Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

 

lepo izgledaju... napisi za mesec dana strucni izvestaj sa terena :takoje:

 

Uvek nove lepo izgledaju! I, naravno, posle onih ukockašćenih, na svakom ćošku hoću da padnem na nos!

;)

Napisaću, mada utisci (nas ovde ili drugde, uključujući i moje) ne vrede ni pišljibva boba - mi skinemo stare gume i stavimo nove i onda nas svake oduševe. Ove sam uzeo ma osnovu testova, ima dobre ocene, pa cene, mogućnosti nabavke, itd. Gore je neko pomenuo Pirelija novog, pa Dunlopa. Sve je to odlično. Tourance Next, koje sam sada skinuo, takođe su fenomenalne gume.

Gde si ih uzeo i koliko su bile?

Ako je neka korigovana cena koja je ona zakoju se prodaju!

Pozdrav i hvala

 

 

Uzeo sam ih preko svog redovnog majstora, platio 30.000 dinara. Bukirao sam ih još pre par meseci. Prema dogovoru sačekao da prođe sajam i prema dogovoru sve obavio, sa servisom, dok sam bio na putu prošče sedmice. Vidim da je cena na netu (https://www.gumelider.rs/guma-motocikl/bridgestone/battlax-adventure-a40/) u Bgd oko 32.000, tako da je to otprilike to.

Za zapisnik, glatko bih ponovo uzeo Tourance Next, ali prošle godine sam imao nekih problema u nabavci - čekao sam znatno duže od dogovora i na kraju ih podigao dan pred put u Grčku, tako da je ta konkretna firma prestala da mi igra.

Ova guma ima pristojne ocene za ono što tražim i razmišljao sam da ih uzmem još pred prošlu sezonu - ali nisu ih imali u ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

 

Sorry, posao ubi, merim ujutru i saljem

 

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

nemoj mi slati mjeru molim te. Mislim, jel se zahebavas il si inace takav. Da se nisi javljao mozda bi neko drugi pomogao.
2aa4cb1456be841fb99ff942e5ca3c0d.jpg

 

Duzina obe opruge 135 mm

Debljina uze 2mm, deblje 3.5

Duzina duzeg kraka do namota obe opruge 43, kraceg27

 

Nisam ti poslao ranije druze jer radim zadnjih mesec dana od pola 4 ujutru do 9 uvece. Burazerov motor koji ima sebin stender mi je zatrpan u garazi, morao sam da ga otkopavam 45min jutros. Inace, nisam imao losu nameru, hteo sam sa da ti poaaljem ranije ali jednostavno nisam imao vremena.

Aj uzdravlje, i da nparavis stender cim pre

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

Na Stromu, po uputstvu, ulje se meri kada je motor zagrejan. Radi par minuta, ugasiš, i meriš ulje nakon 2- 3 minuta stajanja (vertikaolan položaj na ravnom). Kada je hladan ili kada duže stoji, pokazuje mnogo vise preko maksimuma!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Gradacac BiH
  • Motocikl: Suzuki V-strom 650, Honda ADV 350

Hvala za trud. Seba mi je poslao stender ali nije imao opruge. Dobio sam mjere opruge osim debljine zice a to mi trazi radionica koja pravi opruge i samo sam to cekao.

pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

 

 

 

lepo izgledaju... napisi za mesec dana strucni izvestaj sa terena :takoje:

 

 

Uvek nove lepo izgledaju! I, naravno, posle onih ukockašćenih, na svakom ćošku hoću da padnem na nos! ;)

Napisaću, mada utisci (nas ovde ili drugde, uključujući i moje) ne vrede ni pišljibva boba - mi skinemo stare gume i stavimo nove i onda nas svake oduševe. Ove sam uzeo ma osnovu testova, ima dobre ocene, pa cene, mogućnosti nabavke, itd. Gore je neko pomenuo Pirelija novog, pa Dunlopa. Sve je to odlično. Tourance Next, koje sam sada skinuo, takođe su fenomenalne gume.

Gde si ih uzeo i koliko su bile?

Ako je neka korigovana cena koja je ona zakoju se prodaju!

Pozdrav i hvala

 

Uzeo sam ih preko svog redovnog majstora, platio 30.000 dinara. Bukirao sam ih još pre par meseci. Prema dogovoru sačekao da prođe sajam i prema dogovoru sve obavio, sa servisom, dok sam bio na putu prošče sedmice. Vidim da je cena na netu (https://www.gumelider.rs/guma-motocikl/bridgestone/battlax-adventure-a40/) u Bgd oko 32.000, tako da je to otprilike to.

Za zapisnik, glatko bih ponovo uzeo Tourance Next, ali prošle godine sam imao nekih problema u nabavci - čekao sam znatno duže od dogovora i na kraju ih podigao dan pred put u Grčku, tako da je ta konkretna firma prestala da mi igra.

Ova guma ima pristojne ocene za ono što tražim i razmišljao sam da ih uzmem još pred prošlu sezonu - ali nisu ih imali u ponudi.

Hvala za info!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

Dobar dan kolege, nadam se da primate novog clana klana?

 

Uslov je da Stroma vozi

i pise u stihu, ne u prozi.

Ala momci bacaju rime  :D 

Daj da vidimo stromče  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sa srećom i u zdravlju ga vozio!

Mali off:

Da li samo meni beli automobili deluju "obično" i "jeftino", a beli dvotočkaši fensi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Izvinjavam se, nisam bas vican sa forumanjem preko telefona, evo ga, strom-trooper :)

Ovde imaš Pravila ponašanja, a ovde Predstavljanje članova. Ovo ovde je Motocikli → Enduro → Mehanizacija: Suzuki V-Strom Srbija.

 

Admini, premestite postove u odgovarajuće forume, a suvišne obrišite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Izvinjavam se, nisam bas vican sa forumanjem preko telefona, evo ga, strom-trooper :)

Ovde imaš Pravila ponašanja, a ovde Predstavljanje članova. Ovo ovde je Motocikli → Enduro → Mehanizacija: Suzuki V-Strom Srbija.

 

Admini, premestite postove u odgovarajuće forume, a suvišne obrišite.

 

Novi admin u najavi :tuzno:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ne želim, jer već imam slične obaveze, ali želim da ovaj forum, sa čijom organizacijom se ne slažem, ostane koliko toliko pri temi. Strpati sve što se tiče jednog motora u 134 strane je najblaže rečeno, nepraktično.

Admini, obrišite i ovo  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Данас заменио уље и филтер, сипао Репсол 15-50. Па да видимо :) 

сутра планирам један резервоар да спрљимо :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Ne kazem da ne bi moglo vec pitam iz kog razloga cisto informativno...Po uputstvu ide 10w40 pa reko sto 15w50?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Ne želim, jer već imam slične obaveze, ali želim da ovaj forum, sa čijom organizacijom se ne slažem, ostane koliko toliko pri temi. Strpati sve što se tiče jednog motora u 134 strane je najblaže rečeno, nepraktično.

 

Admini, obrišite i ovo  :jee1:

Zaboravio si čarobnu reč...

Pokreni na FB stranicu, pozovi nas, svi ćemo da se priključimo, a ti ćeš da uređuješ.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Samo sam izneo svoje mišljenje. Forum će biti onakav kakvim ga urednici i vlasnici prave. Čemu više Off-a? Admini, molim vas čarobnom rečju, da obrišete nepotrebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: U potrazi

Sto propao, mene uvek nasmeju razlicitosti i specificnisti clanova ovog foruma, divno, divno :D

Inace uglavnom citam posto ne znam, ali vidim da mnogi ne znaju isto al ih to ne koci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Da li ja tripujem (što bi rekla omladina) ili zaista imam nešto veće vibracije na desnom fuzasteru nego na levom?

 

Pokušao sam da dodam gumene podloške na spoju crash bar-a (original Suzuki), ali je gotovo isto. U stvari, koliko vi osećate, ako ih uopšte imate, vibracije na fuzasterima ili upravljaču, na kojim obrtajima, u kojim režimima rada motora? Možda se samo još nisam navikao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja