Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nema to veze sa talasnom duzinom nego sa faktima tj.cinjenicama.Ja kao pravnik to najbolje znam.Ne iznosim netacnosti  i ne dovodim nikoga u zabludu.Mogu da dodam da ta lamela generalno nije izdrljiva i da sam komunicirao sa ljudima koji su vozili dl650 na zanjem tocku i zestoko mu odvrtali gas.Znaci silovanje a to je isto prouzrokovalo proklizavanje lamele na oko 20000 km na jednom dl650.Ali posto je dl1000 daleko snazniji( a taj sam motor prvo vozio) ,logicno je da tih 1000 cc brzo rastrese takvu lamelu tj.brze od dl650.Znaci lamela je bila problem generalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

bitno da ste svi orni da se prepirete kao neke kvočke šta je ko rekao i na šta je mislio, a kad vas čovek pita nešto konkretno ili zatraži pomoć vi ga iskulirate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2821 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ne da me kuliraju nego je to strasno .Razmisljam da je to zbog puno mana koje nesmeju da iznesu.

A ozbiljno razmisljam da se pridruzim sekti cak imam i ponudu o kojoj razmisljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ne da me kuliraju nego je to strasno .Razmisljam da je to zbog puno mana koje nesmeju da iznesu.

A ozbiljno razmisljam da se pridruzim sekti cak imam i ponudu o kojoj razmisljam.

Ja sam ti  odgovorio i to detaljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Ti si mu odgovorio za adrenalinsku hiljadarku za koju nije ni pitao ! ali ajde da ne ubijamo choveka bez potrebe , kupi ti brate mili stroma pa da se zivi i zdravi svi navozamo bilo sa hiljadu ili 650 nema veze samo da je bez problema.... moze ? Svako dobro svima vama ... ajd laku noc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ljudi treba mi pomoć

nešto sam se istripovao da su mi prednje vile mnogoogo mekane čak i kad dotegnem do kraja, jel može neko sa 650 da izdvoji neko vreme pa da se nadjemo i uporedimo. Piće na moj račun bilo gde u gradu ili van  ;)

 

haha  :D

adrenalinska hiljadarka...   

ajd pomozite za pitanje vesanja ili i mene kulirate... znaci za model 650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Ne da me kuliraju nego je to strasno .Razmisljam da je to zbog puno mana koje nesmeju da iznesu.

A ozbiljno razmisljam da se pridruzim sekti cak imam i ponudu o kojoj razmisljam.

 

brate ako hoćeš otidi na ovaj sajt http://www.v-strom.com.hr/ i cituckaj lagano, brige nemas iz koje godine ces uzeti stroma, sve berbe su dobre tako da ako imaš dobru kombinaciju ne razbijaj glavu puno i uzimaj motorče. Ako hoćeš pozovi nekoga sa  foruma da ide sa tobom i da ga proba, čisto da lakše oseti ako nešto nije uredu.  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Evo ja se nudim da se uporedi sa mojim magaretom od stroma pa ako pomogne dobro a ako ne hebga placam kafu ili shta vec. Uslov je da se provoza do Panceva i da se javi na 064/888-4108 za pocetak ostalo cemo lako.

 

tep3a (Terza ili Milosh kako ko voli)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

očigledno nismo na istim ili sličnim talasnim dužinama, te je svaka međusobna komunikacija nemoguća

he he he he hE hE  hE HE HE HE HE HEEE  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

.....

Ja sam ti  odgovorio i to detaljno.

 

Opet "taj" stav o kom je Bojan pisao ......

 

Oh izvinjavam se. Evo ispravke:

Ja sam ti cenjeni covece odgovorio i to detaljno. :D

Od sada svi da koristite "cenjeni covece","dragi kolega" i sl.Inace imate los stav. ;D

Sto se tice adrenalina i za debila je jasno sta sam mislio.Lose vuce dl650 u odnosu na dl1000 i nije motor gde ce neko uzivati u preticanjima.(ovo je pojasnjenje za mongoloide za slucaj da ih ima). ;D

E to je taj los stav  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

.....

Ja sam ti  odgovorio i to detaljno.

 

Opet "taj" stav o kom je Bojan pisao ......

 

Oh izvinjavam se. Evo ispravke:

Ja sam ti cenjeni covece odgovorio i to detaljno. :D

Od sada svi da koristite "cenjeni covece","dragi kolega" i sl.Inace imate los stav. ;D

Sto se tice adrenalina i za debila je jasno sta sam mislio.Lose vuce dl650 u odnosu na dl1000 i nije motor gde ce neko uzivati u preticanjima.(ovo je pojasnjenje za mongoloide za slucaj da ih ima). ;D

E to je taj los stav  ;D

 

 

 

Auuuu bre Dark :o....Sto toliko komplikujes covece ??? ......

 

Uz malo koriscenja  :) ili  ;) ili  ;D ili  :o ceo tekst moze zvucati drugacije, zar ne ;)

 

Ziv ti meni bio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

Evo ja se nudim da se uporedi sa mojim magaretom od stroma pa ako pomogne dobro a ako ne hebga placam kafu ili shta vec. Uslov je da se provoza do Panceva i da se javi na 064/888-4108 za pocetak ostalo cemo lako.

 

tep3a (Terza ili Milosh kako ko voli)

 

predlog prihvaćen  ;D

zovem te sjutra pa se dogovaramo za neki dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: dl 1000

@YOman,

 

prihvatam ponudu, posto poslom cesto dolazim za BG i uglavnom motorom, najavicu se na pm za dogovor, tako da se vidimo uskoro samo da vreme posluzi. 8) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

@YOman,

 

prihvatam ponudu, posto poslom cesto dolazim za BG i uglavnom motorom, najavicu se na pm za dogovor, tako da se vidimo uskoro samo da vreme posluzi. 8) 8)

OK ;)

 

BTW.proverio sam sa Jocom, i ima josi boks. Samo se treba najaviti dan ranije. Cujemo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

Hvala prijatelji,

Nego hoce li biti tog okupljanja? evo i ja se prijavljujem da se malo druzimo a i saveti iskusnijih kolega stromera su vise nego dobrodosli  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nisam ocekivao ove fotke ali je moj drugar "Bure",izbacio ovo na svoju ruku.Ovo je za temu "dodatna oprema" a ne za ovu.

Elem,Motoagora ima najlepsi touring skid plate.Za maxiu-prevelika je. ;).A i na ovoj sam jako lako ugradio stop led diode pa bi mi bilo zao da je prodajem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja