Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

u levoj stranici imas veliki konektor preko kog ide i napajanje table...desava se da udje u njega voda i da korodiraju kontakti. Ocisti kontakte lepo i naprskaj KONTAKT sprejom. Isto uradi i sa konektorom na satu i kraj price.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 11 minuta, nik_sa015 je napisao:

u levoj stranici imas veliki konektor preko kog ide i napajanje table...desava se da udje u njega voda i da korodiraju kontakti. Ocisti kontakte lepo i naprskaj KONTAKT sprejom. Isto uradi i sa konektorom na satu i kraj price.

Hvala Nik :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1668 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ako nije to onda moze biti loš akumulator ili same kleme na njemu, ali svakako uradi sta je Nik savetovao i ako se problem reši, nakrivi kapu i uzivaj u vožnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Pozrdrav dobri ljudi! 

Zelim samo da se pohvalim da sam postao ponosan vlasnik  V Stroma 650 2004. god. Vozim ga tek nedelju dana (za sad samo gradska voznja) ali se nadam da cu uskoro makar do Kosmaja na jedan krug da se malo bolje upoznamo. 

Svaki savet je dobrodosao jer sam na Lakija ( tako sam ga krstio) presao sa Kawasakija ER5. Ovo je za sad jedina slika koju imam ali, nadam se da ce uskoro biti jos.

Pozdrav i hvala

IMG_20180811_152626.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Drugari, jel imao kod "problem" ove vrste :D Juce naspem pun rezervoar goriva  (do cepa ni kap vise nije mogla stati) a pokazivac goriva mi pokazuje da nije pun i da fali za jednu crticu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650

Pozdrav, ja nemam dugo ovaj motor ali, momak od kog sam ga ja uzeo kaze da se to i njemu desavalo stalno, kaze da mu je prvi put pokazao skroz pun kada ga je u rumuniji punio. Pre toga ni jednom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 1 minut, Boris C je napisao:

Pozdrav, ja nemam dugo ovaj motor ali, momak od kog sam ga ja uzeo kaze da se to i njemu desava stalno, kaze da mu je prvi put pokazao skroz pun kada ga je u rumuniji punio. Pre toga ni jednom.

 

Izvini kolega, ne napisah ti poruku cestitke povodom kupovine motora :) Da te dugo sluzi i da se navozas :)

 

Dakle nemam razloga za brigu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
1 minute ago, draki said:

Izvini kolega, ne napisah ti poruku cestitke povodom kupovine motora :) Da te dugo sluzi i da se navozas :)

 

Dakle nemam razloga za brigu :)

Hvala puno :) Ja nemam nikakvih problema sto se toga tice, cak mi se desilo da kada mi je spao na 2 crtice posle ponovnog startovanja, podigne na trecu. 

Inace, da li se organizuje skup i "defile" V Stromova u SRB? Voleo bi da posetim takav dogadjaj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Apen 5
Pre 11 sati, Boris C je napisao:

Pozrdrav dobri ljudi! 

Zelim samo da se pohvalim da sam postao ponosan vlasnik  V Stroma 650 2004. god. Vozim ga tek nedelju dana (za sad samo gradska voznja) ali se nadam da cu uskoro makar do Kosmaja na jedan krug da se malo bolje upoznamo. 

Svaki savet je dobrodosao jer sam na Lakija ( tako sam ga krstio) presao sa Kawasakija ER5. Ovo je za sad jedina slika koju imam ali, nadam se da ce uskoro biti jos.

Pozdrav i hvala

IMG_20180811_152626.jpg

Dobro došao. Nek te sa srecom služi ! Samo dobre gume, kočnice, redovan servis i pamet u glavu i ima da te služi 1000 godina !!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Apen 5
pre 19 minuta, draki je napisao:

Drugari, jel imao kod "problem" ove vrste :D Juce naspem pun rezervoar goriva  (do cepa ni kap vise nije mogla stati) a pokazivac goriva mi pokazuje da nije pun i da fali za jednu crticu :D

Ma to glupi plovak zna da zaglavi po nekad, meni se desava da kad je prazan i ja naspem pun rez, po pola sata pokazuje da nema nista pa se podignu crte. Sredice se to samo,nemas brige...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
2 minutes ago, Mixa_Gekon said:

Dobro došao. Nek te sa srecom služi ! Samo dobre gume, kočnice, redovan servis i pamet u glavu i ima da te služi 1000 godina !!! 

Hvala puno, verujem da je tako. Ovo je motor koji sam godinama zeleo ali nisam mogao da ga imam, sada mi je sesti clan porodice (pored zene i troje dece) i tako ce se i tretirati. I bice najrazmazeniji kao i svako najmladje dete u porodici :)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 1 minut, Boris C je napisao:

Hvala puno, verujem da je tako. Ovo je motor koji sam godinama zeleo ali nisam mogao da ga imam, sada mi je sesti clan porodice (pored zene i troje dece) i tako ce se i tretirati. I bice najrazmazeniji kao i svako najmladje dete u porodici :)

 

Meni je postao sve i svajt  :D  Kupio sam ga u januaru i ove godine samo se vozam :) Nikada za ovih 14 godina koliko sam na dva tocka nisam imao sezonu kao sto je ova :) 13000 kilometara sam vec napravio a jos se nisam umorio :) V Strom je za mene nesto najbolje sto mi se desilo u zivotu :) 

 

Bio na sam i na internacionalnom skupu vozaca V Stroma, predivno iskustvo. 

Bilo bi dobro da se mi sa foruma okupimo malo, sta kazete? :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
1 minute ago, draki said:

Meni je postao sve i svajt  :D  Kupio sam ga u januaru i ove godine samo se vozam :) Nikada za ovih 14 godina koliko sam na dva tocka nisam imao sezonu kao sto je ova :) 13000 kilometara sam vec napravio a jos se nisam umorio :) V Strom je za mene nesto najbolje sto mi se desilo u zivotu :) 

 

Bio na sam i na internacionalnom skupu vozaca V Stroma, predivno iskustvo. 

Bilo bi dobro da se mi sa foruma okupimo malo, sta kazete? :D 

Ja se slazem 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Apen 5

Sto da ne, ja sam uvek za :jee1::jee1::jee1:.  

mala promocija, pre neki dan sam otvorio nalog na insta posvecen mom miljeniku, ako zelite mozete me zapratiti na ''Stromzila''. :jee: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
4 minutes ago, Mixa_Gekon said:

Sto da ne, ja sam uvek za :jee1::jee1::jee1:.  

mala promocija, pre neki dan sam otvorio nalog na insta posvecen mom miljeniku, ako zelite mozete me zapratiti na ''Stromzila''. :jee: 

poslao zahtev :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Umesto onih silnih rt-ova što su kupili, mogli su za iste novce uzeti triput više stromova 650 i da podmire većinu stanica u Srbiji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Pegazo

Ma drustvo meni samo nije jasno. Posto je moj motor iz svajcarske i naravno blokiran je na 200km/h. Gde li su i kako su ga blokirali. Inace menjao pumpe i goriva i drzave gde sam sipao i dalje imam osecaj da muce. Inace sto se tice potrosnje situacija je sledeca. Na saltanju do 3000 rpm i lagane voznje stvarno trosi 5,5 do 6l ali ja to tesko da mogu da ponovim. Moja voznja je izmedju 3500 i 6000 rpm i tu trosi oko 8 - 8,5 litara. Sobzirom da je hiljadarka i da smo ja i ona malo teski mislim da je to sasvim ok. Ako gresim neka me neko ispravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 954 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Kolege ,
Dali možda neko ima nosače bočnih kofera sa Monokey kačenjem za hiljadarku 2007god.

I ako nekog zanima,imam na prodaju sva tri kofera SHAD, sa bočnim nosačima i pločom za kofer.koferi imaju tragove korišćenja. Evo par slika.stavicu ovih dana bolje slike u oglas.57a89c908bca2a3b7d8ed39ce707c999.jpg4a8bbfdbc44e261d5a67bdb5afccfda1.jpg1d4621004494fad8a32a7f115f8f9951.jpg82a692b0428ac337977bdc9bfe3ba9a8.jpg

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja