Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki v strom 650xt
SWMotech set je 1510 e (3 kofera + nosaci) (Plattner)
adv_xx_xxx_7500x_x_8_xl.jpg&key=acdd21fb3a868151a903c92036099f6214d7bdc8e300e540632bd3d4cf0f1008 SW-MOTECH.COM
The SW-MOTECH Adventure set in silver for Suzuki V-Strom 650 / XT provides protection for your luggage in the form of... Zanemariti sliku i otici na link, cene na sajtu su kao kod Plattnera
 
Kappa i Givi oko 45-50.000 centralni kofer+ oko 70-80.000 dinara 2 bocna + nosaci = opet dodje oko 1500e (Motoland)
 
Budu nekad neke akcije i tamo i ovamo ali ne ide to bas puno dole.
 
Moze i jeftinijeb0f0531f0a96adcf15026399a4bbec09.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 21 sati, zdjelarm je napisao:


Motor je divan.

Glupo je na low budget motor staviti kofere koji ce vredeti 1/3 motora.

Ako ces da pravis adventure, onda pazari vecu kubikazu i adventure opremu, mada je veliko pitanje sta je tu adventure, a da nije pomodarstvo...

Strom je jeftin motor koji pruza sva uzivanja ali ipak treba ostati na zemlji i biti srazmeran.

Za par dana je i torba dovoljna, a za dvoje je slabasan, pa onda i sta ce ti koferi, a ako ti bas trebaju svi rade posao :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisko budzetni motor ili ne koferi se mogu prebaciti i na visokobudzetni motor sta god znacilo nisko ili visoko budzetni motor. Uglavnom meni je bitan prostor tj velicina kofera( dve osobe na motoru). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 23.9.2020. at 15:55, baneBP je napisao:

Set aluminijumskih kofera 1500 eura :stabre:

Trenutno koristim rol torbu Louis (vodonepropusnu, 50L) i ok mi je za solo varijante 3 dana puta ali definitivno mi treba neko trajnije resenje za duza putovanja. Moj plan za prtljag za putovanja od 10+ dana bi bio Kappa Garda 52l gornji + Seba bocni nosaci + vodonepropusne torbe na bokove od 30-40 litara. 

 

@Bratislav 1973

Vidim jos teras fabricke gume pa me interesuje koliko si km iz njih izvukao i kako si zadovoljan?

Imam i Givi roll torbu 40lit takodje. Gume su presle od 03.06.2020 9200 km, imao sam nekih 80km po ozbiljnoj kisi kad su imale otprilike 7500 km, od Prijepolja do iza Mojkovca, ekstra zadovoljan. sledeci set ili ce biti isto A40 ili A41. Sa ovim gumama sam isao i lagani off( slapovi Sopotnice,Kamena Gora, Pancicev Vrh, Majdanpek okolina, uz Moravu kod mesta Katrga), dolina Jorgovana ide na fuzaster, mogu jos sigurno 2000km. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zdjelarm, 128 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: Honda Africa Crf 1000 adv
Nisko budzetni motor ili ne koferi se mogu prebaciti i na visokobudzetni motor sta god znacilo nisko ili visoko budzetni motor. Uglavnom meni je bitan prostor tj velicina kofera( dve osobe na motoru). 

Aj da pojednostavimo.

Sto bacati pare na skupu opremu koja nije nuzna.

Potrositi pare i videti lepe prizore a svaki kofer ili torba ce odraditi.

Kofer je kofer, stignes gde treba i skines ga isto kao i torbu.

Obicno kada kupujes motor das poslednji tesko zaradjeni dinar pa su koferi uvek skupi...

Aj da ne mlatimo vise, jebes kofere fora je u stromu.

Uzivajte svi


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
Pre 12 sati, savavavan je napisao:

Moze i jeftinijeb0f0531f0a96adcf15026399a4bbec09.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Prodavnica u Ljubljani nudi ok cene za opremu. TC Motoshop Ljubljana. Kofere i nosace kofera sam kod njih kupovao. Razlika u ceni izmedju Motoland i TC Motoshop je znatna ako imate opciju da vam neko ili vi sami donesete gde jos imate opciju povracaja PDV-a. SW Mototech ima u Budimpesti. Najbliza LOUIS Motorrad cini mi se da je u Austriji,Gratz. Louis Motorrad salje robu DHL-om za Srbiju, carina i porez zavise od cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Prosle zime Motoland davao 10% popusta na svu Givi i Kappa opremu ukljucujuci i kofere + kupovina na Intesa kreditne kartice na 12 meseci bez kamate. Merkao sam Garda set ali jbga tada nisam imao motor i nisam znao sta ce biti od kupovine.

U svakom slucaju za sledecu godinu mi trebaju rollbar i centralni kofer pa videcemo sta ce biti ove zime. Polako, ne zurim.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Evo bas malo pre sam zvao Motoland kazu opet je akcija 10% ali nema od Garde i Trakkera nista. Treba da dodju nove isporuke od 15.10.

Kofer Kappa Garda 52L 26000 din + 4500 ploca /12 rata = ~2500 din mesecno (to je bez popusta jer ne znaju da li ce popust ostati i posle 15.10.) Socijalna varijanta za nas sto nemamo za aluminijum :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Cene varijaju od majstora do majstora, uglavnom ne bi trebalo da izađe više od 100eur za ofarbano celo krilo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzi Q 650 DL
Pre sat vremena, MiljanX je napisao:

Hvala na informaciji, jos ako imate da mi preporucite nekog majstora u Beogradu i totalno ste mi resili problem :D 

0637545846 Bane (Miljakovac) Slobodno se pozovi na mene. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzi Q 650 DL
pre 6 minuta, MiljanX je napisao:

Hvala puno svima :)

Cekam u motolandu da ga dobiju, crash bar je na prvom mestu znam :) 

Ne čekaj, idi kod Sebe... bolji, lepši i jeftiniji. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V Strom 650XT

Zvao sam coveka jos pre mesec dana al bio je na odmoru.. Uglavnom, zvao sam ga upravo i odma danas idem da ostavim motor, hvala svakako ;) 

 

Edit: Nije bas jeftiniji, al verujem da je lepsi i bezbedniji sto mi je svakako na prvom mestu :D Tako da to je to 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Ja sam u Motolandu Kappa crash bar platio 85e za mog Stroma. Zovi pitaj.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja sam pre za Kappa crash bar, nego kod Sebe, a razloga je puno.

Inače imam jedno pitanje, kako sam visok 186cm, a retko sedam na motor u zadnje vreme, pa me uredno žulja sve, od kolena, preko dupeta do kičme, drugar koji je 10ak cm višlji od mene, mi se pohvalio da se preporodio kad je iz Grčke naručio i montirao na malog Smora pločice koje za 2,5cm pomeraju fuzastere na dole.

Evo i kako to sranjce izgleda:
https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-1000-v-strom-2013-2018/foot-peg-lowering-kit-detail

Kako je glupa Korona uzela maha, pa je protok ljudi i robe otežan, interesuje me dal neko možda koristi ovo i dal bi bio rad preslikati ako ima crtež-skicu, pa da sa tim crtežom probam ovde da mi izrežu komad gvožđa i isprobam taj hvaljeni izum  :)

Ako neko to koristi, voleo bih čuti i od njega utiske, jer se drugar Marko hvali da mu je to najbolja investicija na motoru koju je pazario, a svašta je stavljao dok je malog Smora, a svoju veliku radost kinđurio i vozio, dok je nije predivnom tricolore Paprikom zamenio  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1052 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Zvao sam coveka jos pre mesec dana al bio je na odmoru.. Uglavnom, zvao sam ga upravo i odma danas idem da ostavim motor, hvala svakako  

 

Edit: Nije bas jeftiniji, al verujem da je lepsi i bezbedniji sto mi je svakako na prvom mestu Tako da to je to 

Mili...

Javi mi se...

Poslao sam ti PP... Nadam se da možeš čitati i imati Privatne poruke...

 

Nemoj WD i ostalo, javi se i mislim da ćemo 90% toga rešiti, a onda polako i vidi posle šta ćeš. Ne zaleći se sad odmah sa 100,200,400 evra...

Polako...

 

 

Ah da..

 

Hvala na informaciji, jos ako imate da mi preporucite nekog majstora u Beogradu i totalno ste mi resili problem  

 

Nisam Majstor, ali mogu da pogledam...

Planiram Automotive Detailing Studio da otvaram, pa mislim da bi moglo da se smanji to što ti para oči...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
7 hours ago, saxi said:

Ja sam pre za Kappa crash bar, nego kod Sebe, a razloga je puno.

Inače imam jedno pitanje, kako sam visok 186cm, a retko sedam na motor u zadnje vreme, pa me uredno žulja sve, od kolena, preko dupeta do kičme, drugar koji je 10ak cm višlji od mene, mi se pohvalio da se preporodio kad je iz Grčke naručio i montirao na malog Smora pločice koje za 2,5cm pomeraju fuzastere na dole.

Evo i kako to sranjce izgleda:
https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-1000-v-strom-2013-2018/foot-peg-lowering-kit-detail

Kako je glupa Korona uzela maha, pa je protok ljudi i robe otežan, interesuje me dal neko možda koristi ovo i dal bi bio rad preslikati ako ima crtež-skicu, pa da sa tim crtežom probam ovde da mi izrežu komad gvožđa i isprobam taj hvaljeni izum  :)

Ako neko to koristi, voleo bih čuti i od njega utiske, jer se drugar Marko hvali da mu je to najbolja investicija na motoru koju je pazario, a svašta je stavljao dok je malog Smora, a svoju veliku radost kinđurio i vozio, dok je nije predivnom tricolore Paprikom zamenio  ;)

Lepi, meni su spusteni fuzasteri na svapskom sranju, ima razlike, noge su ispravljenije, samo lako cizma kaci asfalt. Bar je na mom mopedu tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja