Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Danas je bas bio topao i fin dan i kako ga ne iskoristiti za kaficu u prirodi (uz dobro drustvo):

 

1608836843421.thumb.jpg.9ecb0a0a3335643754d3263298942de4.jpg

 

Pogotovo sto sam skontao da se Strom nije vozio skoro 2 meseca. Kad prolete toliko vreme.

 

viber_image_2020-12-24_13-06-06.jpg

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 1 sat, darko dav je napisao:

23000din za taj rad je baaaaas mnogo.Naravno uvek ce biti onih koji kazu dao si toliko para za kupovinu novog,a mnogo ti je za servis.Meni jeste mnogo.

Prosle godine imao sam u planu kupovinu novog i posle par dana trebalo je da se krene za Mongoliju.Tamo vamo i jos neke ideje ode to na preko 25000km,a da nemam uslova za obavezan servis po intervalima.Atila mi je ponudio da od njega kupim ulje i filtere i sam zamenim kad treba po njegovom savetu i uvazice mi garanciju kao da sam kod njega radio.

E tako se radi,svaka njemu cast na poslovanju,u BG to sigurno ne bi proslo.A i dosta je povoljniji u odnosu na druge

Da ce Bog da se zavrsi ovo sranje,pa da nastavimo svi gde smo stali

 

 

 

 

 

Neke stvari mogu i sam uraditi ali bih radije dok je nov da u servisnoj knjizici pise da je radio ovlasteni servis plus pecat. Davno sam naucio ako ne platis na mostu platices na cupriji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Danas je bas bio topao i fin1 dan i kako ga ne iskoristiti za kaficu u prirodi:
 
1608836843421.thumb.jpg.9ecb0a0a3335643754d3263298942de4.jpg
 
Pogotovo sto sam skontao da se Strom nije vozio skoro 2 meseca. Kad prolete toliko vreme.
 
viber_image_2020-12-24_13-06-06.jpg.03203fe2c57faec876903427f3c2af6e.jpg
 
Cini mi se da sam vas sreo na mosto slobode oko pola 4 i zavideo sto sam autom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Cini mi se da sam vas sreo na mosto slobode oko pola 4 i zavideo sto sam autom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Isto se iskoristio dan za posetu prirodiff6dd12304fd10d3d09e3b6ea4d17f92.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650
12 hours ago, savavavan said:

Cini mi se da sam vas sreo na mosto slobode oko pola 4 i zavideo sto sam autom

Da tad smo se vracali u grad te smo sigurno bili mi :-) Kolega na hondi je izuzetno saren bio pa ga lako uociti :-D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Kako je ova godina totalno luda, eto i za kraj iste jos jedan prolecni dan. A samim time se naslo vremena i za jednu kaficu.

 

DSC_4060_1.thumb.jpg.1dc563d97d3719a8514a0982adcf8db8.jpg

 

I da ne ispadne da se samo crf-ovi vozikaju :)Doduse oni mogu da se odmaknu vise od 20m od puta jer im blato prestavlja mnogo manji problem. Za Stroma i ovo je dovoljno dobro mesto za kafu (dalje od ovoga nije bilo pametno pokusavati bar sa fabrickim gumama).

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Potrebno misljenje kolega

SWMotech 175eura  vs  GIVI 115eura

Jel vredi Motech tih 60 eura vise ili ce i Givi dobro odraditi posao?

sbl0575710000b_3_xl.jpg

rol-bar-za-motor-kappa-KN3101.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 454 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Radice givi posao, kako ne. Kod sebe imam original suzuki (made by givi) i zadovoljan sam. Izgleda cvrsto i nema vibracija. Takodje dosta ljudi ovde ima Sebine crash barove i odlicno su se pokazali.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 17 sati, baneBP je napisao:

Potrebno misljenje kolega

SWMotech 175eura  vs  GIVI 115eura

Jel vredi Motech tih 60 eura vise ili ce i Givi dobro odraditi posao?

sbl0575710000b_3_xl.jpg

rol-bar-za-motor-kappa-KN3101.jpg

Pogledaj kako izgleda mesto gde se nalaze vijci. Kad odvrnes vijke da bi montirao crash bar kod Givi-ja na mestu gde je glava vijka je caura koja nalegna7ulegne na orginal ram i glava vijka lepo sedne(plus ukrasne kapice) i fiksira crash bar. Kod Motech-a toga nema nego glava vijka pritiska plocu( isto je i kod Sebe). Debljina zida cevi kod SW-Motech,Hepco&Becker,Givi,( ima i nekih USA proizvoda i Indonezija)i slicnih u odnosu na Sebin ili drugih manufaktura se ne mogu porediti jer Seba ima cevi sa debljim zidovima cevi. Treba misliti i o tezini crash bara koji dodavaju vibraciju. Crash barovi pomazu kod padova motora u mestu ili manjim brzinama a kod vecih brzina ne pomaze bas puno. Licni montirao Givi(Motoland) i zadovoljan sam. 

IMG_4622.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
Pogledaj kako izgleda mesto gde se nalaze vijci. Kad odvrnes vijke da bi montirao crash bar kod Givi-ja na mestu gde je glava vijka je caura koja nalegna7ulegne na orginal ram i glava vijka lepo sedne(plus ukrasne kapice) i fiksira crash bar. Kod Motech-a toga nema nego glava vijka pritiska plocu( isto je i kod Sebe). Debljina zida cevi kod SW-Motech,Hepco&Becker,Givi,( ima i nekih USA proizvoda i Indonezija)i slicnih u odnosu na Sebin ili drugih manufaktura se ne mogu porediti jer Seba ima cevi sa debljim zidovima cevi. Treba misliti i o tezini crash bara koji dodavaju vibraciju. Crash barovi pomazu kod padova motora u mestu ili manjim brzinama a kod vecih brzina ne pomaze bas puno. Licni montirao Givi(Motoland) i zadovoljan sam. 
IMG_4622.thumb.JPG.715c3b6cac168abdcd94072da96dfa52.JPG
Koje su maglenke posto razmisljam da u skorije vreme pazarim neke a ove mi izgledaju ok

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 4 minuta, savavavan je napisao:

Koje su maglenke posto razmisljam da u skorije vreme pazarim neke a ove mi izgledaju ok

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Kupljene letos sa Aliexpress-a, vrlo zadovoljan

https://www.aliexpress.com/item/4000571207271.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1fae4dfc9sOjkX&algo_pvid=2c8ce97e-d22d-451e-b673-16c5f68239a3&algo_expid=2c8ce97e-d22d-451e-b673-16c5f68239a3-13&btsid=0bb0623616096132382598737e5a59&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
pre 1 minut, savavavan je napisao:

Mislim da ce veceras biti porucene ipak mi je sutra rodjendan

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Sretan rodjeni dan :givemebeer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Slovenija-Zlatibor-Ljubiš
  • Motocikl: Strom 650 xt adventure 2018 godina
pre 41 minuta, savavavan je napisao:

Mislim da ce veceras biti porucene ipak mi je sutra rodjendan

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

I od mene Sretan rođendan, neka ti bude sa srećom in puno zdravlja, a najviše mnogo lijepih kilometara sa motorm na drumu bez problema.

:jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pre par meseci na pauzi u Takovu sretnem kolegu na BMWu GS 800. Zali se da su mu brzine prekratke i da je stalno na menjacu. Pita me kakav je Strom. Uz osmeh rekoh mu "Elastican kao zvaka. U 4. od 30 kmh do 150 kmh bez problema :)"

Jedna od najjacih stvari na ovom motoru mi je taj V2 agregat. Nisam ranije imao puno iskustava sa njim i nisam znao sta da ocekujem a ovo sto sam dobio mi stvarno odgovara. 

Elasticnost + pouzdanost/izdrzljivost + mala potrosnja = moja dobitna kombinacija.

Jedva cekam da ga ponovo zavrtim na prolece :na_glavi:

IMG_20200906_135948676_HDR.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 3 sati, baneBP je napisao:

Pre par meseci na pauzi u Takovu sretnem kolegu na BMWu GS 800. Zali se da su mu brzine prekratke i da je stalno na menjacu. Pita me kakav je Strom. Uz osmeh rekoh mu "Elastican kao zvaka. U 4. od 30 kmh do 150 kmh bez problema :)"

Jedna od najjacih stvari na ovom motoru mi je taj V2 agregat. Nisam ranije imao puno iskustava sa njim i nisam znao sta da ocekujem a ovo sto sam dobio mi stvarno odgovara. 

Elasticnost + pouzdanost/izdrzljivost + mala potrosnja = moja dobitna kombinacija.

Jedva cekam da ga ponovo zavrtim na prolece :na_glavi:

IMG_20200906_135948676_HDR.jpg

Jedva cekam da ga ponovo zavrtim na prolece :na_glavi:

Kako mozes da izdrzis do proleca ? Cim sine sunce ja hop i eto me na asfaltu. Jedino posao me moze spreciti(radim na brodu) :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
23 hours ago, Bratislav 1973 said:

Kako mozes da izdrzis do proleca ? Cim sine sunce ja hop i eto me na asfaltu. Jedino posao me moze spreciti(radim na brodu

Jbga ne privlace me nesto lokalne voznje ispod 200 km i ne da mi se paliti zimi motor zbog toga.

Navikao sam da 4 zimska meseca ne vozim vec samo citam, gledam, planiram i skupljam lovu ;)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Sprint

Pozdrav kolege, da li neko zna, da li je isto sediste za strom 650 i strom 1000, 2005god?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Isto je kačenje i oblik je sličan jedino je vozačeva deo na 1000ccm za 2cm vislji, tj deblje je sedište na hiljadarci.

Vozio i jedan i drugi i mnogo mi udobnije bilo na hiljadarci i vislje se sedi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8
Isto je kačenje i oblik je sličan jedino je vozačeva deo na 1000ccm za 2cm vislji, tj deblje je sedište na hiljadarci.
Vozio i jedan i drugi i mnogo mi udobnije bilo na hiljadarci i vislje se sedi
Tako je, neznatno više sedenje itekako doprinosi većoj udobnosti. Već kod druge i treće serije malih Smorova i velikih, sedišta nisu kompatibilna. Plus su na velikim iljadarkama od 2014 do 2019 dosta neudobnija sedišta, fali im mekoće, pretvrda su mi. Istini za volju ima ih još gorih, ali je u odnosu na prve modele ovo značajan korak u nazad što se tiče udobnosti.

poslato preko one stvari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja