Jump to content

Moto Zajednica

Stelovanje ventila sprint pulser 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

pozz. Treba ovih dana da pazarim pulsera 125, receno mi je da treba da se nasteluju ventili tako mu je majstor rekao i na leru kada doda gas malo digne ler jer nije provucena sajla pa zaglavi malo?..posto ne zelim ja da ih stelujem nit umem, zanima me koliko bi to od prilike ispalo, da li ima mnogo posla i da li mora masina da se skida ili moze ovako jer je supermoto pa nema maske oko masine :)

Promenio član MotorceMojeLepseOdPariza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Машина не али резервар и околне пластике да, ради се на хладно и нека нормална цена рр била би око 30€(мање више). А то што задржи обртај нема везе са вентилима, сајла можда али вентили јок.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

pre 11 minuta, Krokodilo je napisao:

Машина не али резервар и околне пластике да, ради се на хладно и нека нормална цена рр била би око 30€(мање више). А то што задржи обртај нема везе са вентилима, сајла можда али вентили јок.emoji41.png

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


 

Hvala na odgovoru.Da, znam da nije do ventila nego do sajle kaze da nije lepo provucena pa zaglavi malo i digne obrtaje na ler? pa me zanima je l je sajla u pitanju ili mozda ima nesto drugo sto bi mogao biti uzrok.Ne zelim da uzmem motor pa posle vise kod majstora nego kod mene :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Може да буде и фалш ваздух те, лоше дихтовање гумене спојке са главом цилиндра, гумене спојке и карбуратор, испуцана или цепнута гумена спојка, спојка измеџу филтер кутије и карбуратор, филтер кутија, па и сам карбуратор.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja