Jump to content

Moto Zajednica

Nerealna cena motora u 2021.

Recommended Posts

• с вером у Бога слобода или смрт, 3532 postova
Pre 18 sati, Motorcyclist je napisao:

Uh tesko ce to biti sto zbog finansija sto ovako. Mada verujem da bi u pronalazenju prodavca forum sigurno pomogao i nasao nesto krsteno sa 4 cilindra.

Zgrljapio si lovu na jagodama?E,lako ti je sad...:jee:

Promenio član štampar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1523 postova
46 minutes ago, drmilan_ said:

Taj se bas dugo prodavao, nije mi bilo jasno zasto

Prost razlog

Ja ne mogu da se uskladim sa ljudima, nemam strpljenja da odgovaram na glupa pitanja i alergičan sam na bezvezne priče i ponude.

• Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

• Svrati ponekad, 447 postova
  • Motocikl: ZRX 1100
On 6/12/2021 at 9:51 PM, tomamega said:

Medjutim, dobra stvar je kada neko ponudi "realnu" cenu, proda ga bukvalno za par dana. Jer kupci snimaju ponudu svakodnevno, svesni naduvanih cena, i kada se pojavi "realna" cena, reaguju odmah.

Kupci ne snimaju ponudu svakodnevno nego preprodavci. Kupac nema vremena da guli japanke celo leto jer nema motor i da ceka realnu ponudu do 26. decembra.

Ko ceka, nije mu previse do voznje i isto ce tako da nabije cenu kad bude prodavao. Onaj ko trguje da bi se vozio, nema bas previse strpljenja i obicno najebe u tim transakcijama, ali jebiga, necu da vozim kola.

• Sviđa mi se 2

• -, 949 postova
  • Motocikl: /

Pusti preprodavci... Juce video nekog malog burgmana za 550e i to covek naglasio da cena moze jos dole. Reko da zovem jutros, zgodan za do posla, svrckanje po kraju, kad nema ga. I evo malo pre, eto ga ponovo, drugi broj, druge slike (po nedostacima vidim da je taj isti), al druga i cena, 950e :)

• Sviđa mi se 1
  • Haha 1

• duledjo, 432 postova
  • Motocikl: bmw r1150 rtp, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

To se danas zove menadzer prodaje ili salesmanager sa sopstvenim kapitalom, ima i onih koji trguju i bez kapitala uz veliku proviziju ali to je druga priča

Promenio član duledjo
Dodatak

• Drug član, 2635 postova
  • Motocikl: BMW 1250GS Adv 2021 - sam podize copavu.

Kad se odlucim lepo stavim na forum, trazim to i to do toliko para u zavisnosti od stanja, ko ima neka nudi ili preporuci i kraj. 

• Zainteresovan, 665 postova
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Ja mu prodao za 1800e pre 5-6god.

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha fazer, 1999. godište, Naked, vozilo prešlo 30900 km, Negotin. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

• Haha 1

• Svrati ponekad, 270 postova
  • Motocikl: Honda Transalp XL 700
f4b4e347188a-1920x1080.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Yamaha fazer, 1999. godište, Naked, vozilo prešlo 30900 km, Negotin. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

Možda i dobije

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

• Svrati ponekad, 280 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i
Kupci ne snimaju ponudu svakodnevno nego preprodavci. Kupac nema vremena da guli japanke celo leto jer nema motor i da ceka realnu ponudu do 26. decembra.

Ko ceka, nije mu previse do voznje i isto ce tako da nabije cenu kad bude prodavao. Onaj ko trguje da bi se vozio, nema bas previse strpljenja i obicno najebe u tim transakcijama, ali jebiga, necu da vozim kola.

U startu ti je postavka pogresna, kolega. Ja nisam prodao skuter dok nisam kupio drugi. Dakle, natenane nam tražio drugi skuter. Guljenje japanki, dobar izraz, priznajem, ali nisam ga praktikovao.

I kada sam kupio drugi skuter, prodao sam svoj po znatno nižoj ceni od "prosečne". Dakle, ne uklapam se u tvoju konstataciju ni po jednoj osnovi!

Jednostavno, suludo je davati ove nerealne novce za polovne motore-skutere, već je mudro pratiti oglase. Svakih 10tak dana iskrsne normalan oglas sa normalnom cenom ako se orate oglasi. Meni su se 2 skutera prodala ispred nosa i nisam ih video više u oglasima. Dakle nisu ih kupili preprodavci. Ali, ja sam tražio skutere do 5-6 god starosti tako da je to mozda faktor zašto sam imao drugačije iskustvo.

• Svrati ponekad, 447 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Ma ja nisam ciljao nista na tvoj racun, kazem generalno. Za skutere ne znam kakva je situacija.

Motor kao moj npr, samo jedan postoji na oglasima i to posle sto godina (dugo nije bilo nijednog). Kome se taj motor svidja, nema bas vremena da ceka, uzmi ili ostavi.

Da li je cena realna? Pa jbg, mislim da nije...

• Svrati ponekad, 454 postova
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
12 hours ago, idanijel said:

f4b4e347188a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Pa da ima kofer i da je registrovan bar do kraja sezone, ja mislim da bi izvukao 1.800 eur.. Ovako 1.600 max. Ne vidim da je nešto mnogo preterao.

• Drug član, 4181 postova
  • Motocikl: Suzy... :)

Stalno pisem ali moram ponovo :D 

Kupim od forumasa B0jan ili tako nesto leonarda 250, za 600 eura. Ofarbam ga celog i to platim 16000dinara, zamenim cilindar, klip i flansu usisnu, obe gume mitas, kais, rolnice i klizace... (ima i tema).

Kada sam sve to uradio (da! Presvukao i sediste, zamenio amortizere zadnje) Neka bude da je kostao mene 1000eura ali vise je bilo....

...i zakljucim da je premali :D 

Prodam ga drugaru Kandi (clan je foruma), za do posla kaze, za 700eura na 7 mesecnih rata... On ga za par dana proda za 800 eura (i dalje se cudim da je hteo nastaviti da mi placa po 100e, jedva "oteh" svoj novac).

Od tada je zamenio 5 vlasnika, niko porez nije u prodaji placao, imao sam problema i oko toga, svako ga je za po 100eura skuplje prodavao.

2017 godine sam ga prodao na opisani nacin, sada je na oglasima 1100eura, sav pokrsen :D 

23825961_141161266653503_1488790805069703697_o.jpg

• Haha 1

• Drug član, 4181 postova
  • Motocikl: Suzy... :)

Inace, na slici je Bovansko jezero :D , odvezao nas je majusni leonardo do Kursumlije i Djavolje varosi (i nazad), stucnuo nije!

Ali maleeeen. 

• Svrati ponekad, 270 postova
  • Motocikl: Honda Transalp XL 700
Valjda ce na zimu malo da se popravi situacija... 
Neće! Biće manja ponuda i veće cene

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

• Sviđa mi se 1

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja