Suzuki V-Strom Srbija

Molim sve prijatelje koji voze V strom u ovoj nasoj Srbiji da se jave sa podacima o motoru ,godistu i mestu stanovanja.Moze i neka slicica. :)

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Molim sve prijatelje koji voze V strom u ovoj nasoj Srbiji da se jave sa podacima o motoru ,godistu i mestu stanovanja.Moze i neka slicica. :)

jel to kreće organizacija SEkte na oziljan način, ko Afrikanci ;D ;D ;D

0

Hajd da se prikljucim...

2002.godiste, presao oko 23000km, drugi vlasnik

Valjda slika govori dovoljno.

post-1943-12879005808238_thumb.jpg

3

Naravno da nije sekta. Cisto da vidimo koliko nas ima i da eventualno u ovoj temi razmenjujemo iskustva o delovima ,specificnoj opremi i sl. ;)

0

Hajd da se prikljucim...

BOLJI TI JE BIO TDM,SAM SI MI REKAO U KRALJEVU PROSLE GODINE(KOS.MITROVICA)!
0

Hajd da se prikljucim...

BOLJI TI JE BIO TDM,SAM SI MI REKAO U KRALJEVU PROSLE GODINE(KOS.MITROVICA)!

Sto se tice TDM-a odma` bi kupio novog, samo da ima malo jaci. Taj mi je bio vrh, samo ga ponekad nema dosta. Mislio sam da ce Yamaha da izbaci neki TDM 1000, ali nista od toga, stize Super Tenere 1200, tako da nista od cekanja.

Inace o TDM-u imam samo nalepse utiske.

0

Pozdrav Doktore!

0

evo da probudim temu iz mrtvih  :)  pošto cenim da se sekta uvećala i to dosta ......

Zovem se Igor i skoro sam dobio pravo da se upisem na ove strane..... 

...Strom 650 K9  tek sam prevalio nešto više od 1100 km  ali nije ni to loše za ove zimske mesece zar ne .. ? Pre njega sam imao cruzera hondu cm 400 tako da ne mogu da dam realna uporedjenja prema nekom drugom motoru ... Jedina stvar koja mi "smeta" je malo tvrdji menjač  i indikator stepena prenosa, pošto sam nebrojeno puta odlazio u potragu za nekom sedmom brzinom  ali valjda je sve to stvar navike.

post-4946-12879020944734_thumb.jpg

post-4946-12879020945483_thumb.jpg

0

evo da probudim temu iz mrtvih  :)   pošto cenim da se sekta uvećala i to dosta ......

Zovem se Igor i skoro sam dobio pravo da se upisem na ove strane..... 

...Strom 650 K9   tek sam prevalio nešto više od 1100 km  ali nije ni to loše za ove zimske mesece zar ne .. ? Pre njega sam imao cruzera hondu cm 400 tako da ne mogu da dam realna uporedjenja prema nekom drugom motoru ... Jedina stvar koja mi "smeta" je malo tvrdji menjač  i indikator stepena prenosa, pošto sam nebrojeno puta odlazio u potragu za nekom sedmom brzinom  ali valjda je sve to stvar navike.

Ooo, crveni Stromic, lep za videti i redak. Menjac ce tek da se razradi, nista ne brini imenjace....I promeni motor u avataru. ;)

0

Wee Strom 650A, K8

0

Pa dajte kolege da zatrpamo ovo slikama i objavimo ih u izboru za motor nedelje  ;)

0

... da bre dajte neke sličke..... 

jel ima mozda neko onaj mali dodatak na  vetrobranskom staklu ( kao skraceni vizir koji se kaci na postojeći ) ubi me "promaja" :-) ... salim se nego mi smeta vetar koji mi udara tacno u kacigu a vizir je postavljen u najvisi polozaj.... cisto da napise utiske

0

... da bre dajte neke sličke..... 

jel ima mozda neko onaj mali dodatak na  vetrobranskom staklu ( kao skraceni vizir koji se kaci na postojeći ) ubi me "promaja" :-) ... salim se nego mi smeta vetar koji mi udara tacno u kacigu a vizir je postavljen u najvisi polozaj.... cisto da napise utiske

I ja imam isti problem, pravo u kacigu udara vetar. Meni je za sada na naj nizem polozaju, nisam ni imao vremena da ga podignem ;D ;D Koliko si visok, da bih znao da l' uopste vredi podizati?

0

Mozete ga podizati do mile volje, al ne vredi, pa sam zato uzeo GIVI touring vizir.

0

ma ... kad krene da mi bacaka glavce vamte tamte zaboli me vrat  :D  ....189  i to onim grobljanskim 

ali probaj podigni , meni se cini da mi je bilo bolje kad je bio skroz dole

0

Mozete ga podizati do mile volje, al ne vredi, pa sam zato uzeo GIVI touring vizir.

koliko i gde ?  pa cu oma  da kazem dal cu da nastavim da se mucim ili kupujem

0

koliko i gde ?  pa cu oma  da kazem dal cu da nastavim da se mucim ili kupujem

Ovo je info od Dimca od pre mesec dana :

Upravo sam zvao Trion i rekli su mi da je vizir 7500din

0

ma i nije tako katastrofalan taj vetar sa originalnim vizirom  :)      bas su ga odrapili

0

I ja kad sam cuo cenu rekao sam da mi vetar ne smeta, ustalom vozio sam ranije golaca :D :D

0

...pa da, kupili ste nove ljute mašine pa vam Ivan sa svojim vizirima ne odgovara...cccc ;D

0

I ja kad sam cuo cenu rekao sam da mi vetar ne smeta, ustalom vozio sam ranije golaca :D :D

Iskreno, posle prvih 400, 500km iz komada sam ustanovio da je lakse i sa golacem nego sa mlataranjem glave levo desno, pa mi Givi touring vizir posle toga vise nije bio skup :)

Inace, visok sam 188cm, i nije pomagao nijedan polozaj fabrickog vizira, cak mi je prijatnije bilo kad ga skroz spustim, duva napred, al barem ne baca toliko sa strana i odozdo.

0

Ja sam visok oko 175 i mozda kod mene nece biti problem ako podignem vizir. Inace po meni je na Stromu vizir postavljen skoro pa vertikalno i aero-dinamika je slaba pa ne moze da prebacuje vetar preko nego sece direkno i pravi vrtlog.

0

Ja imam Givi i nisam odusevljen. Uzmite kod Gagija u Balosavi MRA Vario touring screen(sa krilcetom), jeftiniji je a bolji.

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   1 član