Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: XR1000,DR650,XMAX250,AEROX,APN4

Pozzz. ako neko hoce da kupi dobrog v stroma 1000 2014 god neka me nazove. Nije u oglasima voleo bi da ga kupi ljubitelj V STROMA cena pristupacna. 0642974444

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Konacno stigle maglenke posle obavezne zajebancije sa nasom carinom.uskoro sledi montaxa pa me zanima gde si ugradio prekidac?924c30f899c686fae438fef4dd6f9929.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T
On 18.1.2021. at 16:49, perone je napisao:

Pozzz. ako neko hoce da kupi dobrog v stroma 1000 2014 god neka me nazove. Nije u oglasima voleo bi da ga kupi ljubitelj V STROMA cena pristupacna. 0642974444

 

Daj malo više informacija, neku sliku i cenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 19.1.2021. at 16:40, savavavan je napisao:

Konacno stigle maglenke posle obavezne zajebancije sa nasom carinom.uskoro sledi montaxa pa me zanima gde si ugradio prekidac?924c30f899c686fae438fef4dd6f9929.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Obelezio sam na levoj,prekidac sam dodatno kupio jer mi se nije dopao iz paketa

IMG_4616.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Obelezio sam na levoj,prekidac sam dodatno kupio jer mi se nije dopao iz paketa
IMG_4616.thumb.JPG.3f66793fc5b1aa1a1231d8d52a47308c.JPG
Izgleda super daj neki link gde si kupio posto svakako moram da produzavam instalaciju da bi namontirao prekidac na volan a stvarno izgleda lose

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 14 sati, savavavan je napisao:

Izgleda super daj neki link gde si kupio posto svakako moram da produzavam instalaciju da bi namontirao prekidac na volan a stvarno izgleda lose

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Pogledaj samo gde je shipping jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Hvala

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
logo.png
PUIG.TV

Discover more about our product: Touring Screen for Suzuki DL650XT V-STROM 2018. Information on mounting, variations...

 

Dali ima možda koji ovaj vizor stavljen na stromiča, pa bi zamolio kako je s tim, ako koji ima kakve su poboljšanja odnosno na original.

Dali se vam čini ovaj vizor lošeg izgleda ili je dobar.

 

Hvala na odgovorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

         Ja sam poručio od Ivana iz Bg, radi imitaciju givijevog za 50 evrića, čekam da mi stigne ovih dana. Duži je od orginala 18cm. uzeo sam ga zato što mi vetar lupa i u najvišljoj tački po vrhu kacige i to me nervira. Imam stroma 2004, vidim da ti teraš nešto novije, možda nebi bilo loše da probaš sa Ivanom, hvale ga ljudi.

         Pozdrav :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

Da teram novog, i več sam u kontaktu sa Ivanom, več smo razgovarali, bi ga naručio, pa me jebe transport ovdje u Sloveniju bog ove jebene korone.

Ako ništa drugo, pričao sam sa njim, da kad otvore granice, dođem kod njega.

Kad dobiješ od njega, daj možda koju sliku na forum ili mi pošalji na poruku, da vidim kakko izgleda.

 

Koje si visine, da vidim paše li meni isto.

 

mučo grazija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Sa Ivanom nema greške, čovek pravi čuda. Ako ti znači ja mogu preuzeti od Ivana i autobusom poslati, verujem da može i tako.

poslato preko one stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

saxi, fala ti na ovome, kad se dogovorim sa Ivanom onda če te kontaktirati, može i ovako, da avtobus dotera do Ljubljane.

Kad budu kifli vrući , javit ču se ti.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

        Ja sam visko 184, kada stigne vitir slikaću i okačiti sliku. A ta korona jeste problem, ja sam planirao letos za Sloveniju i na kraju smo morali otkazati bukirani smeštaj, baš mi bilo krivo. Nadam se da će ova godina bit bolja :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

I ja se nadam, baš sam iste visine kao ti, pa me mnogo interesira, kako če da izgleda, ako se mi sviđa onda če Ivan opet raditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: V-Strom 650

Nego hteo sam nesto drugo da vas pitam.Ako je ukupna nosivost nasih malih stromova 420ak kg sta se desi kada premasimo tu tezinu.Pre neki dan sam izmerio motor sa svom opremom(nosac zadnjeg kofera sa koferom i nesto stvari u njemu,bocni nosaci,rol barovi,ostae sitnice...) na njemu sem bocnih kofera i to je oko 235kg.Ja 100kg i supruga blizu 80 + oprema na nama vec smo na maximumu ako ne i preko. Kada krenemo na neko vikend putovanje i dodamo poprilicno stvari u bocne kofere i natovarimo i njih,napunimo zadnji kofer,tank torba, tada smo dosta premasili nosivost motora.Sta se tada desava sa motorom? Koje su posledice tog preopterecenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 27.1.2021. at 22:05, Nordkapp je napisao:
logo.png
PUIG.TV

Discover more about our product: Touring Screen for Suzuki DL650XT V-STROM 2018. Information on mounting, variations...

 

Dali ima možda koji ovaj vizor stavljen na stromiča, pa bi zamolio kako je s tim, ako koji ima kakve su poboljšanja odnosno na original.

Dali se vam čini ovaj vizor lošeg izgleda ili je dobar.

 

Hvala na odgovorima

Jesi probao sa dodatkom(kupio sam na AliExpress), visok sam 188 cm

IMG_4617.JPG

IMG_5262.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 713 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Imam ja na KP u prodaji i ove maglenke i deflektor ili dodatak na vizir boje dima ako nakoga interesuje.
Pusti link za deflektor, ne mogu da nadjem.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06
Pre 23 sati, ThePainkiller je napisao:

Mislim da imamo pobetnika meseca... :jee1:

 

e6c1dbbbd0e5-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha TDM 850, 2002. godište, Touring, vozilo prešlo 63000 km, Senta. Cena...

 

 

Pre 17 sati, Motorcyclist je napisao:

Fali moto industriji vecih iskoraka u proizvodnji motora, vecih i smelijih a ne samo iz godine u godinu lickanje, dotezanje, remapiranje, elektronika... Nesto kao kada su se japanci utrkivali ko ce napraviti najbrzi motor ili kada je Yamaha oduvala sve sa prvom Yamahom R1... Toga danas nema.

 

On 19.1.2021. at 16:40, savavavan je napisao:

Konacno stigle maglenke posle obavezne zajebancije sa nasom carinom.uskoro sledi montaxa pa me zanima gde si ugradio prekidac?924c30f899c686fae438fef4dd6f9929.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

meni nisu jos :jok:

problem je sto prodavac ne salje papire sta je u kutiji tako da sam i jao imao isti slucaj sa carinom. trazili su mi racun ili bilo koj dokaz sta je u kutiji i koliko kosta. evo proslo je 2 nedelje kako sam im poslao dokaz o narudzbini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina

jesam probao i ovog sa aliexpresa, ali nije bilo znatno bolje, pa ništa u prolječu ili kad tad , kad se otvore zemlje, ču lično do Ivana da mi sredi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
Pre 7 sati, dl minak je napisao:

Nego hteo sam nesto drugo da vas pitam.Ako je ukupna nosivost nasih malih stromova 420ak kg sta se desi kada premasimo tu tezinu.Pre neki dan sam izmerio motor sa svom opremom(nosac zadnjeg kofera sa koferom i nesto stvari u njemu,bocni nosaci,rol barovi,ostae sitnice...) na njemu sem bocnih kofera i to je oko 235kg.Ja 100kg i supruga blizu 80 + oprema na nama vec smo na maximumu ako ne i preko. Kada krenemo na neko vikend putovanje i dodamo poprilicno stvari u bocne kofere i natovarimo i njih,napunimo zadnji kofer,tank torba, tada smo dosta premasili nosivost motora.Sta se tada desava sa motorom? Koje su posledice tog preopterecenja.

Onda nema druge, ti smrsavis na nekih 75, a žena na nekih 65, stvar sređena:hot_dog:.

Šta bi bilo? Nedaj bože ništa. ali ako jest, onda ako ide nešto naopako, firma to jest suzuki s s tim, što su napisali max težinu, ograniči od morebitnih žalbi ili drugo. A i sam motor više ne daje onda ono što bi hteo.

Ili pakuj samo pola od onog što si nameravao, da upakuješ, umesto 10 parova donjeg veša-gače, uzmi 5 komada, jer svaki drugi dan možeš da jih okreneš pa eto i sa drugim stavrima tako, onda kad su več do duše puno prljave baciš jih, pa ima onda i mesta i manje kilaže...:jee2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: V-Strom 650

Haha odlicne ideje.Ma i sta ce nam gace.A i za kilazu si u pravu.Nadam se da si u pravu i za to da nema nekih posledica usled preopterecenja.Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ima posledica, kako nema? Vešanje ne radi u optimalnom režimu, veći je stres na kočioni sistem. 

 

Možeš da putuješ, neće ništa da pukne ali će ti sam motocikl postaviti limit u performansama i brže ćeš da se umaraš. 

 

Vozio sam ER5 sa 150 litara prtljaga, ja sa 115kg sa opremom i devojka sa 75kg. Skoro pa pola tone na dva točka. Od Smedereva do Ulcinja i nazad od zadnje gume nije ostalo ništa. 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja