Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Skoro 10 godina teram kljuse i kad se zanesem i poteram drlo, uvek bih u sedmu, tako da bih jako voleo da imam pokazivač pravca, da ne teram u nemoguće

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
Pre 12 sati, Dejan Nešković je napisao:

Što bi se reklo, Stromaši se voze, ne pišu po forumu. :)

Šalim se, naravno. Uglavnom se piše kada ima nekih problema ili kada dođe neki novi član sekte.

 

Sale, ti na skuteru nisi imao pokazivač stepena prenosa pa ti nije ništa falilo. I ovde ćeš nakon prvih 500-1000km imati vrlo dobru predstavu o tome u kojoj si brzini. Neće ti se desiti da tražiš 7mu, prva je svakako kratka, kompresija je jaka pa ćeš lako da shvatiš ako si baš u niskom stepenu, a motor pošto vuče u nižim obrtajima, neće da trza i kašljuca ni iz treće da kreneš. 

 

A samo si razvlačio nove žice, otvarao sat itd.... Bezveze. Ako već razvlačiš žice, neka bude 12v utičnica ili grejači ručica.

I ja se slazem, uticnica ili grejaci, i jedno i drugo su veoma zahvalni dodaci a taj pokazivac nakon mesec dana neces nikad vise ni pogledati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

He he pa meni se vec desilo da guram u sedmu zato i planiram ugradnju :jee:salu na stranu videcu i razmisliti...a sto se tice uticnice nju vec imam ugradjenu tako je stigao motor, a grejaci mi nesto i nisu potrebni toliko jer imam stitnike koje sam dobio uz motor pa kapiram da ce to u konbinaciji sa dobrim rukavicama biti dovoljno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8
He he pa meni se vec desilo da guram u sedmu zato i planiram ugradnju :jee:salu na stranu videcu i razmisliti...a sto se tice uticnice nju vec imam ugradjenu tako je stigao motor, a grejaci mi nesto i nisu potrebni toliko jer imam stitnike koje sam dobio uz motor pa kapiram da ce to u konbinaciji sa dobrim rukavicama biti dovoljno. 
Grejači do nekih 15 stepeni i nisu potrebni sem ako se vozi po auto putu, isto tako bez stitnika nemaju funkciju a sa stitnicima su čist pogodak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: suzuki V - strom 650 piaggio liberty 125

Grejaci su najbolja stvar na motoru. Koristio sam ih 2 puta do sada i ako ih imam 2-3 godine ali oba puta ne znam da li bih doso do kuce da ih nije bilo... :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Ne treba ti pokazivač stepena prenosa, ja sam se vodio istom mišlju na početku ali nisam ugradio, i bolje...

Vrlo brzo ćeš steći naviku i znaćeš u kojoj si brzini...Da budem iskren i ja često bodem u 7-u ali je nema i sve što dobiješ je ponovo 6-u... :) nema frke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Grejane ručke obavezno, posebno što su deblje od fabričkih pa bolje leže u rukama.

 

Što se tiče ogibljenja, niko ništa? Podešava li ko to ili samo tako vozite?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

pozdrav stromeri, evo po drugi put vlasnik malog stroma, 2006god. abs, 4 svjećice (a valjda su 4 od 2007 ?). 

grijane ručke i pokazivač ugrađujem obavezno, (lakše nego ugraditi 7mu :-) ) inače je kupljen sa puno opreme. prešao 30000 nije još ni razrađen :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Zdravo drugari. Evo, ponovo se sređuju fioke, pa nabasah na zamensku sajlu kvačila sa svim pripadajućim delovima. Nikada montirana.

Da li bi ovako nešto trebalo nekom?

 

 

WP_20170831_08_13_29_Pro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Pozdrav ekipo. Jel neko od vas radio sediste u Nisu? Kakvi su utisci? Inace ja i stromara se vozimo skoro svaki dan hvatamo poslednje lepe dane pred duboku i dosadnu zimu :) Evo i neka slika...

 

 

 

image-0-02-04-de839c04d54a0065991761499cb8d605c916001363c6ff561549e9ba8698e34e-V.jpg

image-0-02-04-03efeb8530ddc7a51e17da0491ddec9b50b6a78491df7672921267a855853fb6-V.jpg

image-0-02-04-daad44595414ff4c5780f5d9e8ce9c266c512dfd68e5a3f9f30337c5a8488b43-V.jpg

image-0-02-04-b57ff26219283fdceb6c8b00e7a37856ed65af8e2568d43dc72544108f67f889-V.jpg

image-0-02-04-e14d7336db623060d97a272852c3335dacf40d95e6adef8f295e0ddc0d49cd93-V.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Samo udri po vožnji...pogotovo kroz ovakve predele, šume....

Ja se takođe ne skidam sa motora jer znam da od sledeće nedelje kreću kiše i niže temp i da je sezona na izmaku...

 

Budite samo oprezni ljudi, hladan je i klizav asfalt jer je ujutru oko 10c..

 

SALE_CA kako misliš drugi priča u vožnji, bolje je sa štitnicima? Ja sam se nekako smorio od tih velikih štitnika pa razmišljam da nabavim neke manje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Upravo to...znam da krece lose vreme i onda ae da iskoristim ove lepe dane mada dosta oprezno jer asfalt je vec hladan. 

 

@pitans Da dosta je bolje sa njima. I ja sam gledao neke manje da stavim ali ove sam dobio uz motor pa mi je bilo bzv da kupujem neke druge. Meni se svidja kako mu stoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pozdrav ekipo. Jel neko od vas radio sediste u Nisu?

Ja nisam, ali planiram. Razmenio sam nekoliko e-mailova sa čovekom i mogu reći da je izuzetno korektan, odlično radi, a jevtiniji od konkurencije. Jedini problem je da odlučim kakvu preradu želim. Nisam video uživo niti probao, a jedini problem koji imam sa originalom jeste suvozački deo koji bih da se izdigne na prednjem delu kako suvozač(ica) ne bi stalno klizala prema napred.

Za ručke sve pohvale. To je obavezni deo opreme.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

@jboban Da i ja sam se cuo sa njim pre neki dan i stvarno je covek ok, e sad radi od vestackih materijala pa zato mislim da je ta cena koja jeste. Meni je sad na motoru sediste prosireno i podignuto malo tako je kupljeno orginal ali je mnogo tvrdo. A imam i fabricko sediste koje mi stoji. Meni je rekao nekih 70e za sediste bez onog veza!  Evo slike mog sedista i sedista kako bih uradio.

IMAG1640.jpg

IMAG1638.jpg

Screenshot_20171018-083232.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
radi od vestackih materijala pa zato mislim da je ta cena koja jeste

Od čega rade drugi? Od čega je fabričko?
Evo slike mog sedista i sedista kako bih uradio.

Tako bih i ja jer se najčešće viđa. Ne znam kakvo je u praksi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja znam za Bobana iz Zemuna, dokazani majstor, znam puno ljudi kojima je radio i svi prezadovoljni, a koliko mi je poznato, veštački materijali se i koriste jer su najbolji zbog atmosferskih prilika i načina eksploatacije.
Evo ja ore neki dan pazario ladiguz, odličan veštački materijal koji čuva suvu guzicu I po kiši a po toplom prijatno piri I ladi jajca
Dobra fora za malo para. f69b5f1944988b32ed7a4eec6a5bb86d.jpg681055b5151e2e66e5dd2fa51289d6ee.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Izgleda je samo meni fabričko sedište udobno... Ok, posle 600 kma u jednom danu verujem da svaka guzica zaboli u bilo kom sedištu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Evo ja ore neki dan pazario ladiguz, odličan veštački materijal koji čuva suvu guzicu I po kiši a po toplom prijatno piri I ladi jajca

Ja sam to kupio davno, jednom manju dimenziju, a posle i odgovarajuću. Međutim, imam problem sa montažom. Kako si ovo ovako utegao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ima čičak trake sa druge strane, navukao sam ga lako a uzeo sam i ja u 2 veličine, 1 neće da može da stane, dao sam drugaru koji ima L14 Stroma mislim da će kod njega moći, a ova na slici je stala i posle prve kraće vožnje od 5min sve leglo kao dupe na nošu. Inače po dimenzijama sam narucio 2 XL a dobio XL i XXL, a ovo sa slike je to veće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Stromasi jeste vozili danas? :) Malo sam danas oprobao stroma van puta...motor me stvarno iz kilometra u kilometar sve vise odusevljava...

IMAG1648.jpg

image-0-02-05-6bbe123a673c5b56368807042fc595e44b6484bc39f9d8c320d55c6751e5a0ef-V.jpg

image-0-02-05-3a89df2f384038799d692719a33724a80ebd262b4356a0365b7d9be7cffc4dfb-V.jpg

image-0-02-05-062f72a45f7dbca48f73da7a5b649a13644c97d2d3ed1a0889c3df7aadc38272-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Lokalna ruta. :) 

Na žalost, nemam običaj da slikam ili snimam. :(

 

Iako sam sa juga, zbog posla retko imam priliku da odem, a još ređe da se vozim.

I svaki put se iznova iznenadim kako južna Srbija ima lep krajolik.

Bukvalno, na koju god stranu da kreneš, možeš da napraviš rutu od dva-tri sata, krivina na krivinu, kroz neke klisure ili šume.

Još sada kako je jesen, pa zlatno lišće... Milina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

....zlatno lišce....nema ništa lepše...

Ja se vozim i samo uživam u jesenjim bojama...prelepo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja