Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
1 minute ago, jboban said:

Valjalo bi da takva pitanja postaviš u odgovarajućem forumu. Ovo je usko stručan, samo Suzuki, samo V-Strom i u glavnom mehanizacija forum.

Znam, ali, reko mozda neko poznaje nekog ko oznaje nekog ili tak onest oslicno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Verovatno da, ali nije u redu đubriti tako forume kad postoje namenski za to. Neko ko ovde dođe očekuje da nađe nešto drugo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
1 minute ago, jboban said:

Verovatno da, ali nije u redu đubriti tako forume kad postoje namenski za to. Neko ko ovde dođe očekuje da nađe nešto drugo.

Nisam mislio da djubrim, na forumu za ER5 mi niko nista ne odgovara pa sam trazio prijateljsku pomoc. A verovatno ko dodje da trazi nesto na ovom forumu, ne ocekuje ni da gleda djubrenje ove vrste tako da je najbolje da zaboravimo da sam ista pitao. Izvinjavam se svima koji misle da sam naneo stetu bilo kakve vrste na licnom ili "forumskom" nivou i da se vratim na temu, meni trebaju crne bocne plastike velike sto stoje ispod rezervoara (one na kojima pise veliko V Strom) i imam problem da ih nadjem a jos veci da objasnim ljudima po oglasima sta mi treba, da li postoji neki poseban naziv za njih ili je samo moja sposobnost objasnjavanja na nuli? 
Hvala unapred

A1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ako je neko zainteresovan za skid plate za Stroma 650, prodajem. Stavio sam i oglas, ali rekoh ovde u temi će više stromaša videti.

mob 063 85 22 384

 

IMG_20180622_222923.jpg

IMG_20180622_223056.jpg

IMG_20180913_183436.jpg.4e352e1c3db60b72b33be5c76afd08d0.jpg

IMG_20180913_183511.thumb.jpg.24b9979ed2f3ef9486552ae177abbf0e.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Uživo izgleda još bolje rezultate robustan i izdržljiv, vanserijski kvalitet rekao bih

Poslato preko kurca

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 356 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

jedno prosto a možda i složeno pitanje

Naime, krenuo sam da menjam pogonski lanac na K9. U manuelu piše da ima 118 linkova. kad sam ga rastavio i prebrojao linkove bilo je tačno 116 linkova + 1 link koji povezuje lanac. Dakle 117linkova. Da li ja grešim u brojanju ili je nešto drugo u pitanju. Kupio novi did od 120 linkova koji trebam da skratim. E sad da li da skratim na 118 ili na 116 kao što je i ovaj što sam skinuo.

Da li je neko od vas to sam radio i brojao linkove skinutog lanca.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Kod mene je tačno bilo kako piše. Zavisi i od prečnika prednjeg lančanika. Možda ga je nekad neko zamenio. U principu, treba da bude što kraći da imaš rezerve da ga zatežeš kako se bude istezao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 356 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Ko da nisam ništa ni pitao. Dva puta brojao i nisam prebrojao kako treba. Kad sam zaključio da broj karika mora biti neparan, onda sam ponovo brojao i prebrojao 117 i master link = 118. A inače se ne bih ni zamarao sa ovim nego sam dobio lanac od 120 linkova pa mora da se skrati. Sorry za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Da li neko moze POUZDANO da kaze kako se pravilno gleda/meri nivo ulja na Stromovima K serije? U manualu ne pise da li moze da bude na stenderu, oba tocka na zemlji ili kako vec....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 356 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x
On 30.3.2019. at 18:03, Zigi011 je napisao:

Da li neko moze POUZDANO da kaze kako se pravilno gleda/meri nivo ulja na Stromovima K serije? U manualu ne pise da li moze da bude na stenderu, oba tocka na zemlji ili kako vec....

Ako imaš centralni štender podigni ga i vidi na staklu nivo ulja. Ili podigni na ručni štender zadnje viljuške ako imaš. A ako nemaš onda neka neko sedne na motor i odprilike postavi motor u uspravnom položaju a drugi neka pogleda nivo ulja. Malo naginjanje motora levo ili desno neće bitno uticati na nivo ulja. I najbitnije, ulje proveravati kad je agregat potpuno hladan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Prema Service Manual, motor treba držati vertikalno, na ravnoj podlozi i tako meriti. Ništa štender, ništa bočna nožica.

Nivo uvek max. da se štite (hlade) namotaji statora.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Kupio sam stender zadnje viljuske :neznam: Nivo sa oba tocka na zemlji je maltene identican onome kada se postavi na stender, razlika je zanemarljiva. Mnogo je vece odstupanje ako je pod nagibom makar i minimalnim. Plus sa stenderom mogu sam da proverim nivo, bez pomocnika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Slazem se sa Bobanom, da je motor na tockovima i ravno da stoji. A za namotaje da ne komentarisem od 2009 su skupi kao djavo , zato max uvek i ne brini.

Kupio sam novog Stroma i treba mi pomoc oko izbora kofera. Za sad je u igri varijanta Givi Maxia 56 gornji i Kappa garda 46 Bbocni. Ima li neko iskustva sa tim koferima? Na proslom su bili ALU i nisam ima briga.






Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: V-Strom 650

Vec 3 god vozim dl650 K8 pa razmisljam da malo podmladim masinu.Razmisljao sam sta drugo da uzmem i shvatio da je bas ovo ono sto mi treba. Udoban ,dosta mesta za dvoje,veci prednji tocak kada se sidje negde sa asfalta,mali potrosac,moze i po gradu....Univerzalan.Sta god da sam drugo gledao morali su neki kompromisi,tako da sada gledam da samo zamenim za model 2012-2016. Ako je neko vozio oba modela molio bih da mi objasni razlike izmedju mog i ovog modela(upravljivost posto je uzi,visina sedista,potrosnja,snaga,na sta obratiti paznju prilikom kupovine).

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Sta mislite o ovoj ponudi:

s-l1000.jpg
WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für DID 525VX Niet Kettensatz Stealth Suzuki DL650 XT XA V-Strom ABS 2017 JS1B1 WVB1 bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Potraži i kod nas. Sa regularnim transportom i uvozom, tako može da ti izađe značajno skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Pozovi MRG KULA,mene je prošle godine koštalo 100e lanac i lančanici za stroma 1000.
I pogledaj oglase na forumu,mislim da neko prodaje lanac i lancanike.

Ja sam inače uzeo DID zlatni lanac a lančanici su bili drugog proizvođača,ne mogu sad da se setim kojeg.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Mislim da si u pravu za Regina lančanike, da sam njih uzeo.bas su me iznenadili sa cenom za ceo set.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Da se pohvalim novim dodatkom Stomu. skidplate koji je kolega@djolji napravio. Sve pohvale za kvalitet izrade!
Meni izgleda brutalno! f4ae2552bb5006d747615bd727b2b87a.jpgef5456378f6785988b6c007df1c92c0c.jpgb7b99419f00a069a88c027eabf22df30.jpg5cc6ecddcb25fa6e897cec2201e1183c.jpg

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

Lepo je legao napred na Sebin rol bar. Ostalo mi je 3. Kacenje nalo da prepravim ali bice to odlicno. Jos da prebacim centralni stender, fork brace i stitnik hladnjaka sa starog stroma na ovaj i zavrsio sam sa nabacivanjem dodatne opreme.
Po meni lepse izgleda zuti Strom od plavog.
Tako da eto i mene da se zapljunem u Stromase, drugi zaredom, red je vise
Slika je iz Rumunije, burazerov bivsi zute boje i moj koji ide na dobos plave boje.
Jos jednom pozdrav za Stromasea341153b67ada7a8869d6dabd33e2558.jpg

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
2 hours ago, Krmco said:

Mislim da si u pravu za Regina lančanike, da sam njih uzeo.bas su me iznenadili sa cenom za ceo set.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 

Koristio sam Reginu na ER5 sada i na TDM900. Nešto je jeftinija ali bez ikakvih zamerki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

@ Knez legao je fantastično, bas mu stoji onako čvrst, jak i masivan skid plate, Djole je to pedantno i kvalitetno uradio, kao i uvek što pravi sa smekom i stilom

Poslato preko kurca

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Čačak/Beograd
  • Motocikl: Strom 1000 L5

Pozdrav, jel neko oprobao na stromu nove Michelin anakee adventure gume ?  Deluju jako dobro, cena konkurentna s obzirom da je michelin, na testovma odlicna.

 

 

image.thumb.png.3e25c5ba24e84be17efd4fd5767342ae.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja