Jump to content

Moto Zajednica

Polaganje za A kategoriju: Novi Sad - iskustva i preporuke

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima,

 

Otkako znam sebe, voleo sam motocikle. Uživam i dan danas gledajući putopise motociklista iz svih strana sveta. Nedavno sam stekao starosni uslov za polaganje za A kategoriju. Prethodno sam vozio skuter (Položio sam tadašnje "propise" za AM) i sad bih želeo da polažem za A kategoriju. 

Pošto živim i radim u Novom Sadu, zanima me da li neko od Vas ima preporuke za auto-škole; koje su povoljne, koje su preskupe, koje izbegavati a u koje ići, šta poneti od opreme na časove ( da li treba nositi svoju kacigu i bar rukavice?), itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Blok 45
  • Motocikl: /

Kacigu dobijes od auto skole zbog komunikacije (tako je barem u BG-u)moj ti je savet nosi sa osobom UVEK podkapu, rukavice i ostalu opremu mozes poneti slobodno sta god da imas osim kacige. 

Promenio član Krle1990
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Razlike u cenama izmedju auto skola su zanemarljive, osim ako bas neces da ustedis maximalno svaki dinar.

 

Na tvom mestu bih gledao kakav vozni park imaju, tj koji motocikl ces dobiti da vozis za A.

 

Alunno ima neki traktor od Multistrade 600, to znam iz iskustva :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 7

Preporuka za Alunno, ja sam kod njih trenutno. Imaju Kawasaki r6n, Yamaha MT07 i cini mi se neki XMAX. Sa AM-om imas duplo manje casova voznje i ne moras da slusas predavanja. Imaju oni opremu da ti ustupe ali ako imas mogucnosti uzmi svoju. Kaciga i ne zaboravi rukavice jer sam ja prvi cas dobio takve zuljeve po rukama kao da sam na mesalici radio :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Prvo se predstavi u za to predvidjenoj temi. 

 

Molim admine da se uvedu pravila u temi predstavljanja koji su podaci potrebni, a ne sta bih voleo voziti u svom zivotu... 

 

Opredelis se polagati za motor bez kacige, kao imaju u auto skoli. Kao da odes u skolu plivanja i oblacis njihove kupace gace jer nemas svoje.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja