Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Da li neko ima iskustva sa ovim delom, mislim na FORK BRACE ?

Meni licno izgleda kao bacanje para. Zagledao sam danas mesto gde bi trebao da se montira i ne cini mi se da nesto posebno moze da pomogne.

Mozda god ekstra brzih vozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
Cemu sluzi ovaj dodatak? Ucvrscuje prednju vilicu, poboljsava stabilnost pri kocenju (nema uvijanja vilica), poboljsava upravljivost.

 

Na stranu marketing, svi VSRI-ovci do kojih drzim su jako pohvalili ovaj dodatak za Stroma

 

http://v-strom.com.hr/index.php?topic=990.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ko je ovo?

 

:care: :care: :care: :care:

Ja :nanana: Salim se, neki lik nem pojma :neznam: Zanima me samo sta je uradio sa branikom? Vidim da ga je malo podigao ili zamenio, ne znam... I zanima me sta je jos uradio osim sto je izduv i gume promenio :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

samo da se prijavim da sam napokon prelomio i odlucio da predjem na dl650.

 

nije bilo lako emocionalno, ipak su to ozbiljne pare, a ja sam novajlija u moto svetu. Ipak nakon sto sam iskusio udobnost i komfor, snao sam da je takav motor za mene. mozda sam i ranije trebao da molim ljude da sednem da motor ili probam koji krug, nego meni bilo glupo da pitam...

 

zahvaljujem se i clanu Steeler od koga sam pazario motor, bio je korektan, a zahvaljujem se i njegovoj zeni na kafama :)

 

kazem, voznja ovakvog enduro motora je za mene bila potpuno drugi dozivljaj od voznje zujalice kao sto je monster. Necu da lazem, prija mi uspravan polozaj, udobno sediste, elastican agregat. Ma ko da su dizajnirali motor za moje du.pe :takoje:

 

ponekad mi zafali strasan zvuk duplih termignoni izduva, ali moje komsije su presrecne promenom :zvizduk:

 

najvise od svega iznenadio me agregat, prosto nikad nista tako elasticno nisam vozio. Nije mi jasno kako su na V2 masini postigli tako miran rad, bez vibracija??

 

imam malo sredjivanja da odradim, najveci je problem sa iskrivljenim nosacem fara, jer ceo far gleda na dole, pa je nocu malo zeznuta voznja. odmah moram i prednju gumu da uzmem i da odradim zamenu ulja i filtera. pa onda lagano

 

eto, odo sad da zalijem, pa nek ide zivot !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

pozdrav , ovako bi trebao da izgleda novi strom

Ovo je photo montaza, uzeli su od svakog motora po nesto i kao to je novi Strom :stabre: Ili bi vlasnici voleli da tako izgleda :jok::takoje: Slike novog Stroma bi tebalo da izadju 15.06.

http://www.clutchandchrome.com/news/news/suzuki-more-days-mysterious-motorcycle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki DL 650 k8

pozdrav , ovako bi trebao da izgleda novi strom

Ovo je photo montaza, uzeli su od svakog motora po nesto i kao to je novi Strom :stabre: Ili bi vlasnici voleli da tako izgleda :jok::takoje: Slike novog Stroma bi tebalo da izadju 15.06.

http://www.clutchand...ious-motorcycle

 

verovatno si u pravu ali moras priznati da deluje zanimljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ovo malo više ide ka naked motorima, a Stroma voze uglavnom ljudi koji vole da putuju, pa je pitanje da li će napraviti baš zaokret ka nakedima.

Doduše ima onaj lujak sa Sharbinog snimka koji prti planinu sa Stromom.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

pitanje za iskusne, da li je ok u laganoj voznji menjati brzine na 3.000 obrtaja ?

 

od subote tek vozim motor, i po zvuku bih rekao da je 3400-3500 obrtaja ok za promenu u visu brzinu. ali me zanima da li se agregat muci na 3.000 ili mu to vise prija da se rastereti malo ranije ?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

pitanje za iskusne, da li je ok u laganoj voznji menjati brzine na 3.000 obrtaja ?

 

 

Jesi ti to uzeo za taksi? :D

 

Mislim, sumnjam da bi mu smetalo, a siguran sam da mu ne bi smetalo i na visim obrtajima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

pitanje za iskusne, da li je ok u laganoj voznji menjati brzine na 3.000 obrtaja ?

 

od subote tek vozim motor, i po zvuku bih rekao da je 3400-3500 obrtaja ok za promenu u visu brzinu. ali me zanima da li se agregat muci na 3.000 ili mu to vise prija da se rastereti malo ranije ?

 

Cestitam na izboru motora a sto se tice obrtaja i menjanja brzina slazem se sa BrmBrm -om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

pa dobro, ali na 5-6k to vise nije lagana voznja :)

 

postujem svaciji izbor, ali znate i sami kako je kad nesto tek kupite... hocete da ga mazite i pazite a ne da izakate odma :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ne vozim stroma ali pola cajgera je neki optimum kod svih motora zar ne? npr ako mu crvena počinje na 10.000 onda je 5000rpm sasvim ok? Naravno zavisi da li ideš uzbrdo ili nizbrdo, koliko gasa si dao itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

postujem svaciji izbor, ali znate i sami kako je kad nesto tek kupite... hocete da ga mazite i pazite a ne da izakate odma :moto3:

 

I sa 6k saltanjem si daleko od crvenog, pa ne moras brinuti, ali videces vremenom da je nekih 4,5 do 5k minimum da bi po promeni brzine imao dovoljno snage ako zatreba u trenutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

hmm 398 km sa 16 litara corbe, pola grad, pola magistrala. svidza mi se ovaj agregat :zvizduk:

da li je moguce da su price o 3.6L na otvorenom tacne :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja