta bi bilo da ti pala sofa na prst, rasprodao nameštaj?

Ma kolega se usro od hanume...:rat3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre sat vremena, Ji 4Tze je napisao:

Kakva priča, zbog jednog plavog nokta, nadam se da je ostatak organizma ok.
Šta bi bilo da ti pala sofa na prst, rasprodao nameštaj?

Zbog jedne dekle i magneta treba da prodam motor i odustanem od "porobljavanja" prostora i vremena??? 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

3 saobracajke kasnije, 2 zbog idiota, jedna zbog isto tako zveranja naokolo umesto da gledam put, mogu samo da kazem "nije to nista".

 

Popravljaj motor i ponovo sedaj u sedlo.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Da ga ne znam pa i da nasednem...:D

Eto njega čim pre na motoru. Mora malo da smiri situaciju u kući i u tajnosti popravi Suzanu. Ovo je samo dimna zavesa.:D

 

Što pre da se oporaviš! Ščuo?:takoje:

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Жену да слушаш, зато ти је Бог дао уши. Али увек ради по свом, јер зато ти је Бог дао главу.:)

Брз опоравак ти желим, оправи сузу и лагано. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

@shoyyka druže želim ti brz oporavak! Imaš dva meseca da središ sebe i makinu pa idemo u Karpate. Posle toga se ovih sranja nećeš više ni sećati...:takoje:

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Izes vozaca koji uvek gleda kud vozi, da mu se ne omakne kakav pad! :)

 

 

Nego, jesi siguran da te to nije zena nagazila po nozi naknadno? Da osigura da ne mrdas daleko bez nje... :jee: Nemo' se stidis ako palac nije plav od pada...razumecemo mi i to...

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
Hvala dobri ljudi... Držim led na prstima i motam film... Da l' sam mogao, šta sam mogao?Pa prosto, mogao sam... da ne zevam, nego da vozim... 
Desilo se, od toga se ne može pobeći. I ja sam zevao prošle godine i padnem skroz bezveze a mogao sam izbeći to. Zaključak je bio kad sam ustajao sa asfalta, da ako je trebalo da padnem, super sam prošao.
Najviše me je pogodilo, čitajući postove iznad, post našeg preminulog kolege samo 2 dana pre. Čuvajte se ljudi koliko god možete, i bezazlene situacije skupo počele da koštaju.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 8 sati, Nolanka je napisao:

Izes vozaca koji uvek gleda kud vozi, da mu se ne omakne kakav pad! :)

 

 

Nego, jesi siguran da te to nije zena nagazila po nozi naknadno? Da osigura da ne mrdas daleko bez nje... :jee: Nemo' se stidis ako palac nije plav od pada...razumecemo mi i to...

Eee... kamo sreće! I kamo sreće da sam nju tad vozio, jer kad je vozim osećam veliku odgovornost pa opreznost maksimalna... Kao kad vozim "malo" za svoju dušu... Ali nebitno, sve to spada u "vožnju"... očito sam pao na ispitu... Do nekog sledećeg polaganja... Svi mi, što je i normalno, pogledamo levo, desno ali pogledaš, vratiš pogled,dovoljno je manje od sekunde da nešto memorišeš... Ali ja sam ga preterao... I to nije prvi put, par puta sam tako prelazio u suprotnu traku...Opsujem sebe-na*ebaćeš jednom Ovnu (vredjam životinju)... Sreća nije bilo vozila iz suprotnog pravca... Mislim, uverim se da ih nema, ali sad sam dugo ostao van fokusa,a stižu i krivine, može se uočiti i perifernim vidom opasnost, na kacigama koje imaju malo širi vizir... 

Najopasnije su ove manje brzine, bar za mene, pre-opušten sam... velika greška... Ništa... na učenje! 

 

Samokritičan sam veoma...

Ja sam od onih koji smatraju da slučajnost ne postoji... Prihvatam kaznu, opomenu... čak i da je veća, nije Suzana kriva...

Ispovedih se malo... Ako...valja to! :)

 

A i juče pročitah o Borisu, nisam nizašta ceo dan... Ej traktor, to je kao tenk... Kako ne shvataju da su ubice, neosvetljen, mili... Užas! Auto upije malo energiju udara... ulubiš, preletiš, a ovo... Laka mu zemlja! 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Kolega,

Ti si zevao okolo i pogrešio... Veća je muka kad ne zevaš i zbog drugog najdrljaš,...

Svaki pad je bolan "psihološki", tako da je ipak najvažnije da su posledice (povrede) što manje.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Evo isekao sam jedan kadar i podigao na YT, u oktobru prošle godine, sa tvojim tdm-om. Vozim ja uz Drinu, od Loznice prema Ljuboviji, isto tako uživam u pejzažima... Umal glavu da izgubim zbog zveranja. Kamera je prikačena na kacigu. I na snimku čak i ne deluje toliko strašno kao uživo. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

I to nešto me upeklo sunce kao da je avgust mesec, ja se raskomotio, skinuo i rukavice i jaknu i kao aj lagano ću, turistički, da uživam u pogledu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ne znam da li ti je pri kupovini receno ali ja osecam moralnu obavezu da ti kazem, taj tdm je kriv (sumnjam na stapove) i vuce u levo. (Snimak nije ni malo naivan).

Soyki sam rekao cim ga provozah, probao sam ga ispraviti u trokutima (naslonio ga na cev kapije i na silu ispravio pa zategao srafove) i to sto sada vozis je max sto moze biti ravno.

Mozda ga je Soyka u medjuvremenu odradio.

U svakom slucaju obrati paznju...

Odvij osovinu tocka i srafove donje na trokutima, ako se u jednu stranu uprede sam od sebe znaces sta trebas servisirati.

Do tada ljudi pamet u glavu i oborimo tempo, svi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

@N.F.S.Znam Nešo, hvala ti u svakom slučaju. Ima jedan majstor tu u kraju što to zna da ispravlja, verovatno štapovi. Kanim se baš ovih dana da odem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nisam u Soyku sumnjao, ali pod utiskom trenutnih desavanja na forumu a gledajuci video, morao sam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Hvala na sugerisanju... 

Taj motor nije imao udes, priznao mi prodavac, na moje insistiranje,(posle dve godine) već samo pad u toku transporta tj pri utovaru... Ima mali ožiljak na hladnjaku, par rebara ulubljeno... plastika oko ECU-a malo skrcana, u stvari ne oko već na njemu, korman ima razlike par mm., verovatno je geknuo na njega...Agregat netaknut, perfektan...Apsolutno je u liniji, merio, posle proveravao po barama... Malko vuče u desno, ne u levo... Rečeno je to vlasniku... Tako da ne stoji da je kriv... to nikako! Pogotovo posle vožnje sa nestegnutom maticom gornjeg trokuta,zaboravio da stegnem, vrlo malo, neprimetno vuče... 

 

 

Kad smo kod poštenja, da li ste vi gospodine preneli budućem vlasniku da vam je bivša Kawa Z750 imala klizanje? Po vašim rečima? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
pre 52 minuta, Marek1987 je napisao:

Evo isekao sam jedan kadar i podigao na YT, u oktobru prošle godine, sa tvojim tdm-om. Vozim ja uz Drinu, od Loznice prema Ljuboviji, isto tako uživam u pejzažima... Umal glavu da izgubim zbog zveranja. Kamera je prikačena na kacigu. I na snimku čak i ne deluje toliko strašno kao uživo. 

 

 

Ovo nema veze da li motor vuče ili ne... Ja sam na taj način udario u Stila, samo više okrenut u levo, i već u krivini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja