Jump to content

Moto Zajednica

prodaje se honda vf crosturer 1200 sa 300 km

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Pa ozbiljno dajemo somovinu, kao i šarane...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

To što je motor stajao toliko dugo apsolutno ne vidim kao prednost!

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Vidi ovako:

Motor 2015, prešao 300km, stoji na stenderima, biće promenje tečnosti i aku i ne znamo cenu i nije moj al ga prodajem...

E vidi, na ovo sto si ti napisao ponudio sam 1500€ za nešto sto je toliko apstraktno da nemam reci. I to je najbolje sto mozes da dobiješ a ovi sto pljušte ozbiljno nek pljušte slobodno.....

I ovo je mnogo sto ponudih....


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

 

pre 42 minuta, N e g r o je napisao:

sto je toliko apstraktno

uopšte nije apstraktno nego je par hiljada manje od cene novog,sve je isto ko da kupuješ recimo probni motor u salonu sa 300 km.Nadam se da će biti i slike uskoro ali ni to nije bitno jer ništa nije oštećeno .

.Da je meni trebo takav motor ja bi ga odma uzeo ali mi se više sviđao nov kawasaki pa sam uzeo njega.

Na mobile .de je takav motor oko 13000 evra .Ima ih desetak od 50 do 1000 km  na satu.Kolko je to realno ovde i kolko još treba para da se uveze neznam i da li treba da bude ovde jeftinije ni to neznam ali da je dobro kupiti takvu stvar  ko ima  i kome treba je odlično.

 

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sve to što ti pišeš, kolega, bilo bi legitimno kada bi ovaj oglas bio ono što bi trebalo da bude. Da se lepo oglasi predmet koji se prodaje, sa slikama, sa podacima o motoru, njegovom stanju, sa istorijom radova (po mogućnosti), sa cenom...

Ovi podaci što si ti naveo, mene lično nikada ne bi navele ni da se zainteresujem za motor, pa sve da imam tih 11 ¨somova¨ viška u džepu...

Ovaj oglas je zreo za ¨katanac¨, jer ne samo da nije po pravilima foruma, već je jedna obična gomila nekakvih ponuda o nekakvom motoru koji je u nekakvom stanju...

Mojih ¨pet para¨... :zdravo:

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


 
Na mobile .de je takav motor oko 13000 evra .Ima ih desetak od 50 do 1000 km  na


Naravno, ovo je prvo što sam proverio, kao i za svaki oglas. Niti ih ima toliko brojčano (relativno redak motor u poređenju sa mnogim drugim) niti ima negde da cena prelazi 10.000 za 2015. godište. Druga stvar što reče kolega, nije ništa posebno pozitivno što je stajao i nije prešao npr. 20.000km za to vreme.
Može da bude dobra ponuda i već bi se prodao za npr. 9.000eur da je neko hteo da ga prodaje.
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
pre 9 minuta, X8 Vračar je napisao:

 

 


Naravno, ovo je prvo što sam proverio, kao i za svaki oglas. Niti ih ima toliko brojčano (relativno redak motor u poređenju sa mnogim drugim) niti ima negde da cena prelazi 10.000 za 2015. godište. Druga stvar što reče kolega, nije ništa posebno pozitivno što je stajao i nije prešao npr. 20.000km za to vreme.
Može da bude dobra ponuda i već bi se prodao za npr. 9.000eur da je neko hteo da ga prodaje.

 

X8 sve si u pravu, sem da ih nema na mobile.de 

 

Ima ih podosta sa malom kilometražom od 2015. do 2020. i cene su tu oko desetke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

malopre sam ponovo gledo mobile.de Ti sa malom kilometražom do 1000 km su od 13000 do 15000 evra u zavisnosti od opreme.Ovaj ima su fabričku opremu.Ima jedan sa 5000 km 2012 za 8500 bez opreme.Neke što sam vido pre neki dan ni nema .Verovatno su prodati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

pošto znam čoveka čudno mi je da je prešo i 300 km tako da će cena verovatno da bude oko 12000 e, ali eto on nema vremena ni to da smisli kolko god to nekom zvučalo nelogično.Prethodni motor je takođe prodavao drugi čovek u njegovo ime jer on nema vremena ni da smisli cenu a da se javi na telefon naročito.Ali valda će se uozbiljiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Recimo ja sam zainteresovan kupac. 

Da li treba po internetu da trazim sta je fabricka oprema na njemu ili onaj ko prodaje to treba da napise? 

Cak neznamo ni koje je boje. 

Nije bio gluplji oglas poslednu deceniju

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
pre 3 minuta, sasa ns 1 je napisao:

pošto znam čoveka čudno mi je da je prešo i 300 km tako da će cena verovatno da bude oko 12000 e, ali eto on nema vremena ni to da smisli kolko god to nekom zvučalo nelogično.Prethodni motor je takođe prodavao drugi čovek u njegovo ime jer on nema vremena ni da smisli cenu a da se javi na telefon naročito.Ali valda će se uozbiljiti.

Ako on nece da proda svoj motor, zasto ga ti oglasavas? 

Zamisli koliko ga treba juriti za overu ugovora kod notara, kad nema vremena da se javi na telefon. 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Pretpostavimo da se izmene sve tečnosti kao što je navedeno i uključeno u cenu od 12.000e. Novi vlasnik nastavi da ga vozi 2 godine i recimo pređe 25.000km za to vreme i hoće da proda motor. Koliko može da dobije za 8 godina star motor sa tom kilometražom 2023. godine? Koliko je izgubio?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
pre 29 minuta, zemunac72 je napisao:

Ako on nece da proda svoj motor, zasto ga ti oglasavas? 

Zamisli koliko ga treba juriti za overu ugovora kod notara, kad nema vremena da se javi na telefon. 

 

verovatno ni neće on raditi nego advokat

pre 8 minuta, X8 Vračar je napisao:

Pretpostavimo da se izmene sve tečnosti kao što je navedeno i uključeno u cenu od 12.000e. Novi vlasnik nastavi da ga vozi 2 godine i recimo pređe 25.000km za to vreme i hoće da proda motor. Koliko može da dobije za 8 godina star motor sa tom kilometražom 2023. godine? Koliko je izgubio?
 

ima svakakvih varijati ali nov motor ko kupuje da menja na 2 godine nemisli kolko će izgubiti.Tako i ovaj nije mislio kolko će izgubiti a izzgubiće bar 1000 evra na godišnjem nivou što je stojao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Ne bih da se mesam, niti bilo kome da se zameram, ali vidim da clan @sasa ns 1 ima dosta pozitivno ocenjenih postova, nema losu reputaciju na forumu pa samim tim smatram da nema potrebe da se bilo ko smatra uvredjenim, iritiranim, iznerviranim itd.

Ovo je samo oglas, citajte ga ako hocete ili nemojte ako ne zelite...oglas nikoga licno nije uvredio niti se direktno obratio bilo kome od nas.

Postoje ljudi koji kupe auto/motor i ne voze ga i posle par godina ga prodaju sa jako malom kilometrazom, jednostavno nemaju interesovanje, necu da kazem vremena, da saznaju bilo sta o ceni za koju mogu da ga prodaju pa to daju nekome da odradi za njih. Nema potrebe da bilo ko bude iznerviran, ipak je ovo samo forum, kome se svidja ponuda neka se potrudi da dobije vise informacija, a kome se ne svidja neka preskoci oglas umesto da trosi energiju na nerviranje oko oglasa koji nije napisan po standardu foruma.

Ja cu moju energiju da iskoristim na ciscenje lanca, trosenje goriva i guma jer tesko da mogu sebi da dozvolim da budem ljut zbog oglasa.

 

A moram da dodam da su slike somova sampionske :D.

Promenio član Mladen990
  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 838 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Pošto vlasnik nema vremena ni da smisli cenu, računam da mu i nije bitna, tako da molim da budem prvi na redu kad reši da ga pokloni. Ako treba, platiću ja prenos. 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

I registraciju, kao i zamene svih tečnosti....

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 838 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Čini mi se da se vlasnik obavezao da će uraditi servis pre nego što se uradi prenos vlasništva. Ako se predomislio, mislim da je okej da mi refundira račun nakon što mi majstor uradi servis. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne znam sta nije jasno, prodavac je ocigledno pun para i boli ga uvo za 10,000e, tako da mu je verovatno prodaja motora zadnja rupa na svirali i nece da se smara oko toga, a sasa ns 1 hoce da mu pomogne oko prodaje, ali jednostavno nema dovoljno informacija za oglas, tako da bolje da nije ni postavljao oglas dok ne dodje do svih podataka (slike, cena itd)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja