Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Satelis, to je to, kao da upadne u nesto, treba veca sila na kormanu da bi se izaslo iz te "rupe". 

 

@VukMar Joca Profimoto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drugaru skroz zaglavi korman u jednom momentu, meni se desilo kad sam probao motor i sva sreca da nikog nije bilo u drugoj traci, mala brzina te se zaustavi do samog ivicnjaka.

Krivac.... pukla kosulja donjeg lezaja, valjak izadje iz lezista, ukosi i zaglavi korman. 

Kod tebe tesko da se moze desiti jer nemas konusan lezaj, svakako je dobro sto ces zameniti.....razliku ces odma uociti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Još jedan međunarodni V Strom susret od 24-26 maja 2019, ovaj put u Puli, Medulin tačnije, spavanje 2 noći staje nesto preko 30 evra za obe noći, i isto toliko ko želi da uplati dorucak /rucak jos 30 i kusur evra, znaci ceo skup staje nesto manje od 70 evra, zadnji dan za prijavu po ovim cenama je ponedeljak. Ekipa iz Srbije, tj deo ide

 

Više detalja na linku ispod

 

R.TAPATALK.COM
2019 Forumski susret u Puli. Prijave do 07.01.2019.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
On 5.1.2019. at 11:40, saxi je napisao:

Još jedan međunarodni V Strom susret od 24-26 maja 2019, ovaj put u Puli, Medulin tačnije, spavanje 2 noći staje nesto preko 30 evra za obe noći, i isto toliko ko želi da uplati dorucak /rucak jos 30 i kusur evra, znaci ceo skup staje nesto manje od 70 evra, zadnji dan za prijavu po ovim cenama je ponedeljak. Ekipa iz Srbije, tj deo ide emoji4.png

 

Više detalja na linku ispod

 

 

R.TAPATALK.COM


2019 Forumski susret u Puli. Prijave do 07.01.2019.

 

Ko je bio prosle godine u Bugarskoj zna kako je dobar provod.

Preporucujem svima odlazak na ovaj susret :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova

Prodajem service manual za DL 650 K4 model. U papirnatom obliku, cca 500 stranica, na engleskom jeziku.

Cijena manuala: jedna piva + poštarina :)

 

Ovako zgleda.....


width=459 height=816https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190109/e30ace96db21376b9a951bdcb0de7ae4.jpg[/img]

width=800 height=450https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190109/23d3119967ac9e71606c6f7ae383c320.jpg[/img]

width=459 height=816https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190109/5fd95dd98bc0f9ee60d72b0231641d42.jpg[/img]

width=800 height=450https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190109/aa569e762ef3231c90d602db91bc8090.jpg[/img]

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

U međuvremenu je produžen rok za prijavu do 15.03.
Već nas ima 10 do 15 prijavljenih iz Srbije.
Dobra prilika da se produži malo do Alpa

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Posto je prinova u garazi(Strom 650),a sneg do clanaka,pa je to prilika da se cacka sve i svasta a jedno od svasta je razmisljanje o centralnom stenderu koga nema.Znam da ima da se kupi u Louisi za ohohooo evrica pa resih da pitam iskusne Stromase imali neka "budget friendly" varijanta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
10 minutes ago, vazlan said:

Posto je prinova u garazi(Strom 650),a sneg do clanaka,pa je to prilika da se cacka sve i svasta a jedno od svasta je razmisljanje o centralnom stenderu koga nema.Znam da ima da se kupi u Louisi za ohohooo evrica pa resih da pitam iskusne Stromase imali neka "budget friendly" varijanta?

Pozdrav svima, to je pitanje koje sam i ja hteo da postavim :-) a zanima me da li neko ima cele bocne prednje plastike oklopa u crnoj originalnoj boji? 

Pozdrav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
3 minutes ago, Boris C said:

Pozdrav svima, to je pitanje koje sam i ja hteo da postavim :-) a zanima me da li neko ima cele bocne prednje plastike oklopa u crnoj originalnoj boji? 

Pozdrav 

Samo jos da napomenem da je moj mezimac 650 iz 2004.god 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Jedino da zamolis nekog vlasnika da ti skine i onda da napravis po tim merama, kapiram da bi to mogao da uradi svako ko ima masinu za savijanje cevi i malo slobodnog vremena i volje da se zajebava sa tim. Ja sam hteo sam da ga napravim jer generalno je odlicna stvar, ali sam odustao jer cesto vozim sa saputnikom i mislim da bi kacio u krivinama jer je Strom nizi motor a dosta puta sam ga vozio i po makadamu. @Boris C Vidi sa ovima sto prodaju delove za Stroma iz Nisa, imali su celu 650-tku letos kad sam ja zvao za kljesta imas ih na KP. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L
pre 1 minut, SALE_CA je napisao:

Jedino da zamolis nekog vlasnika da ti skine

Hajde onda,za nas koji nemamo,otvaram prijavu za dobrotvornog pozajmljivaca stedera,zarad uzimanja mera dok jos nije pocela sezona.Dobrovoljni pozajmljivac ce biti visestruko nagradjivan pohvalama,zahvalama,spominjanja u najboljim kontekstima i sigurno ce kada bude isao bogu na istinu preko reda stici u raj;)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
24 minutes ago, SALE_CA said:

Jedino da zamolis nekog vlasnika da ti skine i onda da napravis po tim merama, kapiram da bi to mogao da uradi svako ko ima masinu za savijanje cevi i malo slobodnog vremena i volje da se zajebava sa tim. Ja sam hteo sam da ga napravim jer generalno je odlicna stvar, ali sam odustao jer cesto vozim sa saputnikom i mislim da bi kacio u krivinama jer je Strom nizi motor a dosta puta sam ga vozio i po makadamu. @Boris C Vidi sa ovima sto prodaju delove za Stroma iz Nisa, imali su celu 650-tku letos kad sam ja zvao za kljesta imas ih na KP. 

Probacu da ih nadjem, hvala na preporuci svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L
pre 1 minut, Boris C je napisao:

Probacu da ih nadjem, hvala na preporuci svakako.

Ako nadjes pre mene,budi drug pa pre nego montiras podeli da nama dimenzije pa da seckamo i varimo i montiramo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
2 minutes ago, vazlan said:

Ako nadjes pre mene,budi drug pa pre nego montiras podeli da nama dimenzije pa da seckamo i varimo i montiramo....

Naravno, posto ja ne verujem da bi dobre dimenzije izmerio niti znam nekog ko bi znao, ako ti imas a ja nadjem, mogu i da ti posaljem pa da neko ko zna to uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

@Boris C kako se nadjosmo(po muci).Radim ja sve radnje po pitanju merenja,seckanja,varenja samo daj uzorak.A ako bas ne budem znao imam drugara koji za sitne pare voli taj isti posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
2 minutes ago, vazlan said:

@Boris C kako se nadjosmo(po muci).Radim ja sve radnje po pitanju merenja,seckanja,varenja samo daj uzorak.A ako bas ne budem znao imam drugara koji za sitne pare voli taj isti posao.

Taman ako ti nadjes prvi, znam ko ce da mi pravi :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Danas mi je kolega Krmco prosledio slike stendera(sa njegovog Stroma 1000)i mislim nece biti velik problem da se tako nesto napravi.samo da dodjemo do uzorka i onda alat u ruke i udri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
6 minutes ago, vazlan said:

Danas mi je kolega Krmco prosledio slike stendera(sa njegovog Stroma 1000)i mislim nece biti velik problem da se tako nesto napravi.samo da dodjemo do uzorka i onda alat u ruke i udri.

Samo da pase od 1000. Koliko moze da izadje takva jedna rukotvorina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja