Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa nek neko posle kaze kako Strom nije cistokrvni enduro  ;D

 

 

Evo ga kakao se slakocom valja po blatu i pliva po mulju  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Drgari jedno tehnicko pitanje i iskustvo...drugar  mi je kupio dl650 k9 2009g..

Pumpa u rezervoaru se cuje glasno,,,ali bas glasno i zuji onako neprijatno..pogotovo zvuk se dosta cuje pod kacigom..

U prvih 50-tak km se nije culo nista slicno ali sad...jbg..e sad posto njemu kazu u servisu.." Tale" da je to normalan zvuk da li i vi imate preterano jak zvuk pumpe za benzin,,mislim sima svakavih pumpi ali mislim da je ova daleko najbucnija koju sam do sad cuo..

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Drgari jedno tehnicko pitanje i iskustvo...drugar  mi je kupio dl650 k9 2009g..

Pumpa u rezervoaru se cuje glasno,,,ali bas glasno i zuji onako neprijatno..pogotovo zvuk se dosta cuje pod kacigom..

U prvih 50-tak km se nije culo nista slicno ali sad...jbg..e sad posto njemu kazu u servisu.." Tale" da je to normalan zvuk da li i vi imate preterano jak zvuk pumpe za benzin,,mislim sima svakavih pumpi ali mislim da je ova daleko najbucnija koju sam do sad cuo..

Pozdrav

Kod mene se ne cuje nista osim vetra i po malo agregata ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Sta mislite o jednom VStrom Serbian Riders skupu u toku ove sezone?

Ja sam ZA! Kad imaju to Hrvati a sto ne bi smo mogli i mi? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Da li imas na umu dnevnu ili varijantu sa nocenjem? Cisto zbog mesta. Ako je dnevna onda bi trebalo da bude negde na sredini, a za dvodnevnu bi mogli malo da se provozamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

U Vrnjackoj Banji?  ;) Ovde je prelepo leti.Ima mesta dosta a i puno restorana.Skup bi mogao da bude u Vrnjackoj Banji a izlet mozda do planine GOch(jezero ili do Mitrovog Polja).Planinska voznja na dobrom asfaltu je za V-stroma lepa varijanta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Drugari, od pre tri dana ostvario sam najzad pravo na punopravno clanstvo u ovoj temi ;)

 

Prvi utisci na Stromu (oko 250km;))) su mi veoma pozitivni. Mislim, vidim sta su svi mislili pod problemom vetrobrana, buduci da imam 195cm zaista je vrlo neprijatno preko 100kmh. Malo mi je i zvuk, nekako cudan. Ipak, sve ostalo je PESMA. Toliko udoban motor nisam do sada vozio. Nije mi ni tezak, menjac mi je super, u krivinama obara sam sebe, tj. veoma, veoma lako se vozi (bar meni) - za pocetnika moje klase (do sada na motorima tek oko 10k km), to je sve veoma vazno.

 

E, sad - imam i pianje: da li neko ima owner manual (ne mora bas za k9, sta god da se ima)?

 

Oni u Eurosumaru mi nisu dali, a kako je praznik necu moci ni da trazim do utorka. A u medjuvremenu ne umem ni sat da navijem;))

 

Na net-u nisam nista pronasao. Razumem da je to copyrighted materijal, shvatam i da ne moze da se nadje service manual, ali za obican owner manual PDF, ne moguda verujem;((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

A u medjuvremenu ne umem ni sat da navijem;))

 

dok ti radi motor, pritisneš oba dugmeta adj i sel istovremeno, zadržiš malo pa pustiš. u manualu piše 2 sec. poćeće da ti trepće sat.

podesi minute pomoću adj dugmeta.

prebaci na sate preko sel dugmeta.

podesi sate preko adj dugmeta.

pritisni sel i namestio si sat. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Drugari, od pre tri dana ostvario sam najzad pravo na punopravno clanstvo u ovoj temi ;)

 

Prvi utisci na Stromu (oko 250km;))) su mi veoma pozitivni. Mislim, vidim sta su svi mislili pod problemom vetrobrana, buduci da imam 195cm zaista je vrlo neprijatno preko 100kmh. Malo mi je i zvuk, nekako cudan. Ipak, sve ostalo je PESMA. Toliko udoban motor nisam do sada vozio. Nije mi ni tezak, menjac mi je super, u krivinama obara sam sebe, tj. veoma, veoma lako se vozi (bar meni) - za pocetnika moje klase (do sada na motorima tek oko 10k km), to je sve veoma vazno.

 

E, sad - imam i pianje: da li neko ima owner manual (ne mora bas za k9, sta god da se ima)?

 

Oni u Eurosumaru mi nisu dali, a kako je praznik necu moci ni da trazim do utorka. A u medjuvremenu ne umem ni sat da navijem;))

 

Na net-u nisam nista pronasao. Razumem da je to copyrighted materijal, shvatam i da ne moze da se nadje service manual, ali za obican owner manual PDF, ne moguda verujem;((

Eurosumer su kao i drugi bili duzni da ti daju uputstvo za koriscenje motorcikla i tehnicko uputstvo na sprskom jeziku.Ako to nisu uradili onda su napravili Privredni prestup clana 23 Zakona o zastiti potrosaca,koji se kaznjava na trgovinskom sudu kaznom od 300.000 do 3.000.000(cl. 77 Zakona o zastiti potrosaca)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Eurosumer su kao i drugi bili duzni da ti daju uputstvo za koriscenje motorcikla i tehnicko uputstvo na sprskom jeziku.Ako to nisu uradili onda su napravili Privredni prestup clana 23 Zakona o zastiti potrosaca,koji se kaznjava na trgovinskom sudu kaznom od 300.000 do 3.000.000(cl. 77 Zakona o zastiti potrosaca)

 

Ma, jasno mi je to (znam veoma dobro obaveze prema Potrosacu, sticajem profesionalnih okolnosti). Verovatno cu i dobiti to uputsvo u utorak - jedino sto sam nestrpljiv do tada...;)

 

Inace, hvala bojanu.p - sat je uspesno namesten;).

 

I na kraju, u nedostatku uputsva, jos jedno pitanje: koliko obrtaja u break-in periodu ne smem da predjem? Ja preventivno nisam prelazio 4.500 i max sam u preticanjima isao do oko 5.000. To mi je, onako po zvuku, bilo razumno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Mozda nekom pomogne i moje iskustvo:

 

podigao sam vetrobran na srednji polozaj i trenutno imam spektakularne rezultate;). Visok sam oko 195cm, na donjem polozaju vetar me je tukao pravo u glavu i nisam imao turbulencije. Sada, na srednjem polozaju, redukovao sam preko 80% vetra i dalje nemam turbulencije. Ipak, usled break-in perioda masine, nisam mogao preko 110-120kmh. Videcemo na vecim brzinama.

 

Po meni, za sada je jedina mana vetrobrana to sto daje usku zastitu, tj. po ramenima imam strujanje vazduha (i sledstveno bubice na jakni;)).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja