Jump to content

Moto Zajednica

pomoc - TZR125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

na maloj jamahi tzr 125 ostade mi u prvoj brzini a poluga menjaca se spustila skroz dole, nece gore nece da izbaci neznam sta da radim.Da li je imao neko takav kvar da mi da par saveta kako da ga otklonim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
na maloj jamahi tzr 125 ostade mi u prvoj brzini a poluga menjaca se spustila skroz dole' date=' nece gore nece da izbaci neznam sta da radim.Da li je imao neko takav kvar da mi da par saveta kako da ga otklonim[/quote']

Probaj da je dignes i vidi da li moze da ukvaci selektor.MOrace da se otvori nema price.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
na maloj jamahi tzr 125 ostade mi u prvoj brzini a poluga menjaca se spustila skroz dole' date=' nece gore nece da izbaci neznam sta da radim.Da li je imao neko takav kvar da mi da par saveta kako da ga otklonim[/quote']

Probaj da je dignes i vidi da li moze da ukvaci selektor.MOrace da se otvori nema price.

probavao sam sat vremena da ga vratim nazad ali nikako nece,mora li se ceo motor rastaviti ili samo strana od kvacila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Podigni zadnji deo motora, upali motor i probaj da shaltash. Ugasi motor, pa probaj rukom ta cimnes zadnji tocak napred nazad i u isto vreme polugu menjaca gore dole. Jel ti isti osecaj na kvacilu ko pre?

Daj jos neki informaciju o simptomoma....

A mozes i da pocnes polako da cedis ulje i otvaras agregat, cisto da ne gubis vreme. Od gledanja nema selameta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja