Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Ako si bio sa kolegom na GSu onda smo se sreli gore na potezu od Venca ka Banstolu. 

A ti GSovci kakvi su ni rodjenoj majci se ne bi javili na putu. Jebes mi sve ako im ikad vise dignem ruku i javim se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Ako si bio sa kolegom na GSu onda smo se sreli gore na potezu od Venca ka Banstolu. 
A ti GSovci kakvi su ni rodjenoj majci se ne bi javili na putu. Jebes mi sve ako im ikad vise dignem ruku i javim se.
Da sto bi rekao moj sin dusan koji ima dve i po godine tata svi sto voze bmw imaju malu pisu

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Da sto bi rekao moj sin dusan koji ima dve i po godine tata svi sto voze bmw imaju malu pisu

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Veci deo voznje sa lepsom polovinom a kum sa gs om se kasnije pridruzio

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nema kila niti jedna?

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
pre 59 minuta, TAZZ je napisao:

Nema kila niti jedna?

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk
 

Dve kile i šesto...

 

pre 14 minuta, Niko je napisao:

Jel ovo salon ispred Eurosumara;)fali moj crveni da kompletiramo ponudu.

Salon jeste ali gurmanluka : ))

Crveni na rados'...stiže nam i on za neki dan.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
pre 7 minuta, Milanezi je napisao:

 

 

Salon jeste ali gurmanluka : ))

Crveni na rados'...stiže nam i on za neki dan.

Bravo komso,moramo se sastati ispred tog salona da procvetaju u svim bojama:takoje:.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Pitanje za novopečene kupce Suzukija...

Jel Eurosumar batalio onu čobansku politiku sa 30 000km garancijom na motore ?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Zovite u Salonu da dodam i zlatno belog u kolekciju :moto3: 

pre 5 minuta, ProMaster je napisao:

Pitanje za novopečene kupce Suzukija...

Jel Eurosumar batalio onu čobansku politiku sa 30 000km garancijom na motore ?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


 

Meni u Avgustu rekose da ih nemaju i da ih nece dobijati u ovoj godini, do garancije nismo ni stigli, Atila mi rece kod njega 3 god nevezano za km...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Zovite u Salonu da dodam i zlatno belog u kolekciju default_1moto3.gif 
Meni u Avgustu rekose da ih nemaju i da ih nece dobijati u ovoj godini, do garancije nismo ni stigli, Atila mi rece kod njega 3 god nevezano za km...
Kod Atile je uvek tako, ovi su imali foru da je prvo bilo 2 godine ili sranotnih 15000km, pa su onda kroz akciju podigli na 30 000km, takodje sramotnih.

A o tome što malo (više) lage, to tek..


Sent from my SM-N975F using Tapatalk


b9ea41b7dc64153901b99c0d00f1b042.jpg


6124df3c51f7fcdd372f848741885c47.jpg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic

Bas me zanima dal je i dalje tako.

 

Nego kad smo kod eurosumara, u avgustu mi rekose da nece dobijati stromove do kraja godine sigurno a za sledecu je pitanje i cene i da li ce ih biti, upravo mi izadje reklama na IG: " novi kontigent v stroma 650 stize u septembru" - njihova naravno :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic
pre 8 minuta, ProMaster je napisao:

Kod Atile je uvek tako, ovi su imali foru da je prvo bilo 2 godine ili sranotnih 15000km, pa su onda kroz akciju podigli na 30 000km, takodje sramotnih.

A o tome što malo (više) lage, to tek..


Sent from my SM-N975F using Tapatalk


b9ea41b7dc64153901b99c0d00f1b042.jpg


6124df3c51f7fcdd372f848741885c47.jpg

Ovo je stvarno sramota... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 14 sati, Mile123 je napisao:

Zovite u Salonu da dodam i zlatno belog u kolekciju :moto3: 

Meni u Avgustu rekose da ih nemaju i da ih nece dobijati u ovoj godini, do garancije nismo ni stigli, Atila mi rece kod njega 3 god nevezano za km...

Kad je bila poslednja isporuka malih i velikih Stromova u Eurosumaru ? Cekao sam ih od februara do juna pa sam na kraju kod Atile kupio velikog. Nabavio mi je motor u roku od 15 minuta jer sam cekao crveno beli 2021-vo godiste kod Eurosumara a Atila mi resio za "treptaj oka" motor. Kod Atile garancija 3 god bez uslova km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic
pre 35 minuta, Bratislav 1973 je napisao:

Kad je bila poslednja isporuka malih i velikih Stromova u Eurosumaru ? Cekao sam ih od februara do juna pa sam na kraju kod Atile kupio velikog. Nabavio mi je motor u roku od 15 minuta jer sam cekao crveno beli 2021-vo godiste kod Eurosumara a Atila mi resio za "treptaj oka" motor. Kod Atile garancija 3 god bez uslova km.

Pojma nemam, otisao kod njih, rekli nema i necemo imati. Zvao Atilu i otisao posle 7-8 dana po motor u SUBOTU, covek dosao od prijatelja sa slavlja da mi isporuci motor jer smo se posle te subote mimoilazili sa odmorima preko mesec dana pa mu bilo zao da cekam toliko.  Garancija neogranicena, mogu sam da ugradjujem grejace rucica - ne utice na garanciju! Sto se mene tice nije Horgos daleko.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
Pre sat vremena, Bratislav 1973 je napisao:

Kad je bila poslednja isporuka malih i velikih Stromova u Eurosumaru ? Cekao sam ih od februara do juna pa sam na kraju kod Atile kupio velikog. Nabavio mi je motor u roku od 15 minuta jer sam cekao crveno beli 2021-vo godiste kod Eurosumara a Atila mi resio za "treptaj oka" motor. Kod Atile garancija 3 god bez uslova km.

Kad pomenu stromove @Bratislav 1973videh da si pre neki dan isao sa zetonjom mojim i Sačmom na krug,a posto zetonju nikako vidim ko da nas zavadi neko :lol3:a nema ga ovde na forumu mozes li mi dati poredjenje sa malim stromom jer si prelaz napravio upravo sa njega,mozda i ja napravim transfer za sledecu sezonu pa mi treba stručno mišljenje za i protiv, sa tim da sam sa ovim za sad prezadovoljan ali opet nije bez mana,al takvoga i nema,hvala ti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 4 sati, Niko je napisao:

Kad pomenu stromove @Bratislav 1973videh da si pre neki dan isao sa zetonjom mojim i Sačmom na krug,a posto zetonju nikako vidim ko da nas zavadi neko :lol3:a nema ga ovde na forumu mozes li mi dati poredjenje sa malim stromom jer si prelaz napravio upravo sa njega,mozda i ja napravim transfer za sledecu sezonu pa mi treba stručno mišljenje za i protiv, sa tim da sam sa ovim za sad prezadovoljan ali opet nije bez mana,al takvoga i nema,hvala ti.

 

Izmedju malog 650XT(2020god) i velikog 1050XT (2021) je sto se tice voznosti tj upravljivosti od velika, krivinarenje je lakse, prednost velikog, silazak s asfalta prednost malog, potrosnja prednost malog, voznja u dvoje prednost velikog, odrzavanje skoro pa isto, sediste prednost malog, elektronika prednost velikog. Od jula sam presao 7300km i veoma sam zadovoljan s 1050xt a 650xt mi je veoma drag motor. S Sachmom sam se video a nisam vozio skoro a sto se tice zetonje( daj ime) spomenicu mu da si ga pozvao da se javi. Oba motora su za mene dobra, razlog prelaska na 1050XT je sto se supruga pocela cesce voziti samnom.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A
Pre 3 sati, Bratislav 1973 je napisao:

Izmedju malog 650XT(2020god) i velikog 1050XT (2021) je sto se tice voznosti tj upravljivosti od velika, krivinarenje je lakse, prednost velikog, silazak s asfalta prednost malog, potrosnja prednost malog, voznja u dvoje prednost velikog, odrzavanje skoro pa isto, sediste prednost malog, elektronika prednost velikog. Od jula sam presao 7300km i veoma sam zadovoljan s 1050xt a 650xt mi je veoma drag motor. S Sachmom sam se video a nisam vozio skoro a sto se tice zetonje( daj ime) spomenicu mu da si ga pozvao da se javi. Oba motora su za mene dobra, razlog prelaska na 1050XT je sto se supruga pocela cesce voziti samnom.

Gledah pre neki dan vasu voznju Dunavskom a zet(Kosta)pozdravi ga kad ga vidis.Hvala na usporedbi,bas to mi je trebalo da izvagam za dalje,pozdrav.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Kućište liči na slične koje su bile aktuelne pre nekoliko godina, kupljene za 85 evra a bile su oko 120, kineske i dugo su trajale, raznih naziva, ali rekao bih istog proizvođača, stim da na suncu su bile neupotrebljive, kad je sunce gađalo sleđa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: vespa px200,,vstrom 650 xt

Drugari,

juce kupio u Motolandu bocne kofere za Stromica...

Cena 16k Kappa a 17k Givi za par (mislim da nema nista povoljnije)

Evo kako izgledaju namesteni pa ako nekog interesuje

 

775295476_Vstrombocnikoferi1.thumb.JPG.ddd7cb8df398df06b41685999896363a.JPG901949317_vstrombocni2.thumb.JPG.1d47403851b64bb394e4449e38b40c58.JPG

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

to su oni od 22l ?

Jel ima neko sliku kako mu stoje oni e360, oni su oooogromni? Na netu nisam baš našao neki ugao da mi realno približi stanje stvari, kad vidim kofer uživo, izgleda mi mnogo veće.. Slika sa interwebaimg_20150930_092919-jpg.147106

 

Promenio član nafetS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Pozdrav ljudi. Rešio sam da se pridruzim touring ekipi i pazarim vstrom 650. Ima li neko informaciju o ovom motoru nalazi se u Beočinu idem da ga pogledam pa rekoh da pitam ovde svaka informacija je dobrodošla. Hvala unapred

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki V Strom DL650, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 36000 km, Beočin. Cena 3.500 € - Motori - Polovni Automobili



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja