Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Pozdrav ljudi,ima li ko iskustva sa nosacima bocnih kofera iz Pegaza,koliko su pouzdani? Da li uzeti njih ili se prepustiti izradi istih kod majstora sa Foruma?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ma uzmi njih...to su Kappa nosači.

 

Imam ih ja već dve sezone i bez greške su....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Pozdrav ljudi,ima li ko iskustva sa nosacima bocnih kofera iz Pegaza,koliko su pouzdani? Da li uzeti njih ili se prepustiti izradi istih kod majstora sa Foruma?

 

 

Slažem se sa Sašom. S obzirom da ti nosači treba da trpe veliko opterećenje, uvek sam za industrijsku varijantu.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Tradicionalno je to zadnja nedelja Maja. I otrilike ce to biti na Jazu u Budvi...sve ostale detalje ....jer sam jedan od 3jice koji ce to da organizuju....javljam na vrijeme....

 

Bude ono dolazak u Petak....Subotnja voznja i druzenje...uvece opijanje...i svi kuci u nedelju...Dare (Doktor) je bio na par skupova

 

 

Dragi prijatelji

 

 

Kao i sto sam obecao evo detalja skupa V Strom Crna Gora.

 

Nakon što smo obišli lokacije koje su dolazile u obzir za nas forumski susret i nakon što smo odabrali muziku ostalo je samo da vas obavijestimo gdje i koliko zar ne?

 

Dakle naš izbor za Forumski V-Strom susret 2012 je Ulcinjska rivijera odnosno tačnije HTP Ulcinjska rivijera Hotel Bellevue.

 

Tamo na, ja sam to siguran, najljepšoj plaži u Crnoj Gori ćemo u divnom ambijentu borova i ogromnih plaža biti ja mislim potpuno zadovoljni. Hotel Bellevue nam je ponudio jednokrevetne i dvokrevetne sobe. Tamo ćemo boraviti na bazi punog pansiona i za sva tri obroka cemo imati švedski sto. Za ručak švedski sto će imati mesni i riblji meni.

 

U samom hotelu ima ogromna sala koja može da posluži za subotnju zabavu. Medjutim takodje postoji i veliki plažni bar koji takodje može da posluži u te svrhe i ako bude sreće samo da nema kiše u Ulcinju se sigurno tada možemo kupati zato boys and girls bring your swim wear.

 

Hotel će obezbijediti zatvoreni obezbijedjeni parking za našu opremu i motore tako da smo i sa strane sigurnosti zadovoljni.

 

Plan za subotnju vožnju je da se ponude dva pravca. Jedan preko Ostrosa i Virpazara i Drugi ka Lovćenu i čuvenim Kotorskim stranama.

 

I na kraju ukupna cijena za Puni pansion, majcu susreta i mali bedž iznosi 46€ po osobi po danu boravka. Dakle ako dolazite u petak platićete za taj puni pansion dva dana u Hotelu 92€.

 

Cijena je meni se čini prihvatljiva jer je u pitanju Hotel koji nam nudi izbor soba kao fenomenalnu prirodu i plažu oko njega.

 

Da bi smo pravilno planirali skup i kako bi smo mogli sto bolje da dogovorimo uslove za vas boravak moracemo da znamo i makar priblizan broj ljudi koji ce prisustvovati skupu. Na taj nacin cemo moci sa brojem ucesnika skupa i da uticemo na cijenu vaseg boravka u Crnoj Gori.

 

Potrebno je da popunite ovu ONLINE FORMU i da uradite submit.

 

Rezultate i broj prijavljenih mozete vidjeti svi OVDJE.   U slucaju da mislite da ste nesto pogrijesili i da zelite nesto da ispravite samo posaljite mail na vstromskup@gmail.com i ja cu ispraviti vase podatke.

 

 

Molim vas da kada se vec odlucite i prijavite pratite svoje obaveze i ako mislite da necete moci da dodjete odmah mailom javite da odustajete.

 

Ovo ce nadam se biti najveci V strom susret na Balkanu i mi Stromeri iz CG se nadamo da cete odavde poci sa lijepim utiscima i sa puno novih prijatelja i iskustava.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

Proćitah već nekoliko puta,ali nisam video datum dešavanja?

 

 

Izvinjavam se. Bilo je negdje u prethodnim postovima. Dakle to je zadnji vikend Maja. To jest 25, 26 i 27 maj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Velika vecina sipa polusintetiku, ja sipam full. Sto se tice gradacije ja sipam vec dugo 15w-50, u pocetku sam sipao 10w-40.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

E pa ovako nesto cemo da stavljamo cim mi se Robert javi. Cenu jos uvek ne znam, nadam se da ce zvuk kidati, ili bar biti za pola jaci od fabrickog fena... Slike i zvuk cu nadam se postaviti brzo :takoje:

post-6421-0-01143500-1330984118_thumb.jpg

post-6421-0-89771200-1330984121_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Pozdrav svim stromašima

 

elem, nameračio sam se da udjem u vašu sektu i treba mi pomoć, pronašao sam motor za sebe ali mi je potreban neko ko ima slobodnog vremena, naravno i volje da mi pomogne u vezi motora, sutra ujutru sam dogovorio da iz Novog Sada krenem (u Pećince) da pogledam DL 650...po drugi put.

 

Ustvari treba mi neko da podje kao stručni konsultant ako ima voljnih...ili bar neki savet.

 

Na motoru fale oplate prednje maske...one mat ispod fara, i far je krpljen ostalo je ok.

 

Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Drugari samo da se pofalim, malo sam se ponovio...da li me primate u sektu?

 

Strom 2005god, kupljen u Italiji od prvog vlasnika..stvarno ga je čuvao :care::care:

post-7753-0-36557400-1331307110_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja