Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 18.10.2018. at 19:24, hammer je napisao:

Ja sam ipak morao da prelomim i da stavim mog Stroma u oglase. Za forumase ce biti stvarno extra popust.

Ti taj motor prodajes evo vec 5 punih godina i uvek si debelo van realne cene... Na pocetku sezone 2016 si trazio 3500 i bio spreman na dalji dogovor, a na kraju sezone 2018 trazis 3300. 

 

 

Jos tada sam ti dobronamerno rekao da ces ga prodavati do septembra 2018. Prosao septembar, dosao oktobar...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Види, стварно... Чари форума. :Mina: 

 

А колико овакав мотор заиста вреди? Мислим, ја као потенцијални купац сам га препознао у огласима, али ми се некако то чини пуно пара за ту годину...

 

Е, а то "дођи, договорићемо се", искуство ме научило да је углавном у питању зајеб. За мене зајеб. Обично је возило полукрш, па онда мојих и његових 100 евра не вреде исто, а о изгубљеном времену да не причам...

 

Не говорим о конкретном мотору и продавцу, него ето, никоме не бих препоручио обилазак Србије у потрази за било каквим возилом. Можда неки Порше од 50 'иљада. Можда.

 

Ма ни у Швајцарску не бих на леп оглас отишао, то све Турци сада горе препродају.

 

Само први власник и позната историја.

 

Пошто мотор? :Mina:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
On 25.10.2018. at 22:07, PremieRacing je napisao:

Ti taj motor prodajes evo vec 5 punih godina i uvek si debelo van realne cene... Na pocetku sezone 2016 si trazio 3500 i bio spreman na dalji dogovor, a na kraju sezone 2018 trazis 3300. 

  

 

Jos tada sam ti dobronamerno rekao da ces ga prodavati do septembra 2018. Prosao septembar, dosao oktobar...

Hahahaha, gresis sinak, motor je tad bio na oglasima 3,4  meseci ako je bilo i toliko, prodalo se to sto sam hteo da pazarim pa sam odmah i odustao od prodaje svog motora. E sad je doslo vreme za novitet. A koliko sam ja realan sa cenom to je vec diskutabilna stvar. ako pratis oglase videces da je najjeftiniji od svih osim jednog iz Nisa koji nema apsolutno nista od dodatne opreme niti je registrovan, dok je ovaj Stromic skroz skockan. A inace jedina mana koju si nasao mom motoru su 3 sitne ogrebotine od koriscenja i prednji zmigavci koji nisu fabricki. A ispred mene nisi imao nikakav komentar dali sam realan sa cenom, niti dali cu moci da ga prodam. Svi smo mi jaki skriveni iza tastature. :cirka1:A mozda doceka i 2019, meni ne smeta a kilometraza lagano raste :moto1:

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
On 26.10.2018. at 0:10, Jupiter je napisao:

Види, стварно... Чари форума. :Mina: 

 

А колико овакав мотор заиста вреди? Мислим, ја као потенцијални купац сам га препознао у огласима, али ми се некако то чини пуно пара за ту годину...

 

Е, а то "дођи, договорићемо се", искуство ме научило да је углавном у питању зајеб. За мене зајеб. Обично је возило полукрш, па онда мојих и његових 100 евра не вреде исто, а о изгубљеном времену да не причам...

 

Не говорим о конкретном мотору и продавцу, него ето, никоме не бих препоручио обилазак Србије у потрази за било каквим возилом. Можда неки Порше од 50 'иљада. Можда.

 

Ма ни у Швајцарску не бих на леп оглас отишао, то све Турци сада горе препродају.

 

Само први власник и позната историја.

 

Пошто мотор? :Mina:

Msm da gresis, mene su samo jednom zajebali i sreca nista krupno, malo oko struje, pregrmeo ja to na brzinu. Kod mene nema 'zajeba' nikome nisam nikada prodao nesto neispravno a ko zeli da komentarise cenu neka dodje ali prvo da obidje jos par mesta, radi uporedjivanja ili neka zaobidje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
47 minutes ago, hammer said:

Msm da gresis, mene su samo jednom zajebali i sreca nista krupno, malo oko struje, pregrmeo ja to na brzinu. Kod mene nema 'zajeba' nikome nisam nikada prodao nesto neispravno a ko zeli da komentarise cenu neka dodje ali prvo da obidje jos par mesta, radi uporedjivanja ili neka zaobidje. 

То ти кажем. Ја рецимо бих морао да пређем 500 километара да видим твој мотор. И пре тога би већ требало да видим пар комада? Значи прешао сам до тад бар 1.000. Обишао Србију и дошао. Мотор добар. Очекујем екстра попуст. За мене је то бар 20% ако не и више. То је рецимо 700 евра. Значи ја очекујем да даш мотор за 2.600 ако не и 2.500. Не занима ме цена других мотора у огласима. А за тебе је екстра попуст можда 300 евра. И ти нећеш да га даш испод 3.000. И ето га зајеб. За мене. Ти ни крив ни дужан дао екстра попуст више од 100 евра а ја се провозао сад већ 1.500 километара... Хипотетички.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
pre 43 minuta, Jupiter je napisao:

То ти кажем. Ја рецимо бих морао да пређем 500 километара да видим твој мотор. И пре тога би већ требало да видим пар комада? Значи прешао сам до тад бар 1.000. Обишао Србију и дошао. Мотор добар. Очекујем екстра попуст. За мене је то бар 20% ако не и више. То је рецимо 700 евра. Значи ја очекујем да даш мотор за 2.600 ако не и 2.500. Не занима ме цена других мотора у огласима. А за тебе је екстра попуст можда 300 евра. И ти нећеш да га даш испод 3.000. И ето га зајеб. За мене. Ти ни крив ни дужан дао екстра попуст више од 100 евра а ја се провозао сад већ 1.500 километара... Хипотетички.

Zato kupujes u svom selu i nema da se trosis na gorivo i gubis vreme.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 23 sati, hammer je napisao:

Hahahaha, gresis sinak, .../... A ispred mene nisi imao nikakav komentar dali sam realan sa cenom, niti dali cu moci da ga prodam. Svi smo mi jaki skriveni iza tastature...

Ti si nesto ozbiljno pobrkao loncice, prvo - upoznali smo se i video si da sam stariji od tebe tako da te fore iz crtanih filmova nije lepo da na meni koristis, a drugo - pred tobom nisam komentarisao zato sto mi se motor nije dopao tako da sam ispostovao tebe i tvoju 'robu' i ostavio sam te da ides svojim putem.

I tada i sada sam ti skroz dobronamerno i u manirima foruma skrenuo paznju, a ako stvarno mislis da se ja krijem iza tastature, brzo mogu da te uverim u suprotno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
On 28.10.2018. at 19:54, PremieRacing je napisao:

Ti si nesto ozbiljno pobrkao loncice, prvo - upoznali smo se i video si da sam stariji od tebe tako da te fore iz crtanih filmova nije lepo da na meni koristis, a drugo - pred tobom nisam komentarisao zato sto mi se motor nije dopao tako da sam ispostovao tebe i tvoju 'robu' i ostavio sam te da ides svojim putem.

I tada i sada sam ti skroz dobronamerno i u manirima foruma skrenuo paznju, a ako stvarno mislis da se ja krijem iza tastature, brzo mogu da te uverim u suprotno. 

Pa isto tako nije lepo sabotirati neciju prodaju skroz ispravnog i regularnog motora komentarom da ga prodajem 5 godina kad to nije tacno. 

Samo javi kakvu kafu pijes, rado kuvam :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Braco po motoru, ukoliko nekome treba garazno mjesto u Bloku 62 neka mi se javi :) imam slobodno mjesto 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
On 28.10.2018. at 22:04, andra100 je napisao:

Nije mesto za takve komentare ovde!!! Razmenite brojeve telefona pa se prepucavajte do sutra. Tačka. 

Ne prepucavamo se, taman posla, pokusavamo da utvrdimo realnu vrednost izgleda svakog starijeg Stromica. Doduse mi samo nije jasno sto kad bilo ko napise da za forumase ima popust odma dobije hvalospeve a kod mene suprotno? Nema veze svi smo mi tu da se pomazemo i kudimo, ne ide jedno bez drugog :moto1:  :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 2 sati, hammer je napisao:

Pa isto tako nije lepo sabotirati neciju prodaju.../... motora....

Sabotirati?!?

 

Dečak, stvarno treba da staneš na loptu i ponovo, hladne glave, pročitaš sve moje komentare... Ja ti samo želim da STVARNO prodaš motor i da ga kupi neko sa foruma ko će isto tako stvarno biti zadovoljan. A klinačke teorije zavere ne konstruišem. Nisam tako vaspitan. 

 

Za kafu ćemo lako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2452 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ljudi moji, strom poceo da zeza, osecaju se gasovi iz auspuha kao da ne sagoreva potpuno ili kao da je losa smesa i losije ide, ima li neko ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
On 30.10.2018. at 13:03, PremieRacing je napisao:

Sabotirati?!?

 

Dečak, stvarno treba da staneš na loptu i ponovo, hladne glave, pročitaš sve moje komentare... Ja ti samo želim da STVARNO prodaš motor i da ga kupi neko sa foruma ko će isto tako stvarno biti zadovoljan. A klinačke teorije zavere ne konstruišem. Nisam tako vaspitan. 

 

 Za kafu ćemo lako...

Vazi, dogovoreno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
pre 59 minuta, Gile_Extremeboy je napisao:

Ljudi moji, strom poceo da zeza, osecaju se gasovi iz auspuha kao da ne sagoreva potpuno ili kao da je losa smesa i losije ide, ima li neko ideju?

Kod mene se osecalo tako i ispostavilo se da je bilo potrebno zameniti dizne, inace veoma skupa stavka, doduse iso je ko blesav al isto tako i trosio gorivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pa to bas i ne pije vodu, dizna moze biti zaprljana pa da isporucuje manje goriva u cilindar ili moze, sto bi rekli, da propisa, pa da daje vise goriva nego sto treba.

Bilo kako bilo, u oba slucaja ne moze ici kao blesav, vec suprotno, motor ima muku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Pa to, trosio vise goriva nego sto bi trebalo, zamenio dizne i sve se vratilo u normalu. Ali pad preformansi nije imao osim povecane potrosnje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

strom k7 na 35oo obrtaja pri konstantnoj vožnji izgubi gas (kao da pustim gas) dodavanjem gasa opet sve ok, preko 110 bučan iz air boxa kao da vuče falš vazduh, svećice nove, filter vazduha nov, pumpa goriva ok, testirana izbacila 330ml.  Imate li ovakva iskustva?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Sinhronizacija karbova kad je rađena? Možda zeza i TPS, a možda je mehanički kvar, banalni neki, tipa da selna ispod air boxa nije stegnuta pa ulazi fals vazduh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja