Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
Pre 22 sati, Bratislav 1973 je napisao:
WWW.MEGAZIP.NET

Your #1 online source of new genuine original OEM parts for 2017 Suzuki DL650 (USA/ Canada sales region, , 852622) at...

 

puna hvala majstore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
VLRG3Z74KVGUPH6JQZNGMMBJNU.jpg
WWW.CYCLEWORLD.COM

New patents filed by Suzuki show the firm could be working on a replacement for the V-Strom 650 powered by a parallel-twin...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Koliko je motora bilo juce na Fruskoj gori, a pogotovo stromova, pre bih rekao da svi voze :)

Nazalost nisam bio jedan od njih :'( 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Pa da malo probudim ovo, sad u ovim jebenim vremenima malo crtam ture za iduču godino pa eto ima pitanje.

Dali može koji od vas da mi napiše ima za iduču godinu več zakazan koji sustret stromičev u Srbiji ili neko druženje, pa čak možda koja fura po Srbiji, može i više dana. Pa ako ništa , da vas "jadnik" sa Slovenije malo upozna.

 

Ja inače samo čekam prolječe i da se otvore ove granice pa drum za Zlatibor, tačnije u Ljubiš, tako, da ako mi može koji ovdje napisati pa da se vidi koji termin da odaberem.

 

Hvala i pozz svima

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
6 hours ago, Nordkapp said:

Pa da malo probudim ovo, sad u ovim jebenim vremenima malo crtam ture za iduču godino pa eto ima pitanje.

Dali može koji od vas da mi napiše ima za iduču godinu več zakazan koji sustret stromičev u Srbiji ili neko druženje, pa čak možda koja fura po Srbiji, može i više dana. Pa ako ništa , da vas "jadnik" sa Slovenije malo upozna.

 

Ja inače samo čekam prolječe i da se otvore ove granice pa drum za Zlatibor, tačnije u Ljubiš, tako, da ako mi može koji ovdje napisati pa da se vidi koji termin da odaberem.

 

Hvala i pozz svima

Evo i ja sam zainteresovan ako bude nekog organizovanog druzenja mada jos je rano za zakazivanje termina. 

Videcemo kad obrne kalendar sta nam donosi nova godina.

Sto se mene tice moze to druzenje da bude i u Sloveniji :) 

Od svih bivsih yugo republika jedino jos tamo nisam bio a merkam je vec duze vreme.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Pa da malo probudim ovo, sad u ovim jebenim vremenima malo crtam ture za iduču godino pa eto ima pitanje.
Dali može koji od vas da mi napiše ima za iduču godinu več zakazan koji sustret stromičev u Srbiji ili neko druženje, pa čak možda koja fura po Srbiji, može i više dana. Pa ako ništa , da vas "jadnik" sa Slovenije malo upozna.
 
Ja inače samo čekam prolječe i da se otvore ove granice pa drum za Zlatibor, tačnije u Ljubiš, tako, da ako mi može koji ovdje napisati pa da se vidi koji termin da odaberem.
 
Hvala i pozz svima
Prošle godine bio je u Puli
Ove je trebao biti u Zagorju, ali je otkazan zbog korone.
Najbolje ćeš videti na forumu što je Damjan postavio,oni su i organizatori.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 12 sati, Nordkapp je napisao:

Pa da malo probudim ovo, sad u ovim jebenim vremenima malo crtam ture za iduču godino pa eto ima pitanje.

Dali može koji od vas da mi napiše ima za iduču godinu več zakazan koji sustret stromičev u Srbiji ili neko druženje, pa čak možda koja fura po Srbiji, može i više dana. Pa ako ništa , da vas "jadnik" sa Slovenije malo upozna.

 

Ja inače samo čekam prolječe i da se otvore ove granice pa drum za Zlatibor, tačnije u Ljubiš, tako, da ako mi može koji ovdje napisati pa da se vidi koji termin da odaberem.

 

Hvala i pozz svima

Beograd-smederevska Tvrdjava-Tvrdjava Ram- Viminacijum-Tvrdjava Golubac- Lepenski Vir-Kapetan Misin Breg-Kladovo(spavanje). Ovde je opcija da se ide za Rumuniju pa uz Dunav nazad ka Temisvaru i spavanje u Temisvaru.

Kladovo-Negotin(obilazak vinarija)-Majdanpek Rajkova Pecina-Zlot(jagnjetina) Lazareva Pecina-Paracin-Krusevac spavanje

Krusevac-Aleksandrovac-Brus-Kopaonik Pancicev Vrh-Josanicka Banja-Usce-Dolina Jorgovana Tvrdjava Maglic-Kraljevo Manastir Zica-Goc spavanje.

Goc-Cacak-Zlakusa Potpecka pecina i vrhunska pastrmka-Uzice Zlatibor-Vodovpadi Gostilje-stopica Pecina i naravno Ljubis kafana i spavanje.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Ja sam za sve variante, mada najbokja mi je u Ljubiš i spavanje kod Ace Dacović (ona je bajkerica)ali sad u 2 mesecu očekuje porod, pa bismo je obradovali, ako bi došli.

 

Samo vi dole odaberite koju trasu-termin in gdje se dobijemo, nači početni stav.

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 4 sati, Nordkapp je napisao:

Ja sam za sve variante, mada najbokja mi je u Ljubiš i spavanje kod Ace Dacović (ona je bajkerica)ali sad u 2 mesecu očekuje porod, pa bismo je obradovali, ako bi došli.

 

Samo vi dole odaberite koju trasu-termin in gdje se dobijemo, nači početni stav.

 

 

Slovenija-Jadranska magistrala-Herceg Novi(spavanje)-Morinj-Lipci-Grahovo-Vilusi-Niksic-Zabljak-Most na Djurdjevica Tari(zip line)-Mojkovac-Bijelo Polje-Prijepolje-Ljubis (spavanje).

Dalje ima opcija mnoogooo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Može i tako, da dođete kod mene ili kako pa da krenemo putem jadranke pa nastavimo ka Srbiji, ali treba samo da odaberemo termin i koliko ljudi, da znam za prespavanje.

I isto da rezervišemo kod Ace u Ljubišu.

 

Kako, koje točkove čemo obilaziti, to prepuštam vama majstori, meni je najbitnije da se upoznamo i družimo, samo da su ljudi kako treba onda sve ide lakše i po planu.

 

Kad smo 2012 godine išli momci iz Slovenije nas 8, išli smo sve države balkana uključujući i Albaniju, bilo je to 9 dana 7 država(Slovenija-Hrvatska-Bih-SRBIJA-Makedonija-Albanija-Crna gora-i nazad preko jadranke).

Bilo je to nezaboravnih 9 dana u životu. Kad sam kazao ženi, da sam imao najbolji odmor u životu, nije pričala tjedan dana, a meni bilo svejedno, samo jednom se živi.

 

Zato momci samo odaberite i drum kod mene, onda ja vodim putem preko Slovenije, a naredno dalje drum imate da vi terate dalje.

 

Mi kad smo tako krenuli, dogovorili smo se, da ako neko pravi pizdarije ili da mu nešto ne valja, može krenut za sebe, i ako kome treba pomoć oko motora ili bilo šta, svi radimo za njega, znaći svi za jednog , jedan za sve.

 

Eto sad navalite ljudi. Pa da ne ispadne ovo samo kao neko prepucavanje u slovima, da i bude realizovano.

 

Jedino pšto može da nas zjebe je neki novi virus i glupi politiki da nam opet zatvaraju granice.

 

POZZZZZ

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 3 sati, pedjacupavac je napisao:

Neizostavno slapovi Sopotnice kod Prijepolja... 

Ima i mesto gde je Bosko Buha poginuo na Jabuci,Mokra Gora,Manastir Mileseva,Manastir Kumanica i kafana Kanjon,najbolja komplet lepinja "Kod Maha" preko puta Sahat Kule u Prijepolju i Dzamija u kojoj se cuva Kuran star 400god, itd itd.

IMG_3593.JPG

IMG_3606.JPG

IMG_3636.JPG

IMG_3581.JPG

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1055 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Verovatno je bilo prelepo i vrhunski, pa je kroz setu rečeno

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

To jao je bilo u pozitivnom smislu jer kolega verovatno jedva ceka da se dohvati slovenackih Alpa isto kao i ja.

Ova tura autoputem do Ljubljane pa Alpi pa jadrankom nazad bi bila cista perverzija :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Zašto Jao Slovenija, nešto nije bilo ok
Ma kakvi,
Odlično
Kanjon reke soče, most na soči, strmec na predelu, mangart, pa nazad i levo na vršič, pa na bled na kremšnitu, spavanje pored Ljubljane kod prijatelja,
Sutradan pored save, pa na krško, i na prelaz kod kumroveca.
Valjalo bi ponoviti

P. S. Nisam hteo da vam platim vinjetu

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

a tako onda, može se ponoviti uz neka 2 dana, pa onda drumo napred do Srbije ili kamo još do Ljubiša.

Ni ja neču platiti vinjetu našima, nema tog boga.

 

Može se ponoviti, samo se dogovorimo pa onda samo prstaje da se sipa benzin i popuni kufere pa eto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pitanje za kolege koji su uzimali nove motore od Atile ili iz Eurosumara. 

Koja je cena servisa na 12.000 km i sta sve rade?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre sat vremena, baneBP je napisao:

Pitanje za kolege koji su uzimali nove motore od Atile ili iz Eurosumara. 

Koja je cena servisa na 12.000 km i sta sve rade?

Eurosumar: zamena svecica, filtera vazduha,filtera ulja, ulje Motul 7100 10-40,pregled kocnica,kvacila,lanca, pregled komplet motora(provera svih srafova da li su zategnuti po servisnom intervalu u knjizici). Vreme trajanja servisa koji sam prethodno zakazao bilo je oko 2 ipo sata. Cena 23 000 din. Mrzelo me da vozim do Atile (tamo-amo 400km) jer nije bilo normalnih dana da odvojim vreme za voznju do Horgosa. Sve u svemu zadovoljan.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: vespa px200,,vstrom 650 xt
22 hours ago, Bratislav 1973 said:

Eurosumar: zamena svecica, filtera vazduha,filtera ulja, ulje Motul 7100 10-40,pregled kocnica,kvacila,lanca, pregled komplet motora(provera svih srafova da li su zategnuti po servisnom intervalu u knjizici). Vreme trajanja servisa koji sam prethodno zakazao bilo je oko 2 ipo sata. Cena 23 000 din. Mrzelo me da vozim do Atile (tamo-amo 400km) jer nije bilo normalnih dana da odvojim vreme za voznju do Horgosa. Sve u svemu zadovoljan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja