Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Slike su vrhunske, kakav momenat!!! default_0a-smiley.gif

Ajd da ne ostanem dužan informaciju vezano za moj problem..

Merenjem izlaznog napona na TPS-u, fabričke vrednosti 1.12V bez gasa i 4.26 na pilunom gasu, ja sam imao 1.20V bez gasa..to sam doterao u odnos 1.12 - 4.35V
Inače na lagano odvrtanje gasa postepeno podiže voltažu, bez prekida!

Dalje, filter goriva je bio zaprljan i jedna gumica je propala na kućištu pumpe goriva pa sam zamenio oba!

E sad, motor posle svega ovoga radi kao sat, milina za voziti…da li je do tps-a ili filtera goriva i te usrane gumice ne znam! Bitno je da motor prede!! default_0a-smiley.gif

Hvala svima na savetima!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Filter i gumica za ovo što si imao problem.
Uštelovan TPS je samo višnja na vrhu kolača, da sve bude....

Mehko i tečno...

Wooooohhhhooooooooo

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc
3 hours ago, TAZZ said:

Filter i gumica za ovo što si imao problem.
Uštelovan TPS je samo višnja na vrhu kolača, da sve bude....

Mehko i tečno...

Wooooohhhhooooooooo

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk
 

Moguće...prosto mi je neverovatno da je za takvu mrvicu TPS pravio problem..

Verovatno je na srednjem otklonu gasa gorivo jedva prolazilo kroz filter dok na punom pumpa nabije pritisak i protera svo gorivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Dajte savet gde naći DID lanac za Smora 1000 2018 godište, u pitanju je 116-17-41, uvoznik ima samo set sa 42 zuba za prednji lančanik i neću da budzim i pravim startniji motor jer je i ovako dovoljno jak, želim baš original kako je Suzuki propisao. Ima u Luisu, komplet set sa lančanicima za 135 Evra, al je zbog glupe situacije oko Korone teško dovući nešto odande

M.LOUIS.DE

DID Kettensatz Kette, Ritzel, Kettenrad günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓ Kein Risiko ✓ Kostenlose Rücksendung ✓


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Dajte savet gde naći DID lanac za Smora 1000 2018 godište, u pitanju je 116-17-41, uvoznik ima samo set sa 42 zuba za prednji lančanik i neću da budzim i pravim startniji motor jer je i ovako dovoljno jak, želim baš original kako je Suzuki propisao. Ima u Luisu, komplet set sa lančanicima za 135 Evra, al je zbog glupe situacije oko Korone teško dovući nešto odande


M.LOUIS.DE
DID Kettensatz Kette, Ritzel, Kettenrad günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓ Kein Risiko ✓ Kostenlose Rücksendung ✓

Lacika iz sente i caba donose stvari iz louisa

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Dajte savet gde naći DID lanac za Smora 1000 2018 godište, u pitanju je 116-17-41, uvoznik ima samo set sa 42 zuba za prednji lančanik i neću da budzim i pravim startniji motor jer je i ovako dovoljno jak, želim baš original kako je Suzuki propisao. Ima u Luisu, komplet set sa lančanicima za 135 Evra, al je zbog glupe situacije oko Korone teško dovući nešto odande


M.LOUIS.DE
DID Kettensatz Kette, Ritzel, Kettenrad günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓ Kein Risiko ✓ Kostenlose Rücksendung ✓

Prva prodavnica delova za traktore

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Šta drugo može biti uzrok povećanim vibracijama i kakav bi test mogao uraditi da otkrijem uzrok? U pitanju je DL650 K9.


Skid plate! Ubio me u pojam, naveo na svakakva razmišljanja o Stromu, ali on je još jednom dokazao da je neuništiv.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
On 9/8/2021 at 9:53 PM, TngCngShop said:

Momci ima li kakvih ispušnih sustava za ovaj naš stroj? Makar izduvne grane, lonac je lako naći. 

Evo ga Akrap sve komplet na akciji

Screenshot_20210910-031502_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: vespa px200,,vstrom 650 xt
  • U prolazu, 6 posts
  • Location: Pančevo
  • Motorcycle: Suzuki V-Strom 650 xt

Momci ima li kakvih ispušnih sustava za ovaj naš stroj? Makar izduvne grane, lonac je lako naći. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 356 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Poskupele maline i sve ostalo pa tako i auspusi...... Auspuh od dragon iz ade je odličan, ali.....do pre par gaodina kad sam ja kupovao bio je oko 120-150 e a ugradnja oko 30 e.... jbg...inflacija, a mi ekonomski tigar....

pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Dok je Robert radio Dragon je imao skoro duplo niže cene, kad je Robert prestao, Dragon ode sa cenom u nebesa. Zakon ponude i potražnje, plus nam se standard vozdigao toliko da nam i Nemci zavide, ko ne veruje, nek posluša pičkoustog.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zdjelarm, 127 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: Honda Africa Crf 1000 adv
Dajte savet gde naći DID lanac za Smora 1000 2018 godište, u pitanju je 116-17-41, uvoznik ima samo set sa 42 zuba za prednji lančanik i neću da budzim i pravim startniji motor jer je i ovako dovoljno jak, želim baš original kako je Suzuki propisao. Ima u Luisu, komplet set sa lančanicima za 135 Evra, al je zbog glupe situacije oko Korone teško dovući nešto odande


M.LOUIS.DE
DID Kettensatz Kette, Ritzel, Kettenrad günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓ Kein Risiko ✓ Kostenlose Rücksendung ✓


Mozda Sabac polovni delovi za motore iz proslog veka ili neki otpad :)

Kada zamenis lanac gledaj neki drugi podmazivac da stavis kako tvoje drugare ne bi bilo stid kada celu kafanu uflekas sa uljem iz nepodesenog podmazivaca ccc


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 xt
On 13.9.2021. at 15:10, sinisa66 je napisao:

Zvao danas Dragon Adu.

210 eur Crni karbon heksogonal + 60 eur ugradnja sa prikljucnom cevi (skida se lako i vraca fabricki)

Meni to zvuci ok.Link:

WWW.DRAGONADA.COM

Ima li neko iskustva sa njima?Dragone.JPG.3e365eece16d5e834061bb85fecd9296.JPG

Čekaj drug malo mi nije jasno to oko ugradnje tog lonca koliko sam gladao fabrički je zavaren na grani iza sonde. Znači mora se seći ili grešim. Koliko sam video većina proizvođača prodaje i grane sa loncem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: vespa px200,,vstrom 650 xt
On 9/18/2021 at 12:03 AM, TngCngShop said:

Čekaj drug malo mi nije jasno to oko ugradnje tog lonca koliko sam gladao fabrički je zavaren na grani iza sonde. Znači mora se seći ili grešim. Koliko sam video većina proizvođača prodaje i grane sa loncem. 

Pa da,pretpostavljam da se mora seci...javicu sta sam uradio i sta predlazu,ceka me tehnicki za jedno dve nedelje da zavrsim pa da ne skidam dva puta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic
pre 15 minuta, sinisa66 je napisao:

Pa da,pretpostavljam da se mora seci...javicu sta sam uradio i sta predlazu,ceka me tehnicki za jedno dve nedelje da zavrsim pa da ne skidam dva puta :)

Pratim desavanja ! Razmisljam se i o polovnom akrapu pa da mi neko secne postojecu granu i napravi slip on adapter za oba topa, pa kad je tehnicki turim fabricki i onda zamenim sa akrepom ...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja