Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

On 25.9.2019. at 8:09, Herr je napisao:

A da li 650 nov ili 1000 polovan napr. 2016 ili 2017 godište?

2017 ti je noviji model, uzmi njega ako se odlučiš za 1000-ku. Sa trenutnom prodajnom cenom (10750), mislim da se ne isplati gledati polovnjake, bar ove koje sam video u oglasima.

Imaš i povoljne kredite preko Intesa banke ako uzimaš u Eurosumaru, raspitaj se malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS
pre 58 minuta, Milanezi je napisao:

 

2017 ti je noviji model, uzmi njega ako se odlučiš za 1000-ku. Sa trenutnom prodajnom cenom (10750), mislim da se ne isplati gledati polovnjake, bar ove koje sam video u oglasima.

Imaš i povoljne kredite preko Intesa banke ako uzimaš u Eurosumaru, raspitaj se malo.

Što se cene tiče tako izgleda. Međutim kad se doda oprema, to izađe dosta više od polovnih sa istom opremom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Prolupao mi pokazivač nivoa goriva, DL650 K9. Posle punjenja pokaže da je prazan, pa tokom vožnje diže nivo. Vidim da je problem uobičajen i rešava se aditivom za čišćenje dizni, ako nije do konektora i kabla do merača u rezervoaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 7 sati, jboban je napisao:

Prolupao mi pokazivač nivoa goriva, DL650 K9. Posle punjenja pokaže da je prazan, pa tokom vožnje diže nivo. Vidim da je problem uobičajen i rešava se aditivom za čišćenje dizni, ako nije do konektora i kabla do merača u rezervoaru.

Meni vec godinu dana pokazuje da fali jedna crtica kad napunim do kraja :) Ponekada se prikazu sve crtice nakon sipanja ali vec posle 500m spadne ta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Kolege da li neko koristi ovaj centralni stender na stromu i kako se pokazao?

WWW.COSMO-ACCESSORIES.COM

DL650 Vstrom

Razmisljam da uzmem za sebe a cene kod nas za polovne su dosta visoke. Ovo izgleda kao ok ponuda.

Hvala unapred,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: dl 650

Ja letos uzeo od tog grka stender i jos neke sitnice za motor,ispricali se ko da se znamo sto godina i jos mi lik dao popust na sve sto sam uzeo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650 L1, Yamaha XT 1200Z Super Tenere

To znaci da moze tamo da se svrati u prodavnicu i da se malo razgleda , nije iskljucivo on-line prodaja.

Licno sam vise za kupovinu “vidjeno-kupljeno”

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: dl 650

Naravno da moze,ja sam bio na letovanju pa sam iskoristio to.

Pustio mu mail dal moze da se dodje covek odgovorio moze ja sutradan u auto i do njega.

Krenuo sam po stender na kraju sam kupio i skid plate zastitu hladnjaka i voltmetar i merac temperature.

Lik je skroz ok.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 650 L1, Yamaha XT 1200Z Super Tenere

E super , znaci na trosak za letovanje dodati i trosak za dodatnu opremu za suzanu....:takoje:

Hvala na informaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Pozdrav

Jos par amaterskih pitanja od mene.

Gledao sam pre neki dan jos jednog malog Stroma 2004. Potrosne stvari manje vise ok ali ono sto mi je zapalo za uvo je da masina na odvajanju kvacila na leru ima primetnu promenu zvuka. 

Zbog nedostatka vremene nisam bio u prilici da ga adekvatno isprobam. 

Koliko bi to mogao biti veliki problem kod Stromica i na sta jos da obratim paznju ako budem isao da ga probam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

To je korpa kvačila. Zvuk zavisi od konstrukcije iste. Na nekim motorima se čuje korpa iako je sklop u potpunosti ispravan. Strom 1000 je poznat po defektnoj korpi. Kod 650 taj problem nema. Moguće je taj primerak problematičan ili da ima veliku kilometražu gde je kvačilo stiglo za remont. Onda govorimo o kilometraži od 100.000 pa na gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Cuh se sa covekom, lepa prica cini mi se... Kaze kupio varadera, stromica pusta niz vodu, moze za 2600eura.

Deluje mi korektno stanje i cena u odnosu na druge, ne poznajem ni vlasnika niti motor!

64a4cf06326a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Vstrom, 2006. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 69000 km, Obrenovac. Cena 2.800 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Pre 4 sati, N.F.S. je napisao:

Cuh se sa covekom, lepa prica cini mi se... Kaze kupio varadera, stromica pusta niz vodu, moze za 2600eura.

Deluje mi korektno stanje i cena u odnosu na druge, ne poznajem ni vlasnika niti motor!

64a4cf06326a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Vstrom, 2006. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 69000 km, Obrenovac. Cena 2.800 € - Motori - Polovni Automobili

 

Za ovu cenu se svakako isplati pogledati ga. Ako vozi pravo i ne lupa mašina, dobar pazar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
4 hours ago, N.F.S. said:

Cuh se sa covekom, lepa prica cini mi se... Kaze kupio varadera, stromica pusta niz vodu, moze za 2600eura.

Deluje mi korektno stanje i cena u odnosu na druge, ne poznajem ni vlasnika niti motor!

64a4cf06326a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Vstrom, 2006. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 69000 km, Obrenovac. Cena 2.800 € - Motori - Polovni Automobili

 

Posle 3 meseca aktivne potrage, preko 15oo predjenih km i 7 pogledanih primeraka malog Stroma moram zakljuciti da uvek postoji neka prica koja se krije od kupca i da dobro treba otvoriti oci prilikom kupovine. Prodavac naravno uvek preko telefona prica sve najbolje a kad odem onda vidim krivu felnu, namestenu kilometrazu, napukle plastike, istrosene klimave diskove ("guraju jos jednu sezonu sigurno") itd.

A cene naravno svi drze ko svajcarci.

Jedini primerak za kojim stvarno zalim je onaj iz Beograda (2015. sa pravih 10.500 km) po veoma realnoj ceni koji mi je otisao ispred nosa zbog moje glupave neodlucnosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ne mora da znaci, sve zavisi od slucaja do slucaja. Ja sam kupio svog tako sto je bio jedini koji mi se dopao u oglasu na oko i odem u Suboticu da ga pogledam, privatno lice je. Probao, sve je delovalo ok. Vratim se u Bg,razmislim par dana i odem po njega sa prikolicom jer je bila vejavica (oko nove godine). Znaci nisam ga cak ni dovezao do kuce, nikakve skrivene mane se nisu pojavile. Za zamenu je bio samo lezaj kormana ali sam ja zbog sebe uradio "veliki servis", no to je druga prica. Ako na slici primetis da nesto nije 1/1 uzivo je mnogo gore. Ovaj je bio dobar na slici, ispostavilo se i uzivo. Inace 2003. i 80 000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja