Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Farovi su mu odlicni. Imao sam na njemu par H4 od po 100W koje je alternator jedva "pokretao" i nije stigao da mi dopunjuje akumulator. Stavio sam standardne od po 55W, svetle odlicno, akumulator pun.

Dark je upravu. U uputstvu su pogresno obelezeni srafovi za horinzontalno i vertikalno podesavanje farova. Kontra je od onog sto pise.

 

Potrosnja?

Nis-Tivat-Nis 1200km ja(120kg), supruga (70kg), top case (30kg). 4,5l/100km

Nis-Svilajnac(motoskup)-Kragujevac-Nis 350km autoputem, ja i supruga, brzina 130-140km/h potrosnja 7,5l/100

Ali je to nebitno u odnosu na uzitak i sigurnost koji pruza Stromche!

Odosmo danas na Ohrid!

 

Pozdrav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja oko 6000 km.Ej! Napucao sam ga dodatnom opremom i stizu mi jos 2 jako korisna dodatna dela za njega: zatvarac uljne caure i podizac kormana.Ovo za uljnu cauru sam odlucio iz razloga: grebu nam motore redovno pa sto mi ne bi sipali malko secera u ulje ili nesto gore? >:( Ovaj zatvarac od 17 eu je metalni,lepsi je od onog plasticnog otvaraca i onemogucava neovlasceno otvaranje tj.otvara se putem posebnog kljuca kada zelis da sipas ulje.

A podizac kormana mi odgovara jer sam visok ali bih zapravo podesio korman da me vise ne zeza levi trapezoidni misic.

Od opreme sam dodao i led stop svetlo,prosirenje copave nozice,stitnik lanca,vazdusnu svirenu,gel podmetac za sediste,stitnik hladnjaka,vario MRA touring vizir.........

Ima o tome ovde,cisto da nekome dam ideju:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=23170.20

U vezi planova:

Sledece godine planiram eventualno UMAG.Ali zasigurno, moto skup na Jazu i moto skup u Ulcinju.U razgovoru sam mojim prijateljima iz MK POseidon-Budva saznao sam da ce predloziti Piratima iz Ulcinja da prijave skupove 2 vikenda,jedan za drugim.Tako da ljudi mogu da spoje odmor na moru i 2 skupa.Ja posle toga sa Poseidoncima idem na Albansko primorje pa u Grcku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Alal ti

Ma sitan sam ja sa tom turom.Ima vecih ludaka  ;D..Nije to ni neka lova.Sa ekonomicnom potrosnjom V-stroma i satorom ja prolazim jeftino.:)

A ovo za Crnu Goru javljam pa da napravimo turu.Ti mozes iz Nisa bas pored Vrnjacke Banje.JA sredjujem prenociste gratis u banji.I ujutro pedala za Crnu Goru.Lep dozivljaj.Sta fali? Potrosices u oba pravca 60 eu goriva. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Alo sektasi!

 

Koliko ste kilometara ubii ove sezone?

 

da nisam imao peripetije i prazan hod od dva meseca bilo bi vise, ali ovako mrsavih 8500.

Ali biće bolje u ostalom sezona jos traje :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Od 04.07 pa do danas 4500 km, bilo bi i vishe ali se mnogo radilo  :(

Ja sam od kraja Septembra 2008 do danas presao oko 13000 km.

Od toga pocetkom Jula 11 dana Beograd-Bec-Regensburg-Berlin-Lubeck-Nuremberg-Salzburg-Beograd 4000 km, jedan vikend u Avgustu Beograd-Bar-Beograd oko 1100 km i ostalo Beograd lokal - imam do posla oko 30 tak km i nazad jos toliko - to mi dodje najlepsi deo dana odlazak i povratak sa posla  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Od aprila kad sam ga registrovao pa do sad ima 10k kilometara. To je uglavnom voznja vikendom sa turama od po minimum 200km. Od duzih putovanja isao sam na more u CG i presao oko 1500km ukupno. Sledec godine planiram putovanje kroz Grcku i Albaniju od nekih 10-15 dana pa cemo videti, rano je jos za bilo kakve detaljnije planove. Za sada od opreme imam samo bocne kofere, ali cu ga nadam se opremiti preko zime jos nekom prekopotrebnom opremom.

 

Ne mogu da ne spomenem Aljosu tj Saxi-ja koji drzi rekord, koliko se secam presao je preko 16k km od kako ga je kupio a cini mi se da ga je kupio u u aprilu ove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

dimac , planiram i ja bocne kofere koje si uzeo? koji najveci mogu da se napakuju na njega. to mi je pod obavezno za sledecu sezonu jer i ja krecem u obilazak grcke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Ja ubio 1000km na Burgmanu pa ga prodao i sa Stromom presao 7000km. Crna Gora, Ohrid, Valjevo, Svilajnac, Kragujevac, Beograd, Bor  sve iz Nisa.

 

Oprema?

MRA, Küryakyn rucice, Kappa 53 top case+grill, Kappa bocni nosaci, Motodetail bisage, Scottoiler, SW roll barovi.

 

Sledeca godina?

Umag ili Faak am See ili Spanija ili Svedska...? Ideje su razne, ko zna.

 

Aspirinikuse?

 

Pozdrav.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Nis -Budapest-Wien-Zell am See-Bolzano -Verona-Bologna-Venezia-Gorica-Ljubljana-Nis.Dogodine,valjda,mozda,mislim....Inace 10Kkm do sada.Pozdrav.Zeky?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

pošto su se do sada u temi (sem doktora jedanput) hvalili samo ponosni vlasnici polu-stromova, reših i ja da objavim par fotki mog, čisto da osvetlam obraz nama što imamo celog.. ;D ;D ;D

 

I1GAi_54830279.jpg

 

1mR2o_68314532.jpg

 

K18WG_90134771.jpg

 

yUJPB_17566932.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

@Bojane jer ovo ankee na njemu? Kako se ponasaju te gume, kolika je neka prosecna kilometraza sa njima, kakve su na mokrom?

 

 

@danilo Kupio sam krauzere polovne za 100e jer su mi bas hitno trebali zato sto sam u narednih nekolik dana trebao da krenem na more. Dakle koferi su od ko zna cega mi smo prepravili nosace i ofarbali u mat crnu boju, hteo sam da ih plastificiram ali nije bilo vremena da trazim ko ce to da radi i tako je ostalo. Nemam sada ni jednu sliku sam tim koferima ali mogu ti reci da se odlicno uklapaju u liniju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

..jer ovo ankee na njemu? Kako se ponasaju te gume, kolika je neka prosecna kilometraza sa njima, kakve su na mokrom?

 

jesu, tačnije anakee 2. za razliku od anakee ove su dvokomponentne, šara je ostala ista..

ja sam jako zadovoljan njima, a i sviđa mi se kako stoje na stromu.. ;D

prešao sam do sad 5.000 na njima, ali me još ni jedanput nije uhvatila kiša, tako da ličnih iskustava na mokrom nemam, ali drugi koji ih voze hvale ponašanje na mokrom

 

sa originalnim TW sam prešao 20.000 i mogle su još malo, od ovih očekujem isto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

pošto su se do sada u temi (sem doktora jedanput) hvalili samo ponosni vlasnici polu-stromova, reših i ja da objavim par fotki mog, čisto da osvetlam obraz nama što imamo celog.. ;D ;D ;D

 

 

Dobijao sam dl 1000 jako povoljno ali ga ne bih kupio nikada.Za mene je to polu strom.

Ima toliko mana do sada 100 puta opserviranih da mi se motor totalno ne svidja.Ni potrosnja,ni korpa kvacila,ni kocnice,ni stepeni prenosa...........................Postoji bolji izbor od 1000 cc u toj klasi tako da...ko voli moze da bira.,,,,

Zato na netu ima mnogo 1000 ki koje se prodaju a jako malo dl 650.Ko prosufruje-videce.

1000 ku sam vozio i jedino sto je jaci bajk.To je to.

Korpa kvacila je promenjena za 2005 godinu pa je to navodno otklonjeno ali imam dobrog drugara kome je dl1000 mladji i opet je pocela da mu tandrce jako rano u odnosu na kilometrazu.Kljesta kocnica moraju da budu veca za tu snagu pa su drugari iz Hrvatske i to menjali.Mnogi su nekako i ispravili ubrzgavanje Yosh box-om jer je drzanje na kvacilu u gradskoj voznji neminovno.Medjutim premapiranje ubrizgavanja vuce neke rizike sa sobom jer se ne treba preterano rizikovati smeshom goriva.

Sto se tice V-strom dl 650; to je najbolje pogodjen Touring bajk na svetu.Promenio sam dosta motora i svakome sam nalazio krucijelne mane.Ovde ne mogu da nadjem.Zaista izvanredan bajk.

Na slici je Yosh box.

post-3824-12879053018077_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ajd malo da ozivimo temu,

 

krece zima pa je pravo vreme da se "kiti" zdrebe ... evo mojih par sitnica, MRA variotouring i shtitnici za ruke ...

 

MAlko si promasio temu.Imas temu oprema za V-strom.Izbaci sliku tamo.Ovde bi trebalo da bude price o nekim zajednickim okupljanjima ,mada mislim da od toga nema nista.

Evo ti link za temu:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=23170.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

@DARK

pa zemljache kako da omashim temu u OFF TOPICU ??? Ali ajde ako tako kazesh , nije bilo namerno.

 

 

@Aspirnikus

Shtitnike sam narucio kod Joce PROFI MOTO sa karaburme sve me iskoshtalo 6000 din. Shtitnici , distanceri, duzi vijci tegova ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja