Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ova kombinacija boja cak mi i nije losa

 

Da li neko zna ko je kupovao nove motore i modele,kada moze da se ocekuje kod nas u Srbiji i da li postoji popust za prve komade

Eto cisto pitam:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Suzuki V strom je moja prva ljubav doduse 650!

 

I mislim da je to bila jedna od najboljih kupovina ko ga je kupio za 6400€ kao ja novog!

 

Svi proizvodjaci jure Bmw 1200 ali ne po tehnologiji i dizajnu vec uklapaju dizajn i tehnologiju u svoju sto vecu cenu!

 premijum proizvodjaci Ducati Bmw imaju istu kubikazu i ogromnu pocetnu cenu osnovnih modela!

 

Jedina je Yamaha zapocela svoj segment u 700 ccm ali smo je cekali predugo pa je Ktm pretekao sa izbacivanjem modela u toj kategoriji pre nje!

 

Poslednje generacije V stroma bez obzira na ccm imaju malo specifican dizajn pa nam je potrebno malo da se naviknemo! Setite se kad je izaso novi model 2011 ili 2012 svi smo govorili da je kao neki vrabac! 

Meni licno je samo cena problem zato sto ne vidim sta su oni znacajno promenili u odnosu na stari model pa da dignu cenu na  14 hiljada! Ram vesanje su skoro isti kao na stromu od pre 15 god!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Strom 1000 je značajno napredovao u odnosu na pre 15 i više godina kada je izašao prvi model. 

I u pogledu ogibljenja, kočnica, raznih elektronskih pomagala za razliku od 650 čije se promene najviše svode na oblik plastika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Slazem se 

Ali jos znacajniji je porast u ceni koja je mnogo vise porasla u odnosu na ulozeno!

osam godina sam vozio stroma 650 2008 god !

Nauzivao se, samo sipao i vozio!

Kupio sam ga zato sto je cena bila jako povoljna a on pravi putni motor za razliku od Versysa koji je bio iste cene!

izuzetno kvalitetan motor koga i dan danas hvalim 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
On 11/17/2019 at 1:24 PM, Milanezi said:

Strom 1000 je značajno napredovao u odnosu na pre 15 i više godina kada je izašao prvi model. 

I u pogledu ogibljenja, kočnica, raznih elektronskih pomagala za razliku od 650 čije se promene najviše svode na oblik plastika.

Mico ta elektronska pomagala samo zadaju glavobolje. Nista ne fali tvom Stromcetu sto nema hill holder, elektro gas i jos par sranja koji nicemu ne sluze osim izbijanja para iz dzepa. Konkurencija je ogromna i svi su primorani da nabaciju kojekakva pomagala koja nisu imali ranije. 

Po meni, unapredjene kocnice i ogibljenje su jedina bitna stvar konkretno na ovom Stromu, ako su uopste to menjali. Ostalo je sminka... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
pre 55 minuta, M a R k o je napisao:

Mico ta elektronska pomagala samo zadaju glavobolje. Nista ne fali tvom Stromcetu sto nema hill holder, elektro gas i jos par sranja koji nicemu ne sluze osim izbijanja para iz dzepa. Konkurencija je ogromna i svi su primorani da nabaciju kojekakva pomagala koja nisu imali ranije. 

Po meni, unapredjene kocnice i ogibljenje su jedina bitna stvar konkretno na ovom Stromu, ako su uopste to menjali. Ostalo je sminka... 

Slažem se, pomenuo sam tu elektroniku u smislu da su morali nekako opravdati povećanje cene, ne preke potrebe. 

Sad ovaj novi 1000 ima dodatno nekih 5-6 elektronskih džidža, Bog te pita dal je to stvarno neophodno (sigurno da nije) ali to prodaje motor i konkurencija to isto gura kao must have. Ako to ne budeš imao za 5 godina, nećeš biti konkurentan na drumu :D

Ja licno bih voleo da su mu recimo povećali rezervoar za 5 litara, nego svu tu elektroniku što su dodali. Isto mislim i za ove čunga lunga tft ekrane, da možeš da se povežeš sa telefonom, tabletom, šporetom, bojlerom....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25
4 hours ago, Milanezi said:

Slažem se, pomenuo sam tu elektroniku u smislu da su morali nekako opravdati povećanje cene, ne preke potrebe. 

Sad ovaj novi 1000 ima dodatno nekih 5-6 elektronskih džidža, Bog te pita dal je to stvarno neophodno (sigurno da nije) ali to prodaje motor i konkurencija to isto gura kao must have. Ako to ne budeš imao za 5 godina, nećeš biti konkurentan na drumu :D

Ja licno bih voleo da su mu recimo povećali rezervoar za 5 litara, nego svu tu elektroniku što su dodali. Isto mislim i za ove čunga lunga tft ekrane, da možeš da se povežeš sa telefonom, tabletom, šporetom, bojlerom....

kako bi gledao Farmu, Parove i Grand dok vozis,moras drugacije da razmisljas :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Pre neki dan mi stigao centralni štender iz Grčke i danas montiran.
Manje od pola sata posla, bas sam zadovoljan.
Za 95 evra, super.
73dd3b695cd9f580bbed9c98bdb2c8e7.jpg808dbc9af348444cf2e1d7a40d6a9a48.jpg150968100b0c4793ba769b749de02c8c.jpg54f3bb7ec305fe2ca7f3df4e8fb60fad.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 1 sat, Borkosan je napisao:

Pre neki dan mi stigao centralni štender iz Grčke i danas montiran.
Manje od pola sata posla, bas sam zadovoljan.
Za 95 evra, super.
 

Ne bi bilo loše da osiguraš te šrafove od odvrtanja. Vremenom usled vibracija hoće da popuste i da se odvijaju. Stavi loctite na navoj, možeš i farbu ako nemaš lepka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Ne bi bilo loše da osiguraš te šrafove od odvrtanja. Vremenom usled vibracija hoće da popuste i da se odvijaju. Stavi loctite na navoj, možeš i farbu ako nemaš lepka.

Planiram, nisam imao danas a bio nestrpljiv da vidim kako je kda se montira. Gde ima da se kupi taj loctite za navoj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cent. steder za te novce.... odlicna kupovina. Onomad u Luisu pazarih za moj moped skoro pa dupla cena od te tvoje.

Nego, gledam sliku gore i nesto mi lanac deluje suvise zategnut :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Cent. steder za te novce.... odlicna kupovina. Onomad u Luisu pazarih za moj moped skoro pa dupla cena od te tvoje.
Nego, gledam sliku gore i nesto mi lanac deluje suvise zategnut :stabre:

Mozda je zbog ugla slikanja, ima malo preko 3 cm hoda u proseku, tako i gdin Manual kaze da treba.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650 A

Поздрав за све бајкере! 

 

Возим V Strom DL 650 A,  2017.г. целу ову сезону... Прешао сам око 15-ак хиљ и врло сам задовољан... Сезона за мене,  још није потпуно завршена, али при крају је...

 

Треба ми нови сет ланца и ланчаника!

Мој мото је: ни јефтино ни скупо, него прави баланс између бренда - цене - квалитета...

Волео бих да чујем од вас неке конструктивне предлоге. Хвала! 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

U Solunu, evo link:

 

 

CenterStand_vstrom_111__1536153451_4.jpg&key=f0c2952d2de74835973ae6432eb66866c94e13242cf4be2972f529a3f190be2c

WWW.COSMO-ACCESSORIES.COM
DL650 Vstrom

 

Kolega sa posla mi zivi dole pa mi je doneo.

Nemaju ništa za Kawasaki, a baš bi mi legao jedan centralni, ali ne po ceni od 300e..

 

 

Hvala!

 

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja