Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
On 14.6.2017. at 22:19, Pedja-1 je napisao:

drugari, ne mogu da pronadjem ko je ovde na forumu izradjivao forkbrace za stroma... negde sam to procitao ali gde ?

Pa ako neko zna, neka me prosvetli malo...:)

Radi ga Sale iz Cacka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
Pre sat vremena, Vesko Budva je napisao:

Pozdrav svima, jeli neko od vas ugradio vremenski relej za svijetla, i interesuje me gde da uzmem ksenone?

Ja ugradio, doduse ne okida na vremenski razmak vec na skok napona ali manje vise ista stvar, 3,4 sekunde mu treba a za xenone manje vise ista stvar ako je set do 100 evra, ako imas srece potrevice se iz dobar iz prve i trajace, u suprotnom mesec, dva i nesto ce da ti otkaze. eo kod mene 6 godina, uskoro ce da gazi 7mu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
pre 15 minuta, hammer je napisao:

Ja ugradio, doduse ne okida na vremenski razmak vec na skok napona ali manje vise ista stvar, 3,4 sekunde mu treba a za xenone manje vise ista stvar ako je set do 100 evra, ako imas srece potrevice se iz dobar iz prve i trajace, u suprotnom mesec, dva i nesto ce da ti otkaze. eo kod mene 6 godina, uskoro ce da gazi 7mu.

A led, sta je sa njima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pozdrav svima, jeli neko od vas ugradio vremenski relej za svijetla

Ja sam, a pisao sam o tome i dao šemu. Osim vremenskog, dodao sam i dva mehanička i sprečio da struja svetala ide preko tastera za start. Osim što vremenom kontakti izgore, na njemu ima pada napona pa se ovim načinom dobije i primetno jača svetlost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000
pre 44 minuta, Vesko Budva je napisao:

A led, sta je sa njima?

To vec nisam koristio, doduse imao prilike da provozam motor od drugara koji ima led i kao da je mutnije svetlo, nekako mu fali ostrina, e sad dal je do farova ili sijalice ili neceg treceg to vec ne znam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Pre 7 sati, jboban je napisao:


Ja sam, a pisao sam o tome i dao šemu. Osim vremenskog, dodao sam i dva mehanička i sprečio da struja svetala ide preko tastera za start. Osim što vremenom kontakti izgore, na njemu ima pada napona pa se ovim načinom dobije i primetno jača svetlost.

...na kojoj strani se nalazi sema , ne mogu da je nadjem. stize mi vremenski relej za neki dan pa zelim da ugradim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Pre 7 sati, hammer je napisao:

To vec nisam koristio, doduse imao prilike da provozam motor od drugara koji ima led i kao da je mutnije svetlo, nekako mu fali ostrina, e sad dal je do farova ili sijalice ili neceg treceg to vec ne znam....

Gde ima da se kupe led sijalice za stroma?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
On 12.12.2017. at 10:23, jboban je napisao:

 

 

Pre 22 sati, Vesko Budva je napisao:

Gde ima da se kupe led sijalice za stroma?

Www.bear.rs... H4 led, 8000 lumena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Ja sam montirao na Stroma neke H4 led sijalice koje sam porucio sa Ali expres-a. Prvo sam ih montirao na Afriku i bilo je mnooooogo bolje nego sa halogenim sijalicama. Problem na Africi bio je taj sto je socivo fara rasipalo previse snop svetla pa sam smetao vozilima koja mi idu u susret zato sam bio prinudjen da se vratim na halogene sijalice. E sad sam te iste led sijalice stavio na Stroma i nisam primetio da vozaci koji mi dolaze u susret blicaju, tako da pretpostavljam da je sad to ok (verovatno je socivo fara i staklo mnogo bolje nego na Africi)

99B35A74-E326-4CA8-9FF3-A2A275E3E3E9.jpeg

A533953F-998D-4D48-9FD2-B586B6D22498.jpeg

E7F378D8-D007-4562-9C4D-F3967EADF7F8.jpeg

DC766D7C-9739-46EB-A6CD-0C8A0986BEB4.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Pre bih rekao da ti je far rastelovan tj visoko baca (na Africi) ako je vec na Stromu OK,do sociva nije sigurno,farove valja nastelovati na regloskopu ali i to raditi sa vozacem na njemu,narocito koji imaju veliki hod prednje viljuske.

Stavi ti te l.e.d. u Africu,pravac tehnicki da ti podese visinu i vozi k'o covek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju
Pre 7 sati, bdada je napisao:

Pre bih rekao da ti je far rastelovan tj visoko baca (na Africi) ako je vec na Stromu OK,do sociva nije sigurno,farove valja nastelovati na regloskopu ali i to raditi sa vozacem na njemu,narocito koji imaju veliki hod prednje viljuske.

Stavi ti te l.e.d. u Africu,pravac tehnicki da ti podese visinu i vozi k'o covek.

Hehe otudjio sam Afriku pre par meseci i pazario ovo Stromce :) tako da led-ovi nastavljaju da sljakaju u Stromu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
On 15.12.2017. at 19:22, zoran032 je napisao:

Hehe otudjio sam Afriku pre par meseci i pazario ovo Stromce :) tako da led-ovi nastavljaju da sljakaju u Stromu

Koliko si platio led?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju
Pre 16 sati, Vesko Budva je napisao:

Koliko si platio led?

Joj slagacu te al cini mi se da je bilo nesto oko 7evra po komadu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Pre 7 sati, zoran032 je napisao:

Joj slagacu te al cini mi se da je bilo nesto oko 7evra po komadu

Koliko vidim po slikama mnogo je manja peripetija za montazu od xenona, a vjerovatno i manje trose...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Upravo sada, Vesko Budva je napisao:

Koliko vidim po slikama mnogo je manja peripetija za montazu od xenona, a vjerovatno i manje trose...

Uz vremenski relej trebalo bi da to bude ono pravo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju
Pre 16 sati, Vesko Budva je napisao:

Koliko vidim po slikama mnogo je manja peripetija za montazu od xenona, a vjerovatno i manje trose...

Peripetija nije nikakva, bukvalno kao kad menjas pregorelu H4 sijalicu, izvadis halogenu, na isto mesto stavis LED i isti dzek udzekas na iste kontakte i to je to... :)

e sad ono sto me interesuje je koliki ce biti radni vek ovim sijalicama. kod mene su izdrzale celu sezonu i jos uvek rade kao prvog dana. drugaru koji je porucio u isto vreme kad i ja je na jednoj crklo kratko svetlo (dugo normalno radi), a na drugoj sijalici je ventilator postao prilicno bucan pa se drugar smorio i izbacio ih i vratio halogene... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
On 20.12.2017. at 0:54, zoran032 je napisao:

Peripetija nije nikakva, bukvalno kao kad menjas pregorelu H4 sijalicu, izvadis halogenu, na isto mesto stavis LED i isti dzek udzekas na iste kontakte i to je to... :)

e sad ono sto me interesuje je koliki ce biti radni vek ovim sijalicama. kod mene su izdrzale celu sezonu i jos uvek rade kao prvog dana. drugaru koji je porucio u isto vreme kad i ja je na jednoj crklo kratko svetlo (dugo normalno radi), a na drugoj sijalici je ventilator postao prilicno bucan pa se drugar smorio i izbacio ih i vratio halog

On 20.12.2017. at 0:54, zoran032 je napisao:

Peripetija nije nikakva, bukvalno kao kad menjas pregorelu H4 sijalicu, izvadis halogenu, na isto mesto stavis LED i isti dzek udzekas na iste kontakte i to je to... :)

e sad ono sto me interesuje je koliki ce biti radni vek ovim sijalicama. kod mene su izdrzale celu sezonu i jos uvek rade kao prvog dana. drugaru koji je porucio u isto vreme kad i ja je na jednoj crklo kratko svetlo (dugo normalno radi), a na drugoj sijalici je ventilator postao prilicno bucan pa se drugar smorio i izbacio ih i vratio halogene... 

Hvala na savjetu, saljem slike kad sve zavrsim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Danas sam bio u Vektor Horgosu uskoro ce biti moj :jee1:a da bio da ga vidim uzivo kakav je ljudi ovo je za mene perfekcija .

IMG_20171221_110224.jpg

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Pre 11 sati, AArnold je napisao:

Danas sam bio u Vektor Horgosu uskoro ce biti moj :jee1:a da bio da ga vidim uzivo kakav je ljudi ovo je za mene perfekcija .

IMG_20171221_110224.jpg

Neka je srecan i da te zdravo sluzi !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja