Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

E pa hvala puno na informacijama!

Super izgleda1aha.gif

Ajde onda ako bude vremena pisem ti na PP u petak pa u subotu da bacim pogled...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: GSR 600 K8

E pa hvala puno na informacijama!

Super izgleda1aha.gif

Ajde onda ako bude vremena pisem ti na PP u petak pa u subotu da bacim pogled...:zdravo:

Dogovoreno, saljem ti tel. na PP, lakše je :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Da li je neko imao prilike da vozi naizmenicno Anakee 3 i Trail Attack 2?

 

Najvise me interesuje voznja po kisi i mokrom asvaltu.

 

Vidim da nije niko ovde odgovorio, a i mene bas interesuje iskustvo nekoga sa Anakee 3. Taman sam danas prelomio da ih nabavim kada sam na nekom svajcarskom sajtu video da su ocenjene jednom zvezdom manje od Anakee 2.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Da li je neko imao prilike da vozi naizmenicno Anakee 3 i Trail Attack 2?

 

Najvise me interesuje voznja po kisi i mokrom asvaltu.

 

Vidim da nije niko ovde odgovorio, a i mene bas interesuje iskustvo nekoga sa Anakee 3. Taman sam danas prelomio da ih nabavim kada sam na nekom svajcarskom sajtu video da su ocenjene jednom zvezdom manje od Anakee 2.

 

 

Slicne su, vidis i sam. Kad si vec odlucio, kupi, ne verujem da ima bitne razlike. A ako vec agoniziras, razmisli i o Tourance Next. :-D

 

http://www.revzilla.com/motorcycle/continental-trail-attack-2-tires

http://www.revzilla.com/motorcycle/michelin-anakee-3-tires

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Uh, sada si mi ubacio bubu sa Tourance Next. Ja sam inače jako težak na ovakvim odlukama i taman kada sam suzio izbor na jednog proizvođača Michelin, stiže ova opcija. :-)

Meni je bitno dugotrajnost, 80% on road, naravno i grip, a jedna od bitnijih stvari da baš ne leti po beloj liniji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Mislim da ce mi Next biti, paaa, next. Sada na Metzeler EXP, 17k km. Zadovoljan sam. Profil jos ok, ali zadnja zaradila cosak i izgubio sam deo poverenja. Da nisam u nekoj stisci, vec bih ih zamenio. Ovako, sacekace jos malo. Verujem da na koju god od tih guma nove generacije da sednes da ces biti odusevljen. Inace, odmah sam prelomio da od terena nema nista za mene, te ni ne razmatram ove sa makar rudimentarnim kramponima. Koliko znam, to mi ostavlja Next, Anakee 3 i ovog tvog Contija...

Javi sta si odlucio (ali nemoj dogodine!!!) i kako ti se cini.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Inace drugari ima li ko preporuku za plocice prednjih diskova? Trebao bi to pre pocetka sezone da sredim.

 

 

Inace drugari ima li ko preporuku za plocice prednjih diskova? Trebao bi to pre pocetka sezone da sredim.

 

 

I meni trebaju zadnje pa se dvoumim sta da kupim, ove sto su trenuto na motoru koce kada stanem petom na papucicu.

 

Ja sam se odlučio za EBC sinter pločice.Na stranim v strom forumima njih najviše hvale i preporučuju kao odlične i mnogo bolje u odnosu na originalne.

Oznake su FA 229 HH i FA 231 HH za prednje diskove,a za zadnji FA 174 HH. Iste su i za 650 i za 1000-ku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Inace drugari ima li ko preporuku za plocice prednjih diskova? Trebao bi to pre pocetka sezone da sredim.

 

 

Inace drugari ima li ko preporuku za plocice prednjih diskova? Trebao bi to pre pocetka sezone da sredim.

 

 

I meni trebaju zadnje pa se dvoumim sta da kupim, ove sto su trenuto na motoru koce kada stanem petom na papucicu.

 

Ja sam se odlučio za EBC sinter pločice.Na stranim v strom forumima njih najviše hvale i preporučuju kao odlične i mnogo bolje u odnosu na originalne.

Oznake su FA 229 HH i FA 231 HH za prednje diskove,a za zadnji FA 174 HH. Iste su i za 650 i za 1000-ku.

 

 

I ja koristim EBC sinter napred, organic pozadi...po preporuci Goodridge.

 

Hvala momci, da nije pojedinih ljudi sa foruma bas bih bio u nedoumici oko nekih stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Danas zamenio ulje i filter. Sipao sam motul 10-40. Valjda je to ulje i bilo do sada. Nego primetio sam da mi zadnja guma kliza strasno. Jeste stara i znam da je jos hladan asvalt ali sa 10kmh pipnem zadnju i kliza odmah. Normanlno vecu silu koristim na prednjoj. Strom je izgleda mnogo laksi pozadi od ST (prethodni motor). Ili je guma bas bas losa... moracu da ih promenim sto pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Guma definitivno, menjaj pod hitno da ne zapleses sa njim ako neki put moras jace da zakocis. Inace jeste laksi pozadi i ja vozio super teretnjacu pre stroma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Danas promenio gume. Stavio heidenau K76. Pala voznja od oko 40km. Kao da vozim drugi motor. Malo prednja brunda pri manjoj brzini u gradu ali nista strasno. Van grada razlika nebo i zemlja u odnosu na prosle trail wing. Kad odvozim 1-2k km napisacu utiske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Kad smo kod plesanja, kako sam moga danas da zavrsim na zadnjoj soferke jedne corse...cccc...jujuju...milimetri su bili u pitanju...uh!

Pozz i lagano...lagan je i strom nazad a oce da potegne:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Pre neki dan sam na vožnji pokupio kamen, nisam ni video šta je uradio faru dok se nisam vratio kući. Da li se ova plastika može krpiti i da li ima posebno da se kupi ili mora ceo far?post-25388-1395940979251_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Mislim da ce mi Next biti, paaa, next. Sada na Metzeler EXP, 17k km. Zadovoljan sam. Profil jos ok, ali zadnja zaradila cosak i izgubio sam deo poverenja. Da nisam u nekoj stisci, vec bih ih zamenio. Ovako, sacekace jos malo. Verujem da na koju god od tih guma nove generacije da sednes da ces biti odusevljen. Inace, odmah sam prelomio da od terena nema nista za mene, te ni ne razmatram ove sa makar rudimentarnim kramponima. Koliko znam, to mi ostavlja Next, Anakee 3 i ovog tvog Contija...

Javi sta si odlucio (ali nemoj dogodine!!!) i kako ti se cini.

 

Odlučio, odnosno kupio i montirao prošle nedelje kod Gagija u Belosavi (3-T RACING). Metzeler Tourance Next!

Drugi motor. Treba mi vremena da se naviknem na ovo! Zaista sam oduševljen ovim gumama. Presao sam sa njima oko 300 km (nije mnogo, ali dovoljno za početne utiske) i to uglavnom po hladnijem asfaltu, ali ti odmah postaje jasno zašto ih toliko hvale.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Evo po neka slicica sa voznje u nedelju...

Beograd-Golubac-D.Milanovac-Majdanpek-Kucevo-Beograd

Prelepo stvarno...sreo sam i par divljih zivotinja al nisam stigao da ih kadriram...

I kisa me zaobisla :moto3:

 

Pozz!

 

post-19049-0-35837300-1397472067_thumb.jpg

post-19049-0-71698800-1397472068_thumb.jpg

post-19049-0-65318000-1397472069_thumb.jpg

post-19049-0-80207300-1397472070_thumb.jpg

post-19049-0-06226500-1397472072_thumb.jpg

post-19049-0-16952700-1397472066_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Da li je jos neko imao problema sa ovim displejem? Vremenom je pocela da se pojavljuje mrlja,koja je polako postajala sve vece i veca i sada se vec nista ne vidi,naziru se crte u donjem delu displeja,problem mi je jer sad ne vidim kolicinu goriva u rezervoaru,da li se moze naci zamenski displej koji se nalazi u RPM metru ili moram traziti kompletan drugi sat, ili neki osteceni sa ispravnim displejem? Hvala unapred na odgovorima.

 

displej.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Mislim da ce mi Next biti, paaa, next. Sada na Metzeler EXP, 17k km. Zadovoljan sam. Profil jos ok, ali zadnja zaradila cosak i izgubio sam deo poverenja. Da nisam u nekoj stisci, vec bih ih zamenio. Ovako, sacekace jos malo. Verujem da na koju god od tih guma nove generacije da sednes da ces biti odusevljen. Inace, odmah sam prelomio da od terena nema nista za mene, te ni ne razmatram ove sa makar rudimentarnim kramponima. Koliko znam, to mi ostavlja Next, Anakee 3 i ovog tvog Contija...

Javi sta si odlucio (ali nemoj dogodine!!!) i kako ti se cini.

 

Odlučio, odnosno kupio i montirao prošle nedelje kod Gagija u Belosavi (3-T RACING). Metzeler Tourance Next!

Drugi motor. Treba mi vremena da se naviknem na ovo! Zaista sam oduševljen ovim gumama. Presao sam sa njima oko 300 km (nije mnogo, ali dovoljno za početne utiske) i to uglavnom po hladnijem asfaltu, ali ti odmah postaje jasno zašto ih toliko hvale.

 

 

 

 

Ja cu definitivno preci na Next kada ove EXP oglodjem jos malo. Napisi jos, kada slozis utiske. Srecna voznja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja