Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Realno Dzabe. Ima mana, vidi se da je stajao, nisu original retrovizor, ogreban, ali opet za te pare, vredi. 

Ko traži nešto ovako da požuri. Bilo je ivakvih ponuda i ranije, ali odu za par dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Ovo će otići za manje od 24h

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Hahahahahhaaa


Nema ga!!!!

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650
Pre 7 sati, Nenadbg88 je napisao:

Koja je cena bila?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

2500 evra, čini mi se 2004 godište, prešao 80 i nešto hiljada ali ne znam da li kilometara ili milja s obzirom da mu ne brzinometar u miljama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

I ja moju...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Ovog mog je lik stavio na Polovne Automobile i samo napisao spojeno VStrom, u pretrazi ga nije bilo jer sam ja kucao DL1000.
Drugar mi slucajno javio jer zna čoveka, a ja slučajno sutradan išao u okolinu Niša, i eto :-)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara
  • Motocikl: vespa px200,,vstrom 650 xt
3 hours ago, gago12 said:

Ako nije tajna, koliko si platio?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 

Nije naravno, 100e, pomoc od drzave :sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Da li neko zna sta je po sastavu originalno Scootoiler ulje za podmazivanje lanca? SAE90 nije sigurno. Deluje kao da je neko lako masinsko ulje u pitanju...

 

Kad sam kupio motor kupio sam i to ulje i sipao u oiler, plavo zimsko sam uzeo tada. Kad isprska po ramu i tocku relativno lako se sapere puskom na perionici, isto kada iskaplje po podu sapere se relativno lako. Jos ako uzmem brake cleaner pa na vruce naprskam, pa to sve bude kao novo. Kad mi je nestalo njega kupio sam na pumpi obicno SAE90 koje se inace kao preporucuje za lanac, pa to je sacuvaj boze... Em masno kad iskapa po podu i ostaje kao da je motorno ulje, a po ramu i tocku napravi takav svinjac da je to haos, da sam mazao govnima da izvinete lakse bih oprao, ni brake cleaner ga ne skida tako lako. Jedva sam danas to sredio, sve je usvinjeno kao da sam mazao mascu, a ne uljem. Ubuduce samo Scootoiler ulje, razlika nebo i zemlja, dok ne nadjem nesto sto je slicno po sastavu. Jeste 1500 kinti pola litra ali vredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Gde si ti video litar za 10e? :)I jesam tad narucio bio, Sekula mi je doneo. Platio sam bio 1560 + postarina, za 0.5L. Ima na kp za iste pare u Rumi, narucio sam crveno letnje sad. Nego me zanima sta je unutra....nasao sam sad tu prvu flasicu i bilo je malo pri kraju, potpuno je drugacije od SAE90 po svemu. Drugi miris, tecljivije dosta, lakse se pere...nesto kao izmedju motornog i masinskog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Moja greska, sve sam nesto kontao da je boca 1l a ne da je 0,5 hahaha.

A i sad gledam poskupelo je prilicno, zadnji put sam pre narucio 4 boce pre ihaha vremena.

Mada msm da Jeftinu zamenu neces naci, svakako je jeftinije nego sprej a mnogo prakticnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja koristim Nisotecov Testerol, radi posao, lako se skida rekao bih, ima ga svuda, košta siću para.

 

www.nisotec.eu/sr-lat/nisotec-testerol

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Probacu i taj testerol. Ma vise me kopka sta je nego sto je do para, jer to stvarno traje dugo, tih pola litra meni traje celu sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Tacno 5 radnih dana je bilo potrebno od prvog ulaska u banku i "Dobar dan. Hocu auto kredit" do isplate love na racun autosalona/ prodavca. Sigurno je moglo to i za 4 dana jer su se malo spetljali ovi kod mene u Intesa filijali pa smo izgubili jedan dan na glupost.

Ja sam svoj deo posla uradio. Ceo iznos od 7730 eura (7550 + 180 Motech centralni) je prebacen Atili i motor je isplacen u celosti. Sad cemo da vidimo koliko njemu treba vremena da isporuci motor. Navodno sutra stize kamion sa 12 komada od kojih je jedan moj. Do petka mi mora poslati papire da zavrsim registraciju i dobijem tablicu da bi mogao da odem kod njega i dovezem motor kuci. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022
Tacno 5 radnih dana je bilo potrebno od prvog ulaska u banku i "Dobar dan. Hocu auto kredit" do isplate love na racun autosalona/ prodavca. Sigurno je moglo to i za 4 dana jer su se malo spetljali ovi kod mene u Intesa filijali pa smo izgubili jedan dan na glupost.
Ja sam svoj deo posla uradio. Ceo iznos od 7730 eura (7550 + 180 Motech centralni) je prebacen Atili i motor je isplacen u celosti. Sad cemo da vidimo koliko njemu treba vremena da isporuci motor. Navodno sutra stize kamion sa 12 komada od kojih je jedan moj. Do petka mi mora poslati papire da zavrsim registraciju i dobijem tablicu da bi mogao da odem kod njega i dovezem motor kuci. 
Nek je sa srecom da te sluzi i puno bezbednih km

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 25.5.2020. at 20:57, baneBP je napisao:

Bio sam danas kod Atile u Horgosu. Dva crna XTa stoje jedan do drugog, zlatne DID zicane felne, cista perverzija (nazalost oba prodata). 

U petak stize sledeca tura, moj je jedan, taman da sredim papire sa bankom. Uzeo sam predracun, sutra se zezam sa bankom i ako bude sve ok za vikend da dovezem mladu kuci ;)

Pozz, jesi li dovezao za vikend? Posto i ja cekam novu turu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Sremcica-Beograd
  • Motocikl: ex Yamaha BT 1100 Bulldog ex V-Strom 650 XT ex Suzuki V-Strom 1050XT now BMW R1250GSA
On 26.5.2020. at 18:12, Dusko Maček je napisao:

Hvala :) 

 

185-186cm, vidi, vozio sam sve i svašta ali nikada nešto da sam vozio neki duži perod, i nikada svoj motor, ali imam utisak da je ovo voziti lako kao bicikl, od kako sam ga isterao vreme mi nije dozvolilo više od 40km ali stvarno kao bicikl :) 

Pozz, kako je sa novim Stromom posle par dana ? Utisci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

2017. kada sam uzimao motor kod Atile trebalo je nedelju dana odkako su pare legle na racun pa to trenutka kada je motor isporucen kod njih. Sveukupno 10 dana odkako smo se prvi put culi telefonom pa do trenutka kada sam ga registrovanog odvezao kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja