Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-Rovinj

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Drustvo jel isao neko ka Istri, planiram da krenem u Rovinj preko Novske i Bihaca, zanima me kakav je put, nisam nikad isao, samo kolima autoputem, neki savet :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Ja bio ali samo autoputem, Bg-Rovinj-Bg.

Dosdno, dosadno, dosadno ...od Rijeke na ipsilonu je lepo. Ali ako ne žuriš, mani se AP moze da bude mnogo lepše i zanimljivije

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока



  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Ma da, ja sam bio kolima pretprosle god tako ali me bas smara autoput, jos nemam vizir nikakav.. Mislio sam bas to, AP bg-zg pa da se iskljucim na novsku ili da idem na sabac pa da ne idem uopste na bg-zg, sad jos vise ne mogu da docekam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Kao što Doktor kaže, odličan put. Više puta sam tuda išao i stvarno je ekstra, posebno od Bihaća pa na dalje. Van sezone je vožnja uz more fantastična jer nema gužvi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Ma kakva Novska,ako ces auto put samo do Bjeljine,pa lagano Brcko pa dalje.Prelepi putevi...Do Novske ces da umres bez vizira,ali bukvalno.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Top, pa realno gledam da izbegavam autoput sto vise, bar dok ne stavim neki vizir, nisam ni bacio pogled na km do novske, 300km, realno ce biti sabac pa lagano kroz bosnu na bihac, negde da prespavam pa sutradan da nastavim za rovinj, bicu u rovinju 5 meseci pa ako bude neka tura do istre javite da se pridruzim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kroz bosnu se otisni više dolje, ruta Brčko Derventa Bihać nije loša, puno lipša i zanimljivija je višegrad foča Nevesinje Mostar Posušje blidinje Livno drvar martinbrod Gračac i kod Starograda na Jadranku.

Vremena imaš ne žuri ti se.

PS
Di ćeš radit u Rovinju??


Poslato priko Ténéré

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Pa malo sam knap sa vremenom, ne bih mogao da pravim mnogo pauza jel ne znam tacan dan zbog dozvole kad krecem, a saznam trebao bih da stignem sto pre ali ne mogu na auto put, mozda se tuda vratim taman da ne idem istim putem :) taman sve da vidim.. U rivieri :)

Promenio član Marko x8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

U kaficu Riviera, kod carine i velikog mola?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
On 19.4.2021. at 7:18, Bole37 je napisao:

Ma kakva Novska,ako ces auto put samo do Bjeljine,pa lagano Brcko pa dalje.Prelepi putevi...Do Novske ces da umres bez vizira,ali bukvalno.

Pošto je pitanje bilo od Novske do Bihaća onda je i odgovor da je to skroz dobar put. Ako ima vremena može se usput i posetiti po nešto interesantno i vredno posete. Do Pule smo ovim putem nedavno išli uz dva dana čistog uživanja.

 

E sad, ako ima nekoliko dana "viška" da stigne do Bihaća onda je definitivno najbolja opcija voziti se bosanskim putevima. Moj favorit je na primer preko Romanije do Sarajeva, pa dalje do Jajca preko npr Travnika pa onda preko Ključa do Bihaća, pa Plitvička jezera....pa Lika i preko Velebita do Senja i onda uz more do Opatije i dalje do Rovinja.

 

Ali, ako ćemo realno onda je takvo putovanje od cca 1000km i barem 3 dana da se lepo voza.

 

A za vožnju autoputem bez vizira isto mislim da nije baš tako. Naputovao sam se na naked-u i ubistvo je jedino preko 140....a to retko ko sa nakedom praktikuje.

Promenio član Djeneral
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Nisam jos otisao, odlozeno mi je za neki 15ti maj otprilike, ali nemam bas nesto preterano puno vremena, planirao sam da prvi dan odvozam do nacionalnog parka una i tu da prespavam, da krenem nesto rano ujutru da mogu i tu malo da obidjem i sutradan opet da poranim da svratim do plitvica i onda dalje senj i pravac opatija pa rovinj, ali zato ce mi povratak u bg biti najlepse iskustvo ako sve bude islo po planu, kroz italiju, od bolonje, toskane ka rimu pa napulj, positano i dalje ka salernu i bariju pa preko cg nazad :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Od BG do Rovinja imaš najmanje 20 relacija gdje ne možeš pogriješiti... svaka od njih je odlična za proći i ima se šta za vidjeti .. ;) Trebaš se samo odlučiti kojom ćeš ići ... :takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja