Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
33 minutes ago, pitans said:

35k za motor 2006 godište??

Pa da li ljudi verujete da je motor sa 14 godina prešao samo 35.000? Pa ja toliko biciklom pređem...

 

Moj je 2009. godište pa imam na satu 70.000+ pravih naravno..

Evo citiracu sam sebe sa naglaskom na prvu recenicu

"Nisam puno obracao paznju na kilometrazu jer znam da svi sad muljaju vec mi je paznju privuklo stanje motora, dodatna oprema kao i povoljna cena koja nije bila fiksna. 

Cinjenica da je motor prodat za manje od 24h govori o tome da je ponuda stvarno bila dobra."

 

Naravno da nisam rodjen juce, vrlo dobro znam gde zivim i kako kod nas izgleda trziste polovnjaka kao i sta se sve radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

@andra100: Jedno je izgled, a drugo stanje motora. Ja nikad nisam niti ću vraćati kilometražu, a kad kupujem to i ne uzimam kao faktor.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: africa twin rd07a

Kod motora kilometri i godine nisu nikakav, a kamoli presudan faktor, tako da se na te cinjenice moze obratiti paznja ali i ne mora, narocito ako se motocikl kupuje za duzu upotrebu i sa "emocijom" :Sloper: Moja afrika je presla mozda i 325.000km pa me to ne sprecava da i dalje sa njom imam velike planove, samo fino odrzavanje i svaki moped je dobar. Nebitnost kilometraze najbolje docaravaju Japanci stavljajuci brojcanik sa 5 cifara8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000
Drago mi je da sam nekome uspeo pomoći!
Reč "Hvala" je najveće zadovoljstvo za videti i čuti.
Barem meni...

BTW

Malo po njivama... U svom pravom okruženju...
Pred zalazak sunca...e51db4cd0aeb0f486093b92b8e5437e3.jpg&key=89a082f2f382410c4c96e5c4be14b0b4aee0745c3465f43b0407cd03ff06b74b19793e7e8086c8142425001dee8b65d4.jpg&key=19bd73df1edad395a410b5b7defd82e3101f736009dfae74f9ede891fa588a58

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk


mnogo mi se svidjaju te gumice

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
Drago mi je da sam nekome uspeo pomoći!
Reč "Hvala" je najveće zadovoljstvo za videti i čuti.
Barem meni...

BTW

Malo po njivama... U svom pravom okruženju...
Pred zalazak sunca...e51db4cd0aeb0f486093b92b8e5437e3.jpg&key=89a082f2f382410c4c96e5c4be14b0b4aee0745c3465f43b0407cd03ff06b74b19793e7e8086c8142425001dee8b65d4.jpg&key=19bd73df1edad395a410b5b7defd82e3101f736009dfae74f9ede891fa588a58

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk


Ovog žuću sam ja trebao kupiti. Ali sam na kraju odustao iz estetskih razloga. Kako te služi?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Mene za sad odlično...
Ne znam estetski...
Malo poliranja, malo skinuti plastike i zafarbavanja, na zimu... I to je to...
Ja sam realan, da 17 godina stvar, NE MOŽE biti ko nova... Mora imati nešto, meni bitno da nije iskrivljen.
Uradio servis, kupio drumske gume, ove kramponke ću skinem, i to je to... Ja kupio njega, nije on mene...

Ima dosta opreme, koja košta dodatno...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1079 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Da, ja sam se kolebao zbig opreme da ga uzmem. Ali su me na kraju odbile one poluge kočnice i kvačila koje su bile odsečene. Fine auspuhe ima isto. Jel ti smetaju u voznji?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Da, ručice sam se spremio da kupim, cca 3000 rsd. Da budu fabrika.

 

MiVV, dupli topovi...

Pa druže, grmi, ali ima i DB kilere, te može da bude doooosta tiši. Ali grmljavina mi je OK, za grad, staju svi, niko ne izleće. Tu su i originalni izduvi, te se uvek mogu montirati naknadno. Meni je ok MiVV.

 

Givi Kofer E45 mono key

Nosači kofera zadnji, bočni

Crash bar

Handguard

Skid plate veliki

Pancirna creva napred

Stabilizator prednje vile

Distanceri retrovizora

MRA Touring vizir

Maglenke/Dnevna svetla

Štitnici hladnjaka i hladnjaka ulja

Centralni štender

MiVV topovi

Off-road Pegovi

Original izduv

Original plastični skid plate

 

Urađeno menjanje valjda ulja u vilama, zamenjen ležaj upravljača, tako kaže prodavac...

 

Gume su korektne ove Mitas E07 Enduro

 

I plaćen 2550 €

Ja uradio zamenu ulja i filtera, 3L Bardahl 15w50 cca 3300 + 500 valjda filter + filter vazduha 2200 + 350 valjda DOT4 + Kilo antifriza G12 400rsd... Svećice 2x... Dakle servis urađen... Cca 80 €

Kupio Mitas TerraForce-R, 20.000

Kupio Ceradu u Lindi 1500

 

Mislim da je to to...

 

Na zimu ide kod drugara da ga full rasturi, mislim na estetiku, da se ofarba i sredi, i dekle da se ofarbaju, imaju krzotine od kamenčića...

Tako da očekujem da u Martu sledeće godine bude full, i po pitanju estetike... Ah, da... I keramika će biti navučena, da li Kisho ili Gyeon, videćemo...

 

 

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Ha, moj covek, zuti Strom i njiva zakon    20200321_152908.thumb.jpg.31e28f8e54c65a3292ec0fbf1d892ff2.jpg

 

 

 

Kilo žutog stroma...Njivaranja... Yeeeiii... 

 

@BIGDADDY

 

Mili... Sivi je meni Top! Bio prvi pik... Ali sam načuo da Žuti su jači za 5 KS, jer imaju baš baš brzu žutu boju... I ja tako kupim žuti...

 

Žuti sam jedva svario. Kad je klinac rekao, Bumblebee, ja rekao, jest vala, kupićemo žuti, i on je jači samo zbog boje 5 KS, i sa ovim MiVV topovima ima garant još 5 KS... I stavim Kajen filter, možda dobijem još 5-7...

Ima da imam kao SV... Ili TL... 125 KS, ja tebi da rečem nešto...

 

Bitno da je Kila... Kila je Kila! The Kila!

Kila je Majka...

 

 

 

Izvinjavam se, bilo jače od mene...

 

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki versys 650
On 22.5.2020. at 16:53, baneBP je napisao:

Taj motor je u PA oglasima vise od godinu dana koliko ja pratim Stromove (verovatno i pre toga). Ne znam zasto, nisam nikad zvao coveka. Mene je odbila previsoka cena za klot motor bez opreme i ABSa. Koliko vidim i tablica sad izlazi za malo vise od 2 meseca pa imas na 3650e jos oko 250 eura prepisa i registracije,  pa onda obavezan mali servis i da ga neki majstor pretrese malo i spremi za put i tu si vec preko 4000 eura. Pa jos dodas opremu jer sad na motoru nema nista i ako jos dodje guma ili lanac u ovoj sezoni ode to onda i preko 4500. Meni slabo prihvatljivo za putovanja koja ja planiram.

Imao si pre par dana jednog crno sivog Stroma 650 isto bez ABSa ali zato full napakovan sa opremom (bukvalno sve osim bocnih kofera) vizuelno u odlicnom stanju u Batajnici za 3400 nije fiksno. Na satu je imao oko 35.000 km. Jbga dok sam se ja organizovao (jbga bio sam na poslu) lik ga je ladno prodao za manje od 24h. Nazovem on kaze otisao. Takve ponude izadju jednom u 3,4 meseca i bukvalno odu za par dana dok se ostali motori vrte godinu i vise.

Nisam video tog u Batajnici. Bio je i jedan u Pančevu baš dobar, sa gomilom opreme oko 3600-3700 isto nije bilo fiksno. Otišao je za 10-ak dana a ja zbog posla nisam stigao da odem da ga pogledam. Sledeći put ću morati da budem brži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Koliko vama troše 650 stromići.

Ovaj moj po prvom merenju prešao peticu.Pričali mi ljudi nešto drugačije ili ja to ne znam da teram ili nešto ne valja ili pak neko laže.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Meni kila troši ovako...
16L @ 220-240km sve krateži od vožnji, po njivama i tako... Rke drke... Nadam se kad krene tečna vožnja, bude 16L @ 300km

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@jboban

 

1L?

0.65?

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
DL650 K9, pitano je za nas, male

 

 

U JBT, 8.7L! Max...

Mora bilo dvoje na bicikli, i vetar u čelenku, sa full opterećenjem kufera?

Min 3.14L! Isto to sa vetrom u leđa i nizbrdo sa Kopaonika?

 

PS

Izvini... Upoznaćete me, pa skapirati da sam ja uvek za šegu... Izvini molim te ako sam preterao!

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Mi veliki imamo pravo klasa svuda

 

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

 

 

Njaaa...

Ja sam mali...

 

180cm...

95kg...

Tek prohodao sa motorom...

 

Polako...

Još nemam ausvajs! Ne mešam se ja svuda, ko maslac... Ima vremena...

 

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

 

 

3f490369bc2577179eedb8b5a68b236d.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
U JBT, 8.7L! Max...Mora bilo dvoje na bicikli, i vetar u čelenku, sa full opterećenjem kufera?
Min 3.14L! Isto to sa vetrom u leđa i nizbrdo sa Kopaonika?


To su greške u unosu, nekad ne upišem baš u trenutku sipanja, ali konačan prosek je tačan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Vozio sam stroma 650 7 god, kupljen nov 2008.

potrosnja i kod njega varira u zavisnosti od stila voznje!

Najcesce vozim lagano i tada prosecno trosi 4-4,5l

Na putu za grcku nas dvoje dva kofera i rol torba vozen u rasponu od 110-140 trosio je 5,5l!

jednom prilikom sam isao auto putem iz Bga do Kga i povuku me dvojca na KTMovima i krenem da ih pratim, ceo put je bilo preko 160-170 pun gas potrosnja je bila preko 8l!

 

Sto se tice potrosnje ulja, od pocetka je trosio ulje od zamene do zamene ali nije bilo potrebno dolivati! Nikada nije doslo ni do minimuma!

Na visokoj temperaturi i dugim voznjama do Grcke sam primetio razliku u nivou ulja palo je sa maksimumam malo ispod! Da je vozen iz dana u dan tim tempom vrv bi bilo potrebno da se dolije ulje!

Uvek je sipano motul 300V 15/50

Motor je prodat sa 50 kkm i covek je prezadovoljan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja